Ostatnia runda naszych czwartkowych zmagań lekkoatletycznych zgromadziła na starcie 74 zawodników. Tym razem również jak i poprzednio niewielką przewagę w klasyfikacji drużynowej odniosła szkoła ze Strumienia ale liderem pozostaje w dalszym ciągu ZSP Pogórze. Przed nami za tydzień ostatnie spotkanie VI Skoczowskich Czwartków LA - będzie to finał miejski podczas którego nagrodzimy najlepszych z najlepszych.
Wyniki:
60 m - dziewczęta rocznik 2004
|
|
1
|
Pająk
|
Julia
|
SP Dzięgielów
|
9,20
|
|
2
|
Lazar
|
Wiktoria
|
SP Strumień
|
9,58
|
|
3
|
Kuczera
|
Agnieszka
|
SP Brenna Leśnica
|
9,66
|
|
4
|
Greń
|
Julia
|
SP Brenna Leśnica
|
9,93
|
|
5
|
Adamczyk
|
Wiktoria
|
SP Strumień
|
10,07
|
|
6
|
Glajcar
|
Sara
|
SP Dzięgielów
|
10,28
|
|
7
|
Słowak
|
Marcelina
|
ZSP Pogórze
|
10,41
|
|
8
|
Sojka
|
Klaudia
|
ZSP Pogórze
|
10,44
|
|
9
|
Kocoń
|
Klaudia
|
SP 6 Pierściec
|
11,95
|
|
60 m - dziewczęta - rocznik 2005
|
|
1
|
Kubies
|
Emilia
|
ZSP Pogórze
|
9,12
|
|
2
|
Dziędziel
|
Kamila
|
SP Strumień
|
10,16
|
|
3
|
Krótki
|
Nicole
|
SP Strumień
|
10,21
|
|
60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
|
|
1
|
Uchyła
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
9,92
|
|
2
|
Góra
|
Oliwia
|
SP Strumień
|
10,06
|
|
3
|
Słowiok
|
Amelia
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
10,20
|
|
4
|
Puc
|
Natalia
|
ZSP Pogórze
|
10,20
|
|
5
|
Andrzejewska
|
Kamila
|
ZSP Pogórze
|
10,57
|
|
|
Obracaj
|
Weronika
|
ZSP Pogórze
|
10,81
|
|
|
Ferfecka
|
Ewelina
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
10,93
|
|
6
|
Obracaj
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
10,95
|
|
7
|
Stojka
|
Magdalena
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
11,09
|
|
8
|
Stawowska
|
Martyna
|
SP Strumień
|
11,50
|
|
9
|
Czyż
|
Zuzanna
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
11,89
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2004
|
|
1
|
Gawlas
|
Nikodem
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
8,38
|
|
2
|
Piela
|
Robert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
9,49
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2005
|
|
1
|
Młotek
|
Mateusz
|
SP Dzięgielów
|
9,08
|
|
2
|
Lapczyk
|
Dominik
|
SP Strumień
|
9,45
|
|
3
|
Miły
|
Robert
|
SP Strumień
|
9,90
|
|
4
|
Bury
|
Kacper
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
10,65
|
|
5
|
Hołomek
|
Radosław
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
10,99
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
|
|
1
|
Libura
|
Jakub
|
SP Strumień
|
8,59
|
|
2
|
Ogiegło
|
Szymon
|
SP 3 Skoczów
|
8,77
|
|
3
|
Waleczek
|
Szymon
|
SP Strumień
|
10,14
|
|
4
|
Puc
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
10,15
|
|
5
|
Wrzeszcz
|
Dawid
|
ZSP Pogórze
|
10,16
|
|
6
|
Skalski
|
Klaudiusz
|
SP Strumień
|
10,50
|
|
7
|
Wiewióra
|
Mikołaj
|
SP Strumień
|
10,54
|
|
8
|
Madzia
|
Mateusz
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
10,95
|
|
9
|
Jaworski
|
Kamil
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
11,10
|
|
10
|
Holeksa
|
Mateusz
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
11,91
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2004
|
1
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
60,57
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2005
|
1
|
Pagieła
|
Patrycja
|
ZSP Pogórze
|
58,04
|
|
2
|
Korzonek
|
Martyna
|
ZSP Pogórze
|
62,27
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
|
|
1
|
Chromik
|
Justyna
|
ZSP Pogórze
|
62,32
|
|
2
|
Heller
|
Kornelia
|
SP 6 Pierściec
|
64,84
|
|
3
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
65,51
|
|
4
|
Maryńczak
|
Martyna
|
SP Strumień
|
66,35
|
|
5
|
Sajdok
|
Amelia
|
SP Strumień
|
66,36
|
|
6
|
Olszar
|
Kinga
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
72,54
|
|
7
|
Habarta
|
Larysa
|
ZSP Pogórze
|
73,46
|
|
300 m chłopcy - rocznik 2004
