Kolejne lekkoatletyczne spotkanie na obiektach SOSiR-u w Skoczowie zgromadziło na starcie 81 zawodników z 7 szkół naszego powiatu. Tym razem bardzo dobrze wystartowali uczniowie SP Strumień, którzy kilkoma punktami wygrali z prowadzącym w klasyfikacji generalnej zespołem z ZSP z Pogórza.
Wyniki:
60 m - dziewczęta rocznik 2004 | |||||||
1 | Lazar | Wiktoria | SP Strumień | 9,24 | |||
2 | Kuczera | Agnieszka | SP Brenna Leśnica | 9,53 | |||
3 | Pająk | Julia | SP Dzięgielów | 9,60 | |||
4 | Greń | Julia | SP Brenna Leśnica | 9,62 | |||
5 | Adamczyk | Wiktoria | SP Strumień | 9,96 | |||
6 | Malinowska | Małgorzata | SP Strumień | 10,00 | |||
7 | Wałach | Wiktoria | SP Dzięgielów | 10,10 | |||
8 | Słowak | Marcelina | ZSP Pogórze | 10,22 | |||
9 | Hoffmann | Natalia | SP Strumień | 10,44 | |||
60 m - dziewczęta - rocznik 2005 | |||||||
1 | Kubies | Emilia | ZSP Pogórze | 8,94 | |||
2 | Krótki | Nicole | SP Strumień | 10,26 | |||
3 | Piekarczyk | Klaudia | SP Strumień | 10,55 | |||
60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Puc | Natalia | ZSP Pogórze | 9,72 | |||
2 | Słowiok | Amelia | SP 2 Brenna Bukowa | 9,78 | |||
3 | Góra | Oliwia | SP Strumień | 10,06 | |||
4 | Andrzejewska | Kamila | ZSP Pogórze | 10,43 | |||
5 | Uchyła | Maria | ZSP Pogórze | 10,56 | |||
6 | Madzia | Klaudia | SP 1 Brenna Leśnica | 10,61 | |||
7 | Obracaj | Weronika | ZSP Pogórze | 10,84 | |||
8 | Obracaj | Maria | ZSP Pogórze | 10,84 | |||
9 | Stojka | Magdalena | SP 1 Brenna Leśnica | 11,00 | |||
10 | Stawowska | Martyna | SP Strumień | 11,18 | |||
11 | Gruszczyk | Klaudia | SP 3 Skoczów | 11,48 | |||
12 | Czyż | Zuzanna | SP 1 Brenna Leśnica | 11,54 | |||
13 | Rakus | Antonina | SP 3 Skoczów | 11,96 | |||
14 | Ferfecka | Ewelina | SP 1 Brenna Leśnica | 12,12 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2004 | |||||||
1 | Gawron | Kacper | SP Strumień | 8,41 | |||
2 | Kurczyk | Marek | ZSP Pogórze | 8,41 | |||
3 | Dudkowiak | Bartłomiej | SP Strumień | 9,17 | |||
4 | Piela | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 9,50 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2005 | |||||||
1 | Dybczyński | Kacper | SP Górki | 9,23 | |||
2 | Miły | Robert | SP Strumień | 9,29 | |||
3 | Bury | Kacper | SP 1 Brenna Leśnica | 10,12 | |||
4 | Hołomek | Radosław | SP 1 Brenna Leśnica | 10,72 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Ogiegło | Szymon | SP 3 Skoczów | 8,75 | |||
2 | Waleczek | Szymon | SP Strumień | 9,35 | |||
3 | Skalski | Klaudiusz | SP Strumień | 9,83 | |||
4 | Dworok | Kamil | SP 3 Skoczów | 9,93 | |||
5 | Wrzeszcz | Dawid | ZSP Pogórze | 10,24 | |||
6 | Puc | Piotr | ZSP Pogórze | 10,29 | |||
7 | Wiewióra | Mikołaj | SP Strumień | 10,63 | |||
8 | Madzia | Mateusz | SP 2 Brenna Bukowa | 10,73 | |||
9 | Jaworski | Kamil | SP 1 Brenna Leśnica | 11,15 | |||
10 | Holeksa | Mateusz | SP 2 Brenna Bukowa | 11,46 | |||
11 | Greń | Krzysztof | SP 2 Brenna Bukowa | 12,14 | |||
300 m dziewczęta - rocznik 2004 | |||||||
1 | Glajcar | Sara | SP Dzięgielów | 59,58 | |||
2 | Greń | Wiktoria | SP 2 Brenna Bukowa | 61,09 | |||
300 m dziewczęta - rocznik 2005 | |||||||
1 | Pagieła | Patrycja | ZSP Pogórze | 56,31 | |||
2 | Wanat | Estera | ZSP Pogórze | 57,84 | |||
3 | Korzonek | Martyna | ZSP Pogórze | 57,95 | |||
