ŁUKASZ HANZEL W RUCHU CHORZÓW

     

Bardzo nas cieszy, że wychowanek naszego Klubu Łukasz Hanzel od rundy wiosennej znów wraca na Śląsk i tym razem będzie bronił barw Ruchu Chorzów.

29-letni pomocnik, który jesienią grał w I-ligowych Wigrach Suwałki, podpisał dwuletnią umowę z klubem z Chorzowa.

Wychowanek LKS Pogórze już wczoraj zaliczył pierwsze trafienie dla swojego zespołu, a miało to miejsce podczas meczu futsalowego z okazji 20-lecia klubu Clearex Chorzów. W nim Clearex pokonał piłkarzy Ruchu 12:8 (8:2).

Bramki: Mikołaj Zastawnik (2), Szymon Łuszczak (2), Tmasz Golly (2), Dawid Wojtyna (2), Mirosław Miozga, Bartosz Siadul, Krzysztof Salisz, Mateusz Omylak - Łukasz Siedlik (2), Mateusz Stępiński (2), Marek Zieńczuk, Michał Koj, Michał Elfir, Łukasz Hanzel 
 
 
Jesteś tutaj: Start Piłka nożna ŁUKASZ HANZEL W RUCHU CHORZÓW