|
|
1
|
Pawlak
|
Robert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
53,04
|
|
2
|
Chrapek
|
Hubert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
55,21
|
|
3
|
Kozłowski
|
Michał
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
57,34
|
|
300 m chłopcy - rocznik 2005
|
|
1
|
Sikora
|
Marek
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
57,66
|
|
2
|
Adamczyk
|
Hieronim
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
58,65
|
|
3
|
Gwizdoń
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
62,06
|
|
300 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
|
|
1
|
Muller
|
Michał
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
60,13
|
|
2
|
Hubczyk
|
Michał
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
62,06
|
|
3
|
Kubies
|
Igor
|
ZSP Pogórze
|
67,81
|
|
600 m dziewczęta - rocznik 2004
|
|
1
|
Ferfecka
|
Roksana
|
SP 3 Skoczów
|
1.59,03
|
|
600 m dziewczęta - rocznik 2005
|
|
1
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP Dzięgielów
|
2.12,67
|
|
2
|
Szoska
|
Anna
|
SP Strumień
|
2.13,43
|
|
3
|
Stawowska
|
Natalia
|
SP Strumień
|
2.24,42
|
|
600 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
|
|
1
|
Podżorska
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
2.00,48
|
|
1000 m chłopcy - rocznik 2004
|
|
1
|
Juraszczyk
|
Jakub
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
3.30,20
|
|
2
|
Ferfecki
|
Fabian
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3.32,40
|
|
1000 m chłopcy - rocznik 2005
|
|
|
Klimurczyk
|
Piotr
|
SP 3 Skoczów
|
3.37,12
|
|
1
|
Zwardoń
|
Kamil
|
SP 3 Skoczów
|
3.48,08
|
|
|
Greń
|
Igor
|
SP 3 Skoczów
|
3.54,45
|
|
1000 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
|
|
1
|
Kukla
|
Fabian
|
SP 3 Skoczów
|
4.00,04
|
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004
|
|
1
|
Pająk
|
Julia
|
SP Dzięgielów
|
4,16
|
|
2
|
Lazar
|
Wiktoria
|
SP Strumień
|
3,89
|
|
3
|
Greń
|
Julia
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
3,63
|
|
4
|
Glajcar
|
Sara
|
SP Dzięgielów
|
3,61
|
|
5
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,48
|
|
6
|
Słowak
|
Marcelina
|
ZSP Pogórze
|
3,11
|
|
7
|
Cyganiewicz
|
Aleksandra
|
ZSP Pogórze
|
3,11
|
|
8
|
Sojka
|
Klaudia
|
ZSP Pogórze
|
3,05
|
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
|
|
1
|
Pagieła
|
Patrycja
|
ZSP Pogórze
|
4,18
|
|
2
|
Kubies
|
Emilia
|
ZSP Pogórze
|
4,11
|
|
3
|
Szoska
|
Anna
|
SP Strumień
|
3,58
|
|
4
|
Korzonek
|
Martyna
|
ZSP Pogórze
|
3,54
|
|
5
|
Krótki
|
Nicole
|
SP Strumień
|
3,39
|
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze
|
|
1
|
Góra
|
Oliwia
|
SP Strumień
|
3,76
|
|
2
|
Słowiok
|
Amelia
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,53
|
|
3
|
Uchyła
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
3,46
|
|
4
|
Podżorska
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,31
|
|
5
|
Chromik
|
Justyna
|
ZSP Pogórze
|
3,31
|
|
6
|
Andrzejewska
|
Kamila
|
ZSP Pogórze
|
3,11
|
|
7
|
Olszar
|
Kinga
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,01
|
|
8
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,01
|
|
9
|
Kaleta
|
Agnieszka
|
ZSP Pogórze
|
2,97
|
|
10
|
Stawowska
|
Martyna
|
SP Strumień
|
2,90
|
|
11
|
Habarta
|
Larysa
|
ZSP Pogórze
|
2,83
|
|
12
|
Obracaj
|
Weronika
|
ZSP Pogórze
|
2,57
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2004
|
|
1
|
Piela
|
Robert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
3,84
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
|
|
1
|
Młotek
|
Mateusz
|
SP Dzięgielów
|
4,09
|
|
2
|
Greń
|
Igor
|
SP 3 Skoczów
|
3,82
|
|
3
|
Zwardoń
|
Kamil
|
SP 3 Skoczów
|
3,81
|
|
4
|
Klimurczyk
|
Piotr
|
SP 3 Skoczów
|
3,61
|
|
5
|
Lapczyk
|
Dominik
|
SP Strumień
|
3,57
|
|
6
|
Miły
|
Robert
|
SP Strumień
|
3,20
|
|
7
|
Gwizdoń
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
