III TURNIEJ DZIWNYCH DRUŻYN

   


Złożona w większości z graczy Beskidu Skoczów drużyna 'Chyba Ty' wygrała III Turniej Dziwnych Drużyn, który odbył się wczoraj w Pogórzu oraz Skoczowie.

Drużyna Łukasza Hanzela odpadła w ćwierćfinale z Teamem Jakuba po rzutach karnych.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Joachim Mikler, natomiast statuetka dla najlepszego zawodnika powędrowała do Michała Szczyrby (obaj reprezentowali barwy ekipy Chyba Ty).



Wyniki:

Grupa A (Pogórze)

Chyba Ty - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1
Naprzód do Tyłu - Pieruny - 3:0
Drużyna Łukasza Hanzela - Beskidzkapilka.pl - 6:1
Chyba Ty - Naprzód do Tyłu - 2:1
Pieruny - Beskidzkapilka.pl - 6:1

Drużyna Łukasza Hanzela - Naprzód do Tyłu - 3:2
Chyba Ty - Pieruny - 1:0
Naprzód do Tyłu - Beskidzkapilka.pl - 4:1
Drużyna Łukasza Hanzela - Pieruny - 5:0
Chyba Ty - Beskidzkapilka.pl - 12:2

1 Chyba Ty 4 10 pkt. 16:4
2 Drużyna Łukasza Hanzela 4 10 pkt. 15:4
3 Naprzód do tyłu 4 6 pkt. 10:6
4 Pieruny 4 3 pkt. 6:10
5 Beskidzkapilka.pl 4 0 pkt. 5:28

Grupa B (Pogórze)

Drużyna Sebastiana Olszara - Camping Olza - 5:3
Spaw Team - Bik-Bud - 1:1
Drużyna Sebastiana Olszara - Oj Dana Team - 8:2
Camping Olza - Bik-Bud - 4:1
Spaw Team - Oj Dana Team - 4:1

Drużyna Sebastiana Olszara - Bik-Bud - 3:0
Spaw Team - Camping Olza - 3:2
Bik-Bud - Oj Dana Team - 1:0
Drużyna Sebastiana Olszara - Spaw Team - 3:3
Camping Olza - Oj Dana Team - 3:1

1 Drużyna Sebastiana Olszara 4 10 pkt. 19:8
2 Spaw Team 4 8 pkt. 11:7
3 Camping Olza 4 6 pkt. 12:10
4 Bik-Bud 4 4 pkt. 3:8
5 Oj Dana Team 4 0 pkt. 4:16


Grupa C (Skoczów)

FC Piaskowiec - Denso Poland - 4:4
Team Jakuba - LKS Skrzyczne Lipowa - 2:1
LKS Skrzyczne Lipowa - Denso Poland - 3:1
Team Jakuba - FC Pioskowiec - 4:4
Team Jakuba - Denso Poland - 8:1
LKS Skrzyczne Lipowa - FC Piaskowiec - 6:1

1 Team Jakuba 3 7 pkt. 14:6
2 LKS Skrzyczne Lipowa 3 6 pkt. 10:4
3 FC Piaskowiec 3 2 pkt. 9:14
4 Denso Poland 3 1 pkt. 6:15


Grupa D (Skoczów)

FC Ponalewce - Warioty - 3:1
Gang Olsena - Singer Team - 5:1
Orły Sadzy - Warioty - 5:2
FC Ponalewce - Singer Team - 5:1
Gang Olsena - Orły Sadzy - 5:1

Warioty - Singer Team - 1:1
Gang Olsena - FC Ponalewce - 2:2
Orły Sadzy - Singer Team - 5:0
Gang Olsena - Warioty - 6:2
Orły Sadzy - FC Ponalewce - 1:0

1 Gand Olsena 4 10 pkt. 18:6
2 Orły Sadzy 4 9 pkt. 12:7
3 FC Ponalewce 4 7 pkt. 10:5
4 Warioty 4 1 pkt. 6:15
5 Singer Team 4 1 pkt. 3:16

Ćwierćfinały
Drużyna Sebastiana Olszara - Orły Sadzy - 2:1
Chyba Ty - LKS Skrzyczne Lipowa - 3:1
Team Jakuba - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1 (karne 2:1)
Gang Olsena - Spaw Team - 5:0

Półfinały
Chyba Ty - Drużyna Sebastiana Olszara - 3:1
Gand Olsena - Team Jakuba - 3:2

o 3 miejsce
Drużyna Sebastiana Olszara - Team Jakuba - 3:0

Finał
Chyba Ty - Gang Olsena - 4:2

Składy najlepszych zespołów:

Chyba Ty: Kamil Janik, Joachim Mikler, Wojciech Padło, Kamil Sornat, Michał Szczyrba, Łukasz Zarembski, Damian Zdolski

Gang Olsena: Łukasz Biel, Dawid Lech, Michał Mioduchowski, Jacek Moskwa, Dawid Nagi, Szymon Płoszaj, Łukasz Radomski, Damian Stawicki

Drużyna Sebastiana Olszara: Krzysztof Bodziony, Jakub Legierski, Kamil Olszar, Sebastian Olszar, Sebastian Wojciechowski, Seweryn Wojciechowski, Krzysztof Żerdka
Jesteś tutaj: Start Piłka nożna III TURNIEJ DZIWNYCH DRUŻYN