XVII Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - Pogórze 2017

Kolejne - XVII Powiatowe Biegi Przełajowe  za nami. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych młodzi miłośnicy biegania nie zawiedli i stawili się na starcie świetnie przygotowanych tras biegowych w Pogórzu. Jak zawsze nasi uczestnicy nagrodzeni zostali za swój wysiłek pucharami, medalami i dyplomami. bardzo bogaty  fotoreportaż zamieszczony jak zwykle jest na portalu OX.pl tam tez znajdziemy video-flesz z naszych zawodów. A poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji, wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulując osiągniętych sukcesów.

 

 KOMUNIKAT   KOŃCOWY

Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa I (rocznik 2009 i młodsi) - dystans ok. 100 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Obracaj Weronika
ZSP Pogórze
2
Juraszczyk Marta
SP 1 Brenna Leśnica
3
Caban Oliwia
SP 6 Cieszyn
4
Ludwiczak Natalia
ZSP Pogórze
5
Żwak Estera
SP Ogrodzona
6
Heller Wanessa
SP 2 Brenna Bukowa
7
Krzempek Lena
SP 2 Berenna Bukowa
8
Wojtyła Aleksandra
Pogórze
9
Golba Martyna
SP 2 Brenna Bukowa
10
Bizoń Julia
ZSP Pogórze
11
Żyłka Milena
SP 2 Brenna Bukowa

Szkoły podstawowe - chłopcy klasa I (rocznik 2009 i młodsi) - dystans ok. 200 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Zubek Nikodem
SP 6 Cieszyn
2
Matuszny Piotr
ZSP Pogórze
3
Karkoszka Mateusz
SP Drogomyśl
4
Szturc Mikołaj
SP 2 Brenna Bukowa
5
Cichoń Antoni
SP 2 Brenna Bukowa
6
Moskała Patryk
SP 1 Brenna Leśnica
7
Kesser Kacper
SP 2 Brenna Bukowa
8
Droździk Maksymilian
SP 2 Brenna Bukowa
9
Machej Aleksander
SP 3 Skoczów
10
Marek Antoni
SP 2 BRenna Bukowa
11
Andrzejewski Kamil
Pogórze

Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa II (rocznik 2008) - dystans ok. 200 m

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Kaleta Agnieszka ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2 Kołder Oliwia SP 6 Cieszyn
3 Habarta Larysa ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4 Greń Marta SP 2 Brenna Bukowa

Szkoły podstawowe - chłopcy klasa II (rocznik 2008) - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Tomala Jakub
SP 6 Cieszyn
2
Macha Adam
SP Goleszów / MKS Centrum Dzięgielów
3
Duda Bartosz
SP 6 Pierściec
4
Heller Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
5
Rapciak Emil
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
6
Staniek Kordian
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

 Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa III (rocznik 2007) - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Chromik Justyna
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2
Andrzejewska Kamila
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3
Widenka Milena
SP 2 Brenna Bukowa
4
Musioł Anastazja
SP 2 Brenna Bukowa
5
Cichoń Julia
SP 2 Brenna Bukowa
6
Sinka Patrycja
SP 6 Cieszyn
7
Gryglak Martyna
SP 6 Cieszyn
8
Haratyk Milena
SP 6 Cieszyn

   Szkoły podstawowe - chłopcy klasa III (rocznik 2007) - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię 
Szkoła / Klub
1
Machej Cezary
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2
Muller Michał
SP 2 Brenna Bukowa
3
Konrad Klimus - Baranowski
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4
Kubies Igor
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
5
Gawlas Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
6
Graboń Szymon
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

 Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa IV (rocznik 2006) - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Podżorska Magdalena
SP 2 Brenna Bukowa
2
Puc Natalia
ZSP Pogórze
3
Uchyła Maria
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4
Madzia Zuzanna
SP 2 Brenna Bukowa
5
Olszar Kinga
SP 2 Brenna Bukowa
6
Moskała Lena
SP 3 Cieszyn
7
Obracaj Maria
ZSP Pogórze

 Szkoły podstawowe - chłopcy klasa IV (rocznik 2006) - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Puzoń Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
2
Puc Piotr
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3
Sikora Szymon
SP 6 Ustroń
4
Madzia Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
5
Hubczyk Michał
SP 2 Brenna Bukowa
6
Greń Krzysztof
SP 2 Brenna Bukowa

Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa V (rocznik 2005) - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Pastuszak Roksana
SP Kończyce Małe / Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie
2
Mijal Maja
SP Strumień
3
Kubies Emilia
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4
Korzonek Martyna
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
5
Szoska Anna
SP Strumień
6
Pucharska Natalia
SP Strumień
7
Greń Wiktoria
SP 2 Brenna Bukowa
8
Chroboczek Wiktoria
SP 6 Cieszyn
9
Moskała Weronika
SP 1 Brenna Leśnica
10
Ludwiczak Kornelia
ZSP Pogórze
11
Lipowska Karolina
SP 1 Brenna Leśnica

 Szkoły podstawowe - chłopcy klasa V (rocznik 2005) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Macura Łukasz
SP 2 Brenna Bukowa
2
Sikora Marek
SP 1 Brenna Leśnica
3
Adamczyk Hirek
SP 1 Brenna Leśnica
4
Hołomek Radosław
SP 1 Brenna Leśnica
5
Dybczyński Kacper
SP Górki Wlk.
6
Bury Kacper
SP 1 Brenna Leśnica

 Szkoły podstawowe - dziewczęta klasa VI (rocznik 2004) - dystans ok.500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / KLub
1
Lazar Wiktoria
SP Strumień
2
Franek Aleksandra
SP Strumień
3
Mrawiec Marta
SP Strumień
4
Słowak Marcelina
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

Szkoły podstawowe - chłopcy klasa VI (rocznik 2004) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Tomala Kajetan
SP 6 Cieszyn
2
Juraszczyk Jakub
SP 1 Brenna Leśnica
3
Ferfecki Fabian
SP 2 Brenna Bukowa
4
Górniok Krzysztof
ZSP Pogórze

1-2 klasa gimnazjum (rocznik 2003 - 2002) - młodziczki - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Chromik Julia
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2
Wrzeszcz Patrycja
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3
Szczypka Roksana
G Strumień / LKS Pogórze
4
Staroń Kornelia
G Strumień / LKS Pogórze
5
Macha Aneta
G Goleszów / MKS Centrum Dzięgielów
6
Krzempek Nadia
ZS Górki Wlk. / UKS Brenna - Górki

 1-2 klasa gimnazjum (rocznik 2003 - 2002) - młodzicy - dystans ok. 1500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Oleś Dawid
SMS Rekord Bielsko - Biała
2
Masarski Szymon
G 1 Cieszyn
3
Kamel Patryk
G Strumień / LKS Pogórze
4
Krzempek Jakub
ZS Górki Wlk. / UKS Brenna - Górki
5
Oleś Daniel
ZS Górki Wlk. / UKS Brenna - Górki
6
Cieślar Konrad
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

Kategoria OPEN - Kobiety (rocznik 2001 i starsze) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Wojtyła Marcelina
SMS Szczyrk / LKS Pogórze
2
Szymala Paulina
LO 1 Cieszyn / LKS Pogórze
3
Greń Agnieszka
UKS Brenna - Górki

Kategoria OPEN - Mężczyźni (rocznik 2001 i starsi) - dystans ok. 2000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Szafarczyk Marcin
LKS Pogórze
2
Greń Radosław
ZS Górki Wlk. / UKS Brenna - Górki
3
Wojtyła Wojciech
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

 ZESTAWIENIE  MEDALOWE  SZKÓŁ:

Lp
Szkoła
Złote
Srebrne
Brązowe
---
Szkoły Podstawowe
---
---
---
1
ZSP Pogórze
4
4
4
2
SP 6 Cieszyn
3
1
2
3
SP 2 Brenna Bukowa
3
1
1
4
SP Strumień
1
2
2
5
SP Kończyce Małe
1
0
0
6
SP 1 Brenna Leśnica
0
3
1
7
SP Goleszów
0
1
0
8-9
SP Drogomyśl
0
0
1
8-9
SP 6 Pierściec
0
0
1
---
Gimnazja
---
---
---
1
ZSP Pogórze / Gim.
1
1
0
2
SMS Rekord B-B
1
0
0
3
G 1 Cieszyn
0
1
0
4
G Strumień
0
0
2

 Organizator - LKS "POGÓRZE"

Kierownik zawodów: prezes LKS Pogórze p. Stanisław Urbański

Sędzia główny zawodów : Zdzisław Kołodziejczyk

Starter : Zdzisław Kołodziejczyk

Kierownik mety: Artur Kulesza

Biuro zawodów : Jadwiga Dybczyńska

Przygotowanie tras: Piotr Pilak, Artur Kulesza i Zdzisław Kołodziejczyk.  

W zawodach udział wzięło - 102 uczestników ( 54 dziewczęta i 48 chłopców)

Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami.

Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.