V TURNIEJ TRAMPKARSKI W CISOWNICY

W minioną sobotę w Cisownicy rozegrano piąty, przedostatni turniej z cyklu Halowych Turniejów Piłki Nożnej Trampkarzy organizowanych przez LKS Goleszów

.W rywalizacji ośmiu zespołów najlepszy okazał się pierwszy zespół gospodarzy, który w finale pokonał pierwszy zespół Piasta Cieszyn 4:3. Po pięciu turniejachnasi zawodnicy klasyfikują się odpowiednio : Pogórze I na 3 miejscu, Pogórze II na 8 miejscu. Naszym najlepszym strzelcem nadal pozostaje Patryk Madzia z dwudziestoma trafieniami.

Wyniki ( źródło :www.sport.olza.p )


Grupa A
LKS I Goleszów - LKS I Pogórze - 4:2
TS Piast I Cieszyn - KS Kuźnia I Ustroń - 7:1
KS Kuźnia I Ustroń - LKS I Pogórze - 6:5
TS Piast I Cieszyn - LKS I Goleszów - 6:4
TS Piast I Cieszyn - LKS I Pogórze - 6:5
LKS I Goleszów - KS Kuźnia I Ustroń - 7:4

1 TS Piast I Cieszyn 3 9 pkt. 19:10
2 LKS I Goleszów 3 6 pkt. 15:12
3 KS Kuźnia I Ustroń 3 3 pkt. 11:19
4 LKS I Pogórze 3 0 pkt. 12:16


Grupa B
KS Kuźnia II Ustroń - LKS II Goleszów - 6:3
TS Piast II Cieszyn - LKS II Pogórze - 14:3
KS Kuźnia II Ustroń - LKS II Pogórze - 12:1
LKS II Goleszów - TS Piast II Cieszyn - 7:3
LKS II Goleszów - LKS II Pogórze - 15:1
KS Kuźnia II Ustroń - TS Piast II Cieszyn - 4:3
 
1 KS Kuźnia II Ustroń 3 9 pkt. 22:7
2 LKS II Goleszów 3 6 pkt. 25:10
3 TS Piast II Cieszyn 3 3 pkt. 20:14
4 LKS II Pogórze 3 0 pkt. 5:41



Półfinały
TS Piast I Cieszyn - LKS II Goleszów - 3:0
LKS I Goleszów - KS Kuźnia II Ustroń - 4:2

o 3 miejsce
KS Kuźnia II Ustorń - LKS II Goleszów - 4:2

Finał
LKS I Goleszów - TS Piast I Cieszyn - 4:3


Czołówka klasyfikacji strzelców
1. Kamil Sikora (TS Piast Cieszyn) - 13
2. Grzegorz Niemczyk (TS Piast Cieszyn) - 11
3. Igor Olszar (LKS Goleszów) - 10
3. Tomasz Puczek (KS Kuźnia Ustroń) - 10
5. Klaudiusz Nikiel (LKS Goleszów) - 9
5. Tomasz Iskrzycki (LKS Goleszów) - 9
7. Szymon Kluz (LKS Goleszów) - 8
8. Kacper Pawlitko (KS Kuźnia Ustroń) - 7

Punktacja po pięciu turniejach

1 LKS I Goleszów 31 pkt.
2 LKS II Goleszów 18 pkt.
3 LKS I Pogórze 17 pkt.
4 TS Piast I Cieszyn 15 pkt.
5 TS Piast II Cieszyn 14 pkt.
6 KS Kuźnia II Ustroń 12 pkt.
7 KS Kuźnia I Ustroń 8 pkt.
8 LKS II Pogórze 7 pkt.
9 GKS Morcinek Kaczyce 5 pkt.


Czołówka klasyfikacji strzelców (po trzech turniejach)
1. Szymon Kluz (LKS Goleszów) - 39
2. Igor Olszar (LKS Goleszów) - 37
3. Kamil Sikora (TS Piast Cieszyn) - 36
4. Klaudiusz Nikiel (LKS Goleszów) - 34
5. Tomasz Iskrzycki (LKS Goleszów) - 23
6. Kornel Malec (LKS Goleszów) - 21
6. Kacper Niedoba (LKS Goleszów) - 21
6. Filip Jurczok (TS Kuźnia Ustroń) - 21
9. Patryk Madzia (LKS Pogórze) - 20