VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda

Po zimowej przerwie  rozegraliśmy kolejną - 4 rundę naszych spotkań dla młodych lekkoatletów. W zawodach wzięło udział 79 młodych adeptów biegów , skoków i rzutów.

Wyniki:

 

60 m - dziewczęta rocznik 2004

 

1
Pająk
Julia
SP Dzięgielów
9,30
 
2
Lazar
Wiktoria
SP Strumień
9,85
 
3
Greń
Julia
SP Brenna Leśnica
9,98
 
4
Kuczera
Agnieszka
SP Brenna Leśnica
10,02
 
5
Słowak
Marcelina
ZSP Pogórze
10,24
 
6
Adamczyk
Wiktoria
SP Strumień
10,44
 
7
Sojka
Klaudia
ZSP Pogórze
10,56
 

60 m - dziewczęta - rocznik 2005

 

1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
9,31
 
2
Salachna
Barbara
SP 2 Brenna Bukowa
10,07
 
3
Krótki
Nicole
SP Strumień
10,55
 
4
Pietrzyk
Klaudia
SP Strumień
10,84
 
5
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
10,92
 

 60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze

 

1
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna Bukowa
10,18
 
2
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
10,20
 
3
Góra
Oliwia
SP Strumień
10,40
 
4
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna Leśnica
10,64
 
5
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
11,08
 
6
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
11,11
 
7
Gruszczyk
Klaudia
SP 3 Skoczów
11,25
 
8
Iwankowska
Oliwia
SP 3 Skoczów
11,27
 
9
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna Leśnica
11,44
 
10
Stawowska
Martyna
SP Strumień
11,59
 
11
Rakus
Antonina
SP 3 Skoczów
11,73
 
12
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna Leśnica
11,85
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Gawlas
Nikodem
SP 1 Brenna  Leśnica
8,41
 
2
Kurczyk
Marek
ZSP Pogórze
8,49
 
3
Gawron
Kacper
SP Strumień
9,60
 
4
Piela
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
9,66
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Dybczyński
Kacper
SP Górki
9,74
 
2
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
9,77
 
3
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna Leśnica
10,72
 
4
Bury
Kacper
SP 1 Brenna Leśnica
10,76
 
5
Lapczyk
Dominik
SP Strumień
10,90
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Libura
Jakub
SP Strumień
8,78
 
2
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
8,78
 
3
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
9,81
 
4
Waleczek
Szymon
SP Strumień
10,13
 
5
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
10,13
 
6
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
10,22
 
7
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
10,37
 
8
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
10,41
 
9
Madzia
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
10,62
 
10
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
11,60
 
11
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
11,65
 
12
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna Bukowa
12,14
 
300 m dziewczęta - rocznik 2004
1
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna Bukowa
63,56
 
300 m dziewczęta - rocznik 2005
1
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
59,91
 
2
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
61,98
 
 
300 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
63,63
 
2
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
67,66
 
3
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
67,91
 
4
Sajdok
Amelia
SP Strumień
68,24
 
5
Kaleta
Agnieszka
ZSP Pogórze
68,38
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Pawlak
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
49,34
 
2
Chrapek
Hubert
SP 1 Brenna Leśnica
55.02
 
3
Kozłowski
Michał
SP 1 Brenna Leśnica
61,79
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Sikora
Marek
SP 1 Brenna Leśnica
59,22
 
2
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
61,77
 
3
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna Leśnica
62,93
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Muller
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
60,45
 
2
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
63,56
 
3
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
63,66
 
4
Greń
Gabriel
SP 1 Brenna Leśnica
70,74
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2004
 
1
Ferfecka
Roksana
SP 3 Skoczów
2.06,44
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2005
 
1
Madzia
Zuzanna
SP Dzięgielów
2.14,85
 
2
Szoska
Anna
SP Strumień
2.20,68
 
3
Stawowska
Natalia
SP Strumień
2.25,35
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna Bukowa
2.06,44
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Juraszczyk
Jakub
SP 1 Brenna Leśnica
3.37,39
 
2
Ferfecki
Fabian
SP 2 Brenna Bukowa
3.43,56
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
3.20,23
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Kukla
Fabian
SP 3 Skoczów
4.25,66
 
2
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
4.33,28
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004
 