3,08
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi
|
|
1
|
Ogiegło
|
Szymon
|
SP 3 Skoczów
|
4,18
|
|
2
|
LIbura
|
Jakub
|
SP Strumień
|
3,98
|
|
3
|
Hubczyk
|
Michał
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,41
|
|
4
|
Wrzeszcz
|
Dawid
|
ZSP Pogórze
|
3,35
|
|
5
|
Muller
|
Michał
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
3,09
|
|
6
|
Wiewióra
|
Mikołaj
|
SP Strumień
|
3,02
|
|
7
|
Kubies
|
Igor
|
ZSP Pogórze
|
2,96
|
|
8
|
Holeksa
|
Mateusz
|
SP Brenna Bukowa
|
2,73
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004
|
|
1
|
Kuczera
|
Agnieszka
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
27,5
|
|
2
|
Korzonek
|
Katarzyna
|
ZSP Pogórze
|
25,0
|
|
3
|
Adamczyk
|
Wiktoria
|
SP Strumień
|
21,0
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
|
|
1
|
Stawowska
|
Natalia
|
SP Strumień
|
24,0
|
|
2
|
Dziędziel
|
Kamila
|
SP Strumień
|
16,5
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
|
|
1
|
Maryńczak
|
Martyna
|
SP Strumień
|
22,0
|
|
2
|
Ferfecka
|
Ewelina
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
18,5
|
|
3
|
Stojka
|
Magdalena
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
17,5
|
|
4
|
Obracaj
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
16,5
|
|
5
|
Sajdok
|
Amelia
|
SP Strumień
|
16,0
|
|
6
|
Czyż
|
Zuzanna
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
10,0
|
|
7
|
Puc
|
Natalia
|
ZSP Pogórze
|
9,0
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004
|
|
1
|
Gawlas
|
Nikodem
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
45,0
|
|
2
|
Pawlak
|
Robert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
43,0
|
|
3
|
Chrapek
|
Hubert
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
41,0
|
|
4
|
Ferfecki
|
Fabian
|
SP Brenna Bukowa
|
37,5
|
|
5
|
Juraszczyk
|
Jakub
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
35,0
|
|
6
|
Kozłowki
|
Michał
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
31,0
|
|
8
|
Kozłowski
|
Michał
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
|
|
1
|
Sikora
|
Marek
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
40,0
|
|
2
|
Hołomek
|
Radosław
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
27,5
|
|
3
|
Bury
|
Kacper
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
25,5
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi
|
|
1
|
Forszt
|
Filip
|
SP 3 Skoczów
|
34,5
|
|
2
|
Puc
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
31,5
|
|
3
|
Skalski
|
Klaudiusz
|
SP Strumień
|
29,5
|
|
4
|
Jaworski
|
Kamil
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
24,5
|
|
5
|
Waleczek
|
Szymon
|
SP Strumień
|
24,5
|
|
6
|
Kukla
|
Fabian
|
SP 3 Skoczów
|
23,5
|
|
7
|
Madzia
|
Mateusz
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
23,0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Punktacja szkół:
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
24.05.2017
VI - runda
|
17.05.2017
V - runda
|
10.05.2017
IV - runda
|
26.10.2016
III - runda
|
28.09.2016
II - runda
|
14.09.2016
1- runda
|
1.
|
ZSP Pogórze
|
10056
|
1502
|
1844
|
1619
|
1369
|
1951
|
1771
|
2.
|
SP Strumień
|
9125
|
1543
|
1854
|
1600
|
1418
|
1207
|
1503
|
3.
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
7379
|
1208
|
1355
|
1285
|
984
|
1302
|
1245
|
4.
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
7081
|
816
|
837
|
1065
|
890
|
1592
|
1881
|
5.
|
SP 3 Skoczów
|
6196
|
822
|
1004
|
918
|
929
|
1212
|
1311
|
6.
|
SP Dzięgielów
|
2407
|
465
|
315
|
291
|
383
|
443
|
390
|
7.
|
SP Górki Wlk.
|
616
|
X
|
146
|
120
|
130
|
117
|
103
|
8.
|
SP 8 Skoczów
|
96
|
X
|
X
|
X
|
X
|
67
|
29
|
9.
|
SP 6 Pierściec
|
3
|
3
|
X
|
X
|
X
|
X
|
X
|
W zawodach udział wzięło 74 zawodników z 7 szkół.
Następne zawody - FINAŁ MIEJSKI - odbędzie się: 31.05.2017 (środa)
Zapraszamy!!!
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk