Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Kolejny medal przywieźliśmy z mistrzowskiej imprezy. Podczas rozgrywanych 4 marca w Mysłowicach - Przełajowych Mistrzostw Śląska, nasza młodziczka - Julia Chromik zdobyła srebrny medal finiszując na drugiej pozycji w biegu na 1 km. Całkiem dobrze spisała się reszta ekipy i chociaż nie medalowo to z zapałem i poświęceniem. Mam nadzieję, że w sezonie letnim będziemy światkami wielu  bardzo dobrych rezultatów i rekordów życiowych. Ciekawy i pokazujący pięknie przebieg tych zawodów, jak zawsze, dzięki wytężonej pracy naszego fotoreportera - Bartka Kukucza, możemy pooglądać na portalu OX.pl .

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:

 

Nazwisko Imię kat. wiek. dystans miejsce
Chromik Justyna dz. młodsze 600 m 18
Ferfecka Roksana dz. starsze  1 km 22
Korzonek Martyna dz. starsze 1 km 27
Chromik Julia młodziczka 1 km 2
Wrzeszcz Patrycja młodziczka 1 km 11
Szczypka Roksana młodziczka 1 km 14
Zahraj Adrianna młodziczka 1 km 19
Staroń Kornalia młodziczka 1 km 25
Szczotka Natalia młodziczka 1 km 37
Kamel Patryk młodzik 2 km 30
Sikora Joanna j. młodsza 2 km 12

 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.