Ruszyła runda rewanżowa klasy A !

Pierwszy weekend kwietnia był początkiem rundy rewanżowej w skoczowskiej klasie A. Nasza drużyna w związku z remontem naszego boiska gościnnie występuje na stadionie Wyzwolenia Simoradz. W pierwszym spotkaniu na drodze naszej drużyny stanęła drużyna aktualnego lidera klasy A TS PIAST Cieszyn. Po bardzo emocjonującym spotkaniu , w którym nasz zespół dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ostatecznie osiągnęliśmy remis 2:2(1:0) po bramkach Piotrka Hanzla i Adriana Jasińskiego. Przed meczem taki wynik byłby brany w ciemno , ale po meczu czuliśmy wielki niedosyt . Niestety w roli głównej wystąpił arbiter spotkania dyktując w doliczonym czasie gry wielce kontrowersyjny rzut karny, który został zamieniony na bramkę przez zawodnika drużyny przeciwnika.

Jak zawsze kapitalnie spisali się sympatycy naszego klubu , którzy w pokaźnej liczbie stawili się na zawodach głośno zagrzewając naszych chłopaków do walki za co im serdecznie dziękujemy. Wielkie słowa uznania dla działaczy Wyzwolenia Simoradz za perfekcyjne przygotowanie murawy stadionu!

Wystąpiliśmy w następującym składzie : Jakub Szkorupa - Krystian Siąkała , Stanisław Kleszcz , Marcin Cebulak , Michał Heller , Adrian Jasiński , Piotr Hanzel (kpt) , Piotr Basiński , Jakub Janik (55 min Leszek Krajewski) , Łukasz Strach , Krystian Strach(73 min Jan Szostok). Trenerem zespołu jest Zdzisław Hutyra. Witamy również debiutującego w roli kierownika drużyny pana Zdzisława Borutę oraz tajemniczą panią asystentkę .