300 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Chromik | Justyna | ZSP Pogórze | 60,05 | |||
2 | Maryńczak | Martyna | SP Strumień | 60,14 | |||
3 | Sajdok | Amelia | SP Strumień | 62,66 | |||
4 | Kożdoń | Dominika | SP 3 Skoczów | 64,44 | |||
5 | Nadzia | Zuzanna | SP 2 Brenna Bukowa | 67,08 | |||
6 | Kaleta | Agnieszka | ZSP Pogórze | 73,30 | |||
7 | Habarta | Larysa | ZSP Pogórze | 73,94 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2004 | |||||||
1 | Pawlak | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 49,68 | |||
2 | Chrapek | Hubert | SP 1 Brenna Leśnica | 52,23 | |||
3 | Kozłowski | Michał | SP 1 Brenna Leśnica | 57,34 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2005 | |||||||
1 | Sikora | Marek | SP 1 Brenna Leśnica | 56,68 | |||
2 | Adamczyk | Hieronim | SP 1 Brenna Leśnica | 56,96 | |||
3 | Gwizdoń | Piotr | ZSP Pogórze | 61,66 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Muller | Michał | SP 2 Brenna Bukowa | 60,39 | |||
2 | Kubies | Igor | ZSP Pogórze | 64,35 | |||
600 m dziewczęta - rocznik 2004 | |||||||
1 | Ferfecka | Roksana | SP 3 Skoczów | 2.01,97 | |||
600 m dziewczęta - rocznik 2005 | |||||||
1 | Madzia | Zuzanna | SP Dzięgielów | 2.10,10 | |||
2 | Szoska | Anna | SP Strumień | 2.11,96 | |||
3 | Stawowska | Natalia | SP Strumień | 2.26,43 | |||
1000 m chłopcy - rocznik 2004 | |||||||
1 | Juraszczyk | Jakub | SP 1 Brenna Leśnica | 3.33,21 | |||
2 | Ferfecki | Fabian | SP 2 Brenna Bukowa | 3.37,05 | |||
1000 m chłopcy - rocznik 2005 | |||||||
1 | Zwardoń | Kamil | SP 3 Skoczów | 3.46,79 | |||
Greń | Igor | SP 3 Skoczów | 4.07,36 | ||||
1000 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Kukla | Fabian | SP 3 Skoczów | 4.08,65 | |||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 | |||||||
1 | Herzyk | Weronika | SP 2 Brenna Bukowa | 4,09 | |||
2 | Pająk | Julia | SP Dzięgielów | 3,86 | |||
3 | Lazar | Wiktoria | SP Strumień | 3,84 | |||
4 | Greń | Wiktoria | SP 2 Brenna Bukowa | 3,71 | |||
5 | Greń | Julia | SP 1 Brenna Leśnica | 3,71 | |||
6 | Glajcar | Sara | SP Dzięgielów | 3,55 | |||
7 | Malinowska | Małgorzata | SP Strumień | 3,45 | |||
8 | Hoffmann | Natalia | SP Strumień | 3,31 | |||
9 | Wałach | Wiktoria | SP Dzięgielów | 3,22 | |||
10 | Słowak | Marcelina | ZSP Pogórze | 3,21 | |||
11 | Cyganiewicz | Aleksandra | ZSP Pogórze | 3,08 | |||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005 | |||||||
1 | Kubies | Emilia | ZSP Pogórze | 4,12 | |||
2 | Pagieła | Patrycja | ZSP Pogórze | 4,09 | |||
3 | Szoska | Anna | SP Strumień | 3,73 | |||
4 | Korzonek | Martyna | ZSP Pogórze | 3,56 | |||
5 | Krótki | Nicole | SP Strumień | 3,55 | |||
6 | Wanat | Estera | ZSP Pogórze | 3,53 | |||
7 | Piekarczyk | Klaudia | SP Strumień | 3,01 | |||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Słowiok | Amelia | SP 2 Brenna Bukowa | 3,81 | |||
2 | Góra | Oliwia | SP Strumień | 3,58 | |||
3 | Uchyła | Maria | ZSP Pogórze | 3,38 | |||
4 | Podżorska | Magdalena | SP 2 Brenna Bukowa | 3,35 | |||
5 | Kożdoń | Dominika | SP 3 Skoczów | 3,34 | |||
6 | Andrzejewska | kamila | ZSP Pogórze | 3,24 | |||
7 | Kaleta | Agnieszka | ZSP Pogórze | 3,21 | |||
8 | Gruszczyk | Klaudia | SP 3 Skoczów | 3,06 | |||
9 | Madzia | Zuzanna | SP 2 Brenna Bukowa | 3,05 | |||
10 | Stawowska | Martyna | SP Strumień | 3,04 | |||
