Remis na inaugurację

Seniorzy rozpoczęli opóźnioną, ze względu na warunki atmosferyczne, rundę rewanżową od remisu w Puńcowie 1:1. Poniżej przedstawiamy relację portalu BeskidzkaPiłka.pl oraz serdecznie zapraszamy na kolejny pojedynek , w którym w sobotę 18 kwietnia o godz. 15 na boisku w Simoradzu wystąpimy w roli gospodarza, a rywalem będzie drużyna LKS Orzeł Zabłocie.

"Podziałem punktów zakończyło się spotkanie w Puńcowie, gdzie miejscowe Tempo podejmowało drużynę z Pogórza.

Początek spotkania to optyczna przewaga gospodarzy. W 14 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Jeleń, lecz obronną ręką z pojedynku wyszedł Szkorupa. W 18 minucie meczu drużyna gości niespodziewanie wychodzi na prowadzenie, po fantastycznym uderzeniu głową zawodnika... gospodarzy, Łukasza Kozieła. 30 minuta meczu to 100% sytuacja dla Tempa, lecz pojedynek sam na sam z bramkarzem gości przegrywa Bajger Michał. Trzy minuty później na 15 metrze, w narożniku pola karnego, w niegroźnej sytuacji faulowany przez Kleszcza jest zawodnik gospodarzy Olszar Tomasz i sędzia wskazuje na wapno. Pewnym egzekutorem jedenastki zostaje Bajger Marcin.

Druga połowa meczu to gra głównie w środkowej części boiska, z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. Nieco więcej emocji przyniosła sama końcówka meczu. W 87 minucie meczu, po rzucie rożnym dla drużyny z Pogórza, w doskonałej sytuacji znajduje się Siąkała, lecz nieczysto trafia w piłkę głową. W doliczonym czasie gry kapitan Tempa Olszar Adam. oddaje ładny strzał, który zmierza pod poprzeczkę bramki drużyny z Pogórza, lecz cudowną interwencją popisuje się Szkorupa. Chwilę po tym sędzia kończy mecz.

Remis sprawia, że obie drużyny nie zmieniły swoich pozycji w ligowej tabeli, Tempo zajmuje 10 miejsce, zaś Pogórze jest 12.

0:1 23' Kozieł Łukasz (sam)
34' Bajger Marcin (k) 1:1

Żółte kartki:

36' Żwirek Przemysław