Skoczów: IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 - terminarz rozgrywek

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

 

Kolejka 1
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS GOLESZÓW 2016-08-21 10:00 1:5
2 LKS POGÓRZE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-08-20 10:00 7:2
3 LKS 99 PRUCHNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-20 09:00 0:15
4 LKS BESKID BRENNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-08-20 15:00 7:1
5 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-08-20 10:00 2:2
6 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-20 10:00 1:6
Kolejka 2
7 LKS GOLESZÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-27 10:00 -:-
8 LKS OLZA POGWIZDÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-08-27 10:00 -:-
9 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-08-27 10:00 -:-
10 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESKID BRENNA 2016-08-28 10:00 -:-
11 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS 99 PRUCHNA 2016-08-27 15:00 -:-
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS POGÓRZE 2016-08-28 10:00 -:-
Kolejka 3
13 LKS POGÓRZE LKS GOLESZÓW 2016-09-03 10:00 -:-
14 LKS 99 PRUCHNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-03 09:00 -:-
15 LKS BESKID BRENNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-03 15:00 -:-
16 LKS WISŁA STRUMIEŃ KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-03 10:00 -:-
17 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-03 10:00 -:-
18 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-03 09:30 -:-
Kolejka 4
19 LKS GOLESZÓW LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-10 10:00 -:-
20 LKS KOŃCZYCE MAŁE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-10 10:00 -:-
21 KS KUŹNIA USTROŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-11 10:00 -:-
22 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-10 14:00 -:-
23 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-11 10:00 -:-
24 LKS POGÓRZE LKS 99 PRUCHNA 2016-09-10 09:00 -:-
Kolejka 5
25 LKS 99 PRUCHNA LKS GOLESZÓW 2016-09-17 10:00 -:-
26 LKS BESKID BRENNA LKS POGÓRZE 2016-09-17 14:00 -:-
27 LKS WISŁA STRUMIEŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-17 10:00 -:-
28 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-17 10:00 -:-
29 RKS CUKROWNIK CHYBIE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-17 09:30 -:-
30 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-17 10:00 -:-
Kolejka 6
31 LKS GOLESZÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-24 10:00 -:-
32 KS KUŹNIA USTROŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-25 10:00 -:-
33 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-24 14:00 -:-
34 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-25 10:00 -:-
35 LKS POGÓRZE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-24 09:00 -:-
36 LKS 99 PRUCHNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-25 10:00 -:-
Kolejka 7
37 LKS BESKID BRENNA LKS GOLESZÓW 2016-10-01 14:00 -:-
38 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS 99 PRUCHNA 2016-10-01 10:00 -:-
39 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS POGÓRZE 2016-10-01 10:00 -:-
40 RKS CUKROWNIK CHYBIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-01 09:30 -:-
41 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-01 10:00 -:-
42 LKS KOŃCZYCE MAŁE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-01 10:00 -:-
Kolejka 8
43 LKS GOLESZÓW KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-08 10:00 -:-
44 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-08 13:00 -:-
45 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-09 10:00 -:-
46 LKS POGÓRZE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-08 10:00 -:-
47 LKS 99 PRUCHNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-09 10:00 -:-
48 LKS BESKID BRENNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-08 13:00 -:-
Kolejka 9
49 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS GOLESZÓW 2016-10-15 10:00 -:-
50 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BESKID BRENNA 2016-10-15 10:00 -:-
51 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-15 09:30 -:-
52 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS POGÓRZE 2016-10-15 10:00 -:-
53 LKS KOŃCZYCE MAŁE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-15 10:00 -:-
54 KS KUŹNIA USTROŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-16 10:00 -:-
Kolejka 10
55 LKS GOLESZÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-22 10:00 -:-
56 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-23 10:00 -:-
57 LKS POGÓRZE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-22 09:00 -:-
58 LKS 99 PRUCHNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-22 10:00 -:-
59 LKS BESKID BRENNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-22 13:00 -:-
60 LKS WISŁA STRUMIEŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-22 10:00 -:-
Kolejka 11
61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS GOLESZÓW 2016-10-29 10:00 -:-
62 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-29 09:30 -:-
63 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS BESKID BRENNA 2016-10-29 10:00 -:-
64 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-29 10:00 -:-
65 KS KUŹNIA USTROŃ LKS POGÓRZE 2016-10-30 10:00 -:-
66 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-29 13:00 -:-