11 | Chromik | Justyna | ZSP Pogórze | 3,04 | |||
12 | Habarta | Larysa | ZSP Pogórze | 3,04 | |||
13 | Obracaj | Weronika | ZSP Pogórze | 2,77 | |||
14 | Rakus | Antonina | SP 3 Skoczów | 2,56 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2004 | |||||||
1 | Kurczyk | Marek | ZSP Pogórze | 4,29 | |||
Dudkowiak | Bartłomiej | SP Strumień | 4,13 | ||||
2 | Piela | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 3,71 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2005 | |||||||
1 | Greń | Igor | SP 3 Skoczów | 4,14 | |||
2 | Zwardoń | Kamil | SP 3 Skoczów | 3,78 | |||
3 | Gwizdoń | Piotr | ZSP Pogórze | 3,08 | |||
4 | Miły | Robert | SP Strumień | 2,96 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Ogiegło | Szymon | SP 3 Skoczów | 4,31 | |||
2 | Dworok | Kamil | SP 3 Skoczów | 3,68 | |||
3 | Wrzeszcz | Dawid | ZSP Pogórze | 3,51 | |||
4 | Muller | Michał | SP 2 Brenna Bukowa | 3,27 | |||
5 | Holeksa | Mateusz | SP Brenna Bukowa | 3,09 | |||
6 | Wiewióra | Mikołaj | SP Strumień | 3,07 | |||
7 | Kubies | Igor | ZSP Pogórze | 3,06 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004 | |||||||
1 | Kuczera | Agnieszka | SP 1 Brenna Leśnica | 30,0 | |||
2 | Korzonek | Katarzyna | ZSP Pogórze | 25,5 | |||
3 | Adamczyk | Wiktoria | SP Strumień | 24,5 | |||
4 | Majewska | Julia | ZSP Pogórze | 21,5 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005 | |||||||
1 | Stawowska | Natalia | SP Strumień | 25,5 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Maryńczak | Martyna | SP Strumień | 25,0 | |||
2 | Sajdok | Amelia | SP Strumień | 21,0 | |||
3 | Obracaj | Maria | ZSP Pogórze | 18,0 | |||
4 | Ferfecka | Ewelina | SP 1 Brenna Leśnica | 17,5 | |||
5 | Madzia | Klaudia | SP 1 Brenna | 17,0 | |||
6 | Stojka | Magdalena | SP 1 Brenna Leśnica | 14,5 | |||
7 | Puc | Natalia | ZSP Pogórze | 12,0 | |||
8 | Czyż | Zuzanna | SP 1 Brenna Leśnica | 10,0 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 | |||||||
1 | Liszka | Arkadiusz | SP 3 Skoczów | 52,0 | |||
2 | Gawlas | Nikodem | SP 1 Brenna Leśnica | 49,5 | |||
3 | Pawlak | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 46,0 | |||
4 | Chrapek | Hubert | SP 1 Brenna Leśnica | 46,0 | |||
5 | Ferfecki | Fabian | SP Brenna Bukowa | 43,0 | |||
6 | Gawron | Kacper | SP Strumień | 40,5 | |||
7 | Juraszczyk | Jakub | SP 1 Brenna Leśnica | 39,0 | |||
8 | Kozłowski | Michał | SP 1 Brenna Leśnica | 34,0 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005 | |||||||
1 | Sikora | Marek | SP 1 Brenna Leśnica | 43,5 | |||
2 | Dybczyński | Kacper | SP Górki | 39,5 | |||
3 | Adamczyk | Hieronim | SP 1 Brenna Leśnica | 28,5 | |||
4 | Hołomek | Radosław | SP 1 Brenna Leśnica | 27,0 | |||
5 | Bury | Kacper | SP 1 Brenna Leśnica | 26,0 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Skalski | Klaudiusz | SP Strumień | 36,5 | |||
2 | Puc | Piotr | ZSP Pogórze | 33,0 | |||
3 | Greń | Krzysztof | SP 2 Brenna Bukowa | 29,0 | |||
4 | Kukla | Fabian | SP 3 Skoczów | 27,0 | |||
5 | Waleczek | Szymon | SP Strumień | 26,0 | |||
6 | Madzia | Mateusz | SP 2 Brenna Bukowa | 25,0 | |||
7 | Jaworski | Kamil | SP 1 Brenna Leśnica | 24,0 | |||
Punktacja szkół:
W zawodach udział wzięło 81 zawodników z 7 szkół.
Następne zawody odbędą się: 24.05.2017 (środa)
Zapraszamy!!!
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk