Letni obóz sportowy lekkoatletów - COS Mielno 2009

Kolejny raz zawodnicy sekcji lekkiej atletyki działającej przy LKS Pogórze wzięli udział w letnim zgrupowaniu sportowym. Obóz odbył się w dniach 28.06 – 10.07.2009 r. w Centralnym  Ośrodku Szkolenia LZS w Mielnie.

14 zawodników miało okazję nie tylko spędzać czas na treningach ale również poznawać okolice, a dzięki pięknej pogodzie korzystać w pełni z walorów nadmorskiej miejscowości.  Zgrupowanie było również okazją do podsumowania pierwszej części sezonu startowego, który okazał się całkiem udany dla zawodników naszej sekcji.  Złoty medal w dysku na Mistrzostwach Śląska Młodzików zdobyła Halina Bujok, Natalia Święczyk w konkursie pchnięcia kulą była 2 podczas Mistrzostw Śląska juniorów młodszych a Kinga Szafarczyk wywalczyła brąz podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw w LA  j. młodszych na 3000 m. (wszystkie podopieczne trenera Artura Szczotki) . Najstarszy obecnie zawodnik naszej sekcji – Tomek Kawik zdobył brązowy medal w biegu na 3000 m podczas Mistrzostw Śląska Juniorów  w LA. 10 zawodników uzyskało normy na klasy sportowe a prawie wszyscy poprawili dotychczasowe rekordy życiowe oraz ustanowili kilka nowych rekordów klubu. Mamy nadzieję, że zakończony właśnie obóz letni w którym wzięli udział: (od lewej):

Łukasz Kałuża, Michał Szafarczyk, Mateusz Banasiak, Bartosz Kołodziejczyk, Tomasz Kawik, Sylwia Adamik, Kinga Bulandra, Żaneta Holeksa, Barbara Wojtyła, Wioletta Holeksa, Zofia Kołodziejczyk, Dominika Wojtynek, Anna Matuszka i Kinga Szafarczyk, przyczyni się do wzrostu formy i osiągnięcia kolejnych „życiówek” przez naszych podopiecznych.

Jesteś tutaj: Start Obozy sportowe Letni obóz sportowy lekkoatletów - COS Mielno 2009