Szczęśliwe 3 punkty juniorów

LKS Pogórze - LKS Simoradz 1:0 (juniorzy)

LKS Pogórze - LKS Simoradz 1:0 (trampkarze)

Mecz pomiędzy LKS Pogórze a LKS Wyzwolenie Simoradz rozpoczął się 23.05.2015 o godz.11.30 w Simoradzu, lecz gospodarzami byli zawodnicy z Pogórza. Mecz od początku był bardzo zacięty co udowodniła liczba żółtych kartek. Po stronie Pogórza było ich 5 a u przeciwników 4.

Spotkanie było bardzo wyrównane, lecz więcej strzałów miała drużna z Simoradza, których nie wykorzystała. Wynik 0-0 utrzymał się do przerwy. W następnych 40 min to drużyna gości przeważała na boisku. Fantastyczną sytuację na potwierdzenie tego był fałszywie podyktowany rzut karny spowodowany przez Dawida Walczysko. Lecz dużo szczęścia miał bramkarz Pogórza broniąc go tuż przy lewym słupku. Ta obrona jeszcze bardziej zmotywowała zawodników z Pogórza i dodała im wiary w zwycięstwo z 4 drużyną w tabeli. Tak też stało. Gospodarze wywalczyli sobie rzut rożny. Świetną wrzutkę wykonał Mateusz Wieja asystując przy Łukaszowi Pszczółce, który głową umieścił piłkę w siatce. Jest to już druga bramka z głowy tego zawodnika w dwóch meczach. Aby utrzymać ten wynik do końca cała drużyna dała z siebie 100 % możliwości. Odliczając minuty do końca meczu Gospodarze wspierali się wzajemnie. Walcząc aż do ostatniego gwizdka sędziego udało się utrzymać prowadzenie. Dziękujemy wszystkim kibicom za  wspieranie swojej drużyny i zapraszamy na kolejny mecz, gdzie podejmiemy drużynę z Pielgrzymowic.

Źródło: http://lkspogorze-u19.futbolowo.pl/news,2675103,szczesliwe-3-pkt.html

Jesteś tutaj: Start Juniorzy Szczęśliwe 3 punkty juniorów