VII BIEG PODHALAŃSKI
- Szczegóły
- Opublikowano: 09 luty 2013
- Kategoria: Wyniki
- Z.K.
Blisko siedmiuset uczestników wzięło udział w VII Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II, który odbył się w minioną sobotę 09.02.2013 r. w Nowym Targu. Nasi zawodnicy, choć nie stanęli na podium, spisali się bardzo dobrze. Wyniki:
Klasyfikacja generalna kobiet - dystans: 30 km stylem klasycznym
1
|
Emilia Romanowicz
|
UKS Puszcza Supraśl
|
1:34.17
|
2
|
Marcela Marcisz
|
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
|
1:36.03
|
3
|
Natalia Grzebisz
|
UKS Rawa Siedlce
|
1:36.10
|
4
|
Anna Słowiok
|
Wisła
|
1:56.42
|
5
|
Aneta Ciborowska
|
Pisz
|
2:13.29
|
6
|
Halina Olejniczak
|
Kościelisko
|
2:17.57
|
Kategoria K-1
1
|
Emilia Romanowicz
|
UKS Puszcza Supraśl
|
1:34.17
|
2
|
Marcela Marcisz
|
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
|
1:36.03
|
3
|
Natalia Grzebisz
|
UKS Rawa Siedlce
|
1:36.10
|
4
|
Anna Słowiok
|
Wisła
|
1:56.42
|
Klasyfikacja generalna mężczyzn - dystans: 30 km stylem klasycznym
1
|
Jan Antolec
|
LKS Poroniec Poronin
|
1:21.07
|
2
|
Marcin Rzeszótko
|
AZS AWF Katowice
|
1:21.55
|
3
|
Jacek Staroń
|
Krosno
|
1:25.29
|
4
|
Krzysztof Guzik
|
BLKS Żywiec
|
1:26.13
|
5
|
Paweł Bubula
|
Wiśniowa
|
1:27.13
|
6
|
Norbert Kuczera
|
Pleśna
|
1:27.15
|
.
|
...
|
...
|
...
|
12
|
Józef Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
1.36.30
|
35
|
Paweł Ryś
|
Jaworzynka
|
1:57.33
|
40
|
Piotr Kawulok
|
Grodziec Śląski
|
1:58.17
|
Kategoria M-2
1
|
Jacek Staroń
|
Krosno
|
1:25.29
|
2
|
Paweł Bubula
|
Wiśniowa
|
1:27.13
|
3
|
Damian Ciborowski
|
Jasło
|
1:33.47
|
.
|
...
|
...
|
...
|
7
|
Paweł Ryś
|
Jaworzynka
|
1:57.33
|
Kategoria M-3
1
|
Bogdan Kustroń
|
Krosno
|
1:32.51
|
2
|
Dariusz Ślaga
|
Zakopane
|
1:35.16
|
3
|
Władysław Olszowski
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:35.53
|
4
|
Józef Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
1.36.30
|
.
|
...
|
...
|
...
|
13
|
Piotr Kawulok
|
Grodziec Śląski
|
1:58.17
|
Klasyfikacja generalna mężczyzn - dystans: 15 km stylem klasycznym
1
|
Paweł Klisz
|
Bielsko-Biała
|
0:39.05
|
2
|
Patryk Chudoba
|
Obidowa
|
0:39.34
|
3
|
Robert Faron
|
UKS Watra Kamienica
|
0:41.11
|
4
|
Andrzej Nędza-Kubiniec
|
Kościelisko
|
0:41.12
|
5
|
Michal Jurčo
|
Słowacja
|
0:43.28
|
6
|
Stanisław Gąsienica
|
Kościelisko
|
0:43.50
|
.
|
...
|
...
|
...
|
9
|
Piotr Michałek
|
Jaworzynka
|
0:45.37
|
Kategoria M-3
1
|
Michal Jurčo
|
Słowacja
|
0:43.28
|
2
|
Tadeusz Nędza Kubiniec
|
Kościelisko
|
0:45.10
|
3
|
Piotr Michałek
|
Jaworzynka
|
0:45.37
|
Klasyfikacja generalna kobiet - dystans: 5 km stylem klasycznym
1
|
Ewerlina Marcisz
|
Krosno
|
0:15.03
|
2
|
Małgorzata Bajer
|
Wiśniowa
|
0:16.08
|
3
|
Justyna Pradziad
|
Murzasichle
|
0:17.50
|
4
|
Krystyna Gluc
|
Kościelisko
|
0:18.09
|
5
|
Izabela Marcisz
|
Korczyna
|
0:18.10
|
6
|
Zuzanna Konik
|
Olszanica
|
0:18.10
|
.
|
...
|
...
|
...
|
14
|
Marcelina Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
0:22.10
|
Kategoria K-0
1
|
Justyna Pradziad
|
Murzasichle
|
0:17.50
|
2
|
Krystyna Gluc
|
Kościelisko
|
0:18.09
|
3
|
Izabela Marcisz
|
Korczyna
|
0:18.10
|
.
|
...
|
...
|
...
|
10
|
Marcelina Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
0:22.10
|
Klasyfikacja generalna mężczyzn - dystans: 5 km stylem klasycznym
1
|
Tomasz Ponicki
|
LKS Poroniec Poronin
|
0:14.29
|
2
|
Dariusz Dudziński
|
Świebodzin
|
0:15.36
|
3
|
Krzysztof Kosakowski
|
Łopuszna
|
0:15.45
|
4
|
Bartosz Krzymiński
|
Nowy Targ
|
0:15.46
|
5
|
Adrian Czerwiński
|
Sieniawa
|
0:15.47
|
6
|
Alan Ciborowski
|
Jasło
|
0:15.48
|
.
|
...
|
...
|
...
|
13
|
Wojciech Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
0:18.02
|
Kategoria M-0
1
|
Krzysztof Kosakowski
|
Łopuszna
|
0:15.45
|
2
|
Adrian Czerwiński
|
Sieniawa
|
0:15.47
|
3
|
Alan Ciborowski
|
Jasło
|
0:15.48
|
.
|
...
|
...
|
...
|
6
|
Wojciech Wojtyła
|
LKS Pogórze
|
0:18.02
|