1
Herzyk
Weronika
SP 2 Brenna Bukowa
3,92
 
2
Greń
Julia
SP 1 Brenna Leśnica
3,85
 
3
Pająk
Julia
SP Dzięgielów
3,66
 
4
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna Bukowa
3,54
 
5
Lazar
Wiktoria
SP Strumień
3,54
 
6
Słowak
Marcelina
ZSP Pogórze
3,46
 
7
Sojka
Klaudia
ZSP Pogórze
3,31
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
4,21
 
2
Pagieła
Patrycja
ZSP Pogórze
4,04
 
3
Szoska
Anna
SP Strumień
3,70
 
4
Krótki
Nicole
SP Strumień
3,69
 
5
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
3,53
 
6
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
3,47
 
7
Salachna
Barbara
SP 2 Brenna Bukowa
3,44
 
8
Piekarczyk
Klaudia
SP Strumień
3,31
 
 
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna Bukowa
3,87
 
2
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna Bukowa
3,54
 
3
Góra
Oliwia
SP Strumień
3,42
 
4
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
3,38
 
5
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
3,38
 
6
Gruszczyk
Klaudia
SP 3 Skoczów
3,36
 
7
Kaleta
Agnieszka
ZSP Pogórze
3,27
 
8
Stawowska
Martyna
SP Strumień
3,16
 
9
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
3,12
 
10
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
2,80
 
11
Rakus
Antonina
SP 3 Skoczów
2,46
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2004
 
1
Kurczyk
Marek
ZSP Pogórze
4,47
 
2
Piela
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
3,88
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
 
1
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
4,01
 
2
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
3,82
 
3
Lapczyk
Dominik
SP Strumień
3,46
 
4
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
3,38
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
4,48
 
2
Libura
Jakub
SP Strumień
4,41
 
3
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
4,01
 
4
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
3,95
 
5
Muller
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
3,43
 
6
Hubczyk
Michał
SP Brenna Bukowa
3,28
 
7
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
3,15
 
8
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
3,05
 
9
Holeksa
Mateusz
SP Brenna Bukowa
2,94
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004
 
1
Korzonek
Katarzyna
ZSP Pogórze
27,5
 
2
Kuczera
Agnieszka
SP 1 Brenna Leśnica
26,5
 
3
Adamczyk
Wiktoria
SP Strumień
25,0
 
4
Taberska
Aneta
SP 2 Brenna Bukowa
22,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Stawowska
Natalia
SP Strumień
28,0
 
2
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
23,5
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
 
1
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
22,5
 
2
Sajdok
Amelia
SP Strumień
19,0
 
3
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna Leśnica
17,0
 
4
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna Leśnica
14,0
 
5
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna Leśnica
12,5
 
6
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
12,0
 
7
Iwankowska
Oliwia
SP 3 Skoczów
12,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004
 
1
Gawlas
Nikodem
SP 1 Brenna Leśnica
49,5
 
2
Pawlak
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
47,0
 
3
Chrapek
Hubert
SP 1 Brenna Leśnica
45,0
 
4
Ferfecki
Fabian
SP Brenna Bukowa
44,0
 
5
Juraszczyk
Jakub
SP 1 Brenna Leśnica
38,0
 
6
Gawron
Kacper
SP Strumień
38,0
 
7
Kozłowski
Michał
SP 1 Brenna Leśnica
36,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
 
1
Sikora
Marek
SP 1 Brenna Leśnica
45,0
 
2
Dybczyński
Kacper
SP Górki
39,0
 
3
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna Leśnica
32,0
 
4
Bury
Kacper
SP 1 Brenna Leśnica
28,5
 
5
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna Leśnica
28,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi
 
1
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
39,5
 
2
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
37,0
 
3
Forszt
Filip
SP 3 Skoczów
33,0
 
4
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
31,5
 
5
Waleczek
Szymon
SP Strumień
29,0
 
6
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna Bukowa
28,0
 
7
Kukla
Fabian
SP 3 Skoczów
27,5
 
8
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
23,0
 
9
Greń
Gabriel
SP 1 Brenna Leśnica
23,0
 
10
Madzia
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
21,5
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Punktacja szkół:

Miejsce Nazwa szkoły Suma punktów

10.05.2017

IV - runda

26.10.2016

III - runda

28.09.2016

II - runda

14.09.2016

1- runda

1. ZSP Pogórze 6710 1619 1369 1951 1771
2. SP Strumień 5728 1600 1418 1207 1503
3. SP 2 Brenna Bukowa 5428 1065 890 1592 1881
4. SP 1 Brenna Leśnica 4816 1285 984 1302 1245
5. SP 3 Skoczów 4370 918 929 1212 1311
6. SP Dzięgielów 1627 291 383 443 390
7. SP Górki Wlk. 470 120 130 117 103
8. SP 8 Skoczów 96 X X 67 29

 W zawodach udział wzięło 79  zawodników z 7 szkół.

 Następne zawody odbędą  się wiosną w terminach :  17.05.2017 (środa)

 Zapraszamy!!!

    Organizator i sędzia główny zawodów:

                                                                                                         Zdzisław Kołodziejczyk

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda