Mysłowickie Biegi Przełajowe.

Dwukrotnie nasi biegacze startowali  w biegach przełajowych w Mysłowicach. Najpierw 28.02.2015 r. wzięli udział w 43-Crossie Mysłowickim a następnie 07.03.2015 r. uczestniczyliśmy w Przełajowych Mistrzostwach Śląska. Nie przywieźliśmy z tych imprez medali ale parę osób zasługuje na wyróżnienie. Izabela Wysłuch, która zajęła 6 miejsce w biegu juniorek na dystansie 4 km, Justyna Zwias była 7 wśród j. młodszych na dystansie 2 km; zarówno Wojtek jak i Marcelina Wojtyła zajęli w tych Mistrzostwach 8 miejsca w gronie młodzików; w gronie młodziczek bardzo dobrze pobiegła również Paulina Szymala na dyst. 1 km zajmując 7 miejsce. Świetnie poradziła sobie startująca po raz pierwszy w naszych barwach Marcelina Polok, która w kat. dzieci podczas Crossu Mysłowickiego dobiegła do mety na 7 miejscu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy a młodzikom życzymy powodzenia podczas zbliżających się mistrzostw międzywojewódzkich.

 

Jesteś tutaj: Start Aktualności Mysłowickie Biegi Przełajowe.