Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

18 marca b.r. nasi biegacze wzięli udział w MMM w Biegach Przełajowych. Tegorocznym organizatorem zawodów tego szczebla jest województwo opolskie i dlatego musieliśmy na te zawody udać się do odległego Korfantowa.  Wyprawa udała się na medal i to medal srebrny, który w biegu młodziczek na dystansie 1,5 km zdobyła podopieczna trenera Zdzisława Kołodziejczyka - Julia Chromik. Bardzo dobrze pobiegli pozostali nasi reprezentanci: Roksana Szczypka była 10 a tuż za nią na 12 miejscu finiszowała Kornelia Staroń (obie biegły na 1,5 km młodziczek). Natomiast Patryk Kamel w biegu młodzików na 2 km zajął 13 miejsce.  Gratulujemy !!! Fotoreportaż .

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.