1% podatku dla LKS Pogórze

Zostań sponsorem LKS „POGÓRZE”

Wspierając nasz klub, prowadzący sekcję piłki nożnej, lekkiej atletyki, tenisa stołowego i narciarstwa klasycznego, pomożesz spełnić dziecięce marzenia o czynnym uprawianiu sportu i osiąganiu sportowych sukcesów. Pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz w jej wychowaniu poprzez uczciwą sportową rywalizację. W dzisiejszych, pełnych agresji czasach ma to szczególnie istotne znaczenie. Stwarzając warunki do uprawiania sportu młodzieży garnącej się do sportu, mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.

W jaki sposób możesz nam pomóc ?

Może to być wsparcie rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów sportowych, nagród i upominków dla naszych podopiecznych lub finansowe, poprzez pomoc w pokryciu kosztów organizacji wakacyjnych obozów sportowych, wyjazdów na mecze, zakupu środków sanitarnych, napojów oraz wielu innych bieżących wydatków.

Co oferujemy w zamian ?

Sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji, w szczególności osób i lokalnych przedsiębiorstw. Sponsor wspierający nasz klub może liczyć na to, że informacje o nim znajdą się na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej, w wydawnictwach lokalnych oraz w naszych gablotach informacyjnych. Podczas trwania turniejów oraz większych imprez masowych, logo sponsora może zostać umieszczone na plakatach informacyjnych lub strojach klubowych. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszego klubu oraz naszej działalności, prosimy dzwonić do Prezesa – pana Piotra Hanzel, tel. 608 627 734.

Jeśli chcesz nas wspomóc finansowo, prosimy o dokonanie darowizny na nasze konto:

Bank Spółdzielczy O/Skoczów 73 81260007 0000 3652 2000 0010

 

Zostań sponsorem naszego klubu bez konieczności wydawania swoich pieniędzy !!!

Podaruj 1% swojego podatku na rzecz naszego klubu i wspomóż nas !!!

Klub LKS „Pogórze” działa na podstawie przepisów ustawy o działalności organizacji pożytku publicznego pod numerem  KRS : 0000131749. Dzięki temu Urząd Skarbowy może przekazać 1% Twojego podatku na rzecz naszego klubu bez żadnych dodatkowych opłat.

Zgodnie z „Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych” (art.27d), od 1 stycznia 2004 roku podatnik może w zeznaniu rocznym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37 lub PIT-28) pomniejszyć kwotę należnego podatku, wpłacając ją na konto organizacji pożytku publicznego.

Kto może przekazać 1% podatku organizacjom ?

  • podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych
  • podatnicy prowadzący działalność gospodarczą opodatkowani zarówno wg podatku liniowego 19% jak i skali podatkowej 19%, 30%, 40%.

 

Jak przekazać 1% podatku naszemu klubowi ?
 
Aby przekazać 1% swojego podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37 lub PIT-28).
 

W zeznaniu podajemy nazwę organizacji:

Ludowy Klub Sportowy „Pogórze”

  ul Krosowa 89 Pogórze 43-430 Skoczów 

oraz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego:

          KRS: 0000131749

 

Pieniądze – 1% podatku należnego – na konto naszego klubu przekaże Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy. Z wyliczonej kwoty potrącone zostaną koszty przelewu.

 
SPRAWOZDANIE OPP - LKS POGÓRZE:
 
 
Za wszystkie darowizny z góry dziękujemy.
 
Dodatkowe informacje na stronach:
 

 

Jesteś tutaj: Start 1% podatku dla LKS