VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - Finał Miejski

Po serii zawodów, które rozpoczęliśmy jesienią 2016 r. przyszedł czas na podsumowanie całego - 6 cyklu zawodów. Najlepszym drużynom, opiekunom i zawodnikom wręczał dyplomy, medale i puchary  prezes LKS Pogórze (organizator zawodów)  - p. Stanisław Urbańsk. iSukces drużynowy przypadł uczniom z ZSP w Pogórzu, którzy wyprzedzili SP Strumień i SP 1 Brenną Leśnice. Teraz przed najlepszymi zawodnikami naszych finałów jeszcze wyjazd do Łodzi gdzie wezmą udział w Ogólnopolskim Finale  Czwartków LA. Życzymy powodzenia !!!

Wyniki:

 

60 m - dziewczęta rocznik 2004
 
1
Pająk
Julia
SP Dzięgielów
9,26
 
2
Greń
Julia
SP Brenna Leśnica
9,57
 
3
Kuczera
Agnieszka
SP Brenna Leśnica
9,81
 
4
Sojka
Klaudia
ZSP Pogórze
10,08
 
5
Adamczyk
Wiktoria
SP Strumień
10,21
 
6
Słowak
Marcelina
ZSP Pogórze
10,29
 
 
60 m - dziewczęta - rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
8,94
 
2
Krótki
Nicole
SP Strumień
10,23
 
3
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
10,88
 
4
Piekarczyk
Klaudia
SP Strumień
10,93
 
 
60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Góra
Oliwia
SP Strumień
9,82
 
2
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
9,91
 
3
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna Bukowa
10,49
 
4
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
10,53
 
5
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
10,56
 
6
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
10,63
 
7
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
10,84
 
8
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna Leśnica
10,95
 
9
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna Leśnica
10,96
 
10
Gruszczyk
Klaudia
SP 3 Skoczów
11.01
 
11
Rakus
Tosia
SP 3 Skoczów
11,40
 
12
Stawowska
Martyna
SP Strumień
11,52
 
13
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna Leśnica
11,65
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Gawlas
Nikodem
SP 1 Brenna Leśnica
8,54
 
2
Gawron
Kacper
SP Strumień
8,55
 
3
Kurczyk
Marek
ZSP Pogórze
8,65
 
4
Piela
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
9,69
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
9,38
 
2
Dybczyński
Kacper
SP Górki Wlk.
9,70
 
3
Miły
Robert
SP Strumień
10,08
 
4
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna Leśnica
10,78
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Libura
Jakub
SP Strumień
8,43
 
2
Libura
Sebastian
SP Strumień
8,79
 
3
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
8,85
 
4
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
9,94
 
5
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
9,95
 
6
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
10,09
 
7
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
10,15
 
8
Waleczek
Szymon
SP Strumień
10,26
 
9
Madzia
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
10,48
 
10
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna Leśnica
10,50
 
11
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
10,85
 
12
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna Bukowa
11,45
 
13
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
11,46
 
14
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
12,11
 
300 m dziewczęta - rocznik 2004
1
Glajcar
Sara
SP Dzięgielów
58,69
 
300 m dziewczęta - rocznik 2005
1
Pagieła
Patrycja
ZSP Pogórze
55,87
 
2
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna Bukowa
56,74
 
3
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
60,25
 
4
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
61,24
 
 
300 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
59,32
 
2
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna Bukowa
59,88
 
3
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
62,20
 
4
Ziebura
Jagna
SP 2 Brenna Bukowa
62,24
 
5
Olszar
Kinga
SP 2 Brenna Bukowa
63,46
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Pawlak
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
47,75
 
2
Chrapek
Hubert
SP 1 Brenna Leśnica
51,94
 
3
Kozłowski
Michał
SP 1 Brenna Leśnica
56,81
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Sikora
Marek
SP 1 Brenna Leśnica
57,56
 
2
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna Leśnica
59,54
 
3
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
60,18
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Muller
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
61,20
 
2
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
62,33
 
3
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
67,99
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2005
 
1
Madzia
Zuzanna
SP Dzięgielów
2.12,16
 
2
Szoska
Anna
SP Strumień
2.13,66
 
3
Stawowska
Natalia
SP Strumień
2.22,84
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna Bukowa
2.01,50
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2004
 
1
Juraszczyk
Jakub
SP 1 Brenna Leśnica
3.26,56
 
2
Ferfecki
Fabian
SP 2 Brenna Bukowa
3.37,57
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Zwardoń
Kamil
SP 3 Skoczów
3.55,08
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
3.59,66
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Kukla
Fabian
SP 3 Skoczów
4.09,22
 
2
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
4.17,69
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004
 
1
Pająk
Julia
SP Dzięgielów
3,96
 
2
Greń
Julia
SP 1 Brenna Leśnica
3,82
 
3
Glajcar
Sara
SP Dzięgielów
3,63
 
4
Słowak
Marcelina
ZSP Pogórze
3,18
 
5
Sojka
Klaudia
ZSP Pogórze
3,16
 
6
Cyganiewicz
Aleksandra
ZSP Pogórze
3,03
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
4,36
 
2
Pagieła
Patrycja
ZSP Pogórze
4,25
 
3
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
4,12
 
4
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
3,75
 
5
Krótki
Nicole
SP Strumień
3,52
 
6
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna Bukowa
3,71
 
7
Szoska
Anna
SP Strumień
3,38
 
8
Piekarczyk
Klaudia
SP Strumień
3,18
 
 
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze
 
1
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna Bukowa
3,51
 
2
Góra
Oliwia
SP Strumień
3,51
 
3
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna Bukowa
3,47
 
4
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
3,43
 
5
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna Bukowa
3,42
 
6
Gruszczyk
Klaudia
SP 3 Skoczów
3,28
 
7
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
3,26
 
8
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
3,13
 
9
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
2,98
 
10
Stawowska
Martyna
SP Strumień
2,97
 
11
Olszar
Kinga
SP 2 Brenna Bukowa
2,94
 
12
Ziebura
jagna
SP 2 Brenna Bukowa
2,79
 
13
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
2,56
 
14
Rakus
Tosia
SP 3 Skoczów
2,51
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2004
 
1
Kurczyk
Marek
ZSP Pogórze
4,39
 
2
Piela
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
3,83
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
4,00
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
3,97
 
3
Zwardoń
Kamil
SP 3 Skoczów
3,87
 
4
Miły
Robert
SP Strumień
3,68
 
5
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
3,23
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi
 
1
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
4,39
 
2
Libura
Jakub
SP Strumień
4,23
 
3
Libura
Sebastia
SP Strumień
3,87
 
4
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
3,67
 
5
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
3,51
 
6
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
3,41
 
7
Muller
Michał
SP 2 Brenna Bukowa
3,16
 
8
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
3,08
 
9
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
2,91
 
10
Holeksa
Mateusz
SP Brenna Bukowa
2,78
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004
 
1
Korzonek
Katarzyna
ZSP Pogórze
28,0
 
2
Kuczera
Agnieszka
SP 1 Brenna Leśnica
26,0
 
3
Adamczyk
Wiktoria
SP Strumień
25,0
 
4
Majewska
Julia
ZSP Pogórze
20,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Stawowska
Natalia
SP Strumień
26,0
 
2
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
21,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
 
1
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
24,5
 
2
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna Leśnica
21,0
 
3
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna Leśnica
17,5
 
4
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna Leśnica
13,0
 
5
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
11,5
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004
 
1
Gawlas
Nikodem
SP 1 Brenna Leśnica
52,0
 
2
Chrapek
Hubert
SP 1 Brenna Leśnica
47,0
 
3
Pawlak
Robert
SP 1 Brenna Leśnica
46,0
 
4
Ferfecki
Fabian
SP Brenna Bukowa
42,0
 
5
Gawron
Kacper
SP Strumień
41,0
 
6
Kozłowski
Michał
SP 1 Brenna Leśnica
38,0
 
8
Juraszczyk
Jakub
SP 1 Brenna Leśnica
35,0
 
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
 
1
Dybczyński
Kacper
SP Górki Wlk.
39,0
 
2
Sikora
Marek
SP 1 Brenna Leśnica
38,0
 
3
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna Leśnica
30,5
 
4
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna Leśnica
25,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi
 
1
Forszt
Filip
SP 3 Skoczów
33,5
 
2
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna Bukowa
30,0
 
3
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
29,5
 
4
Waleczek
Szymon
SP Strumień
29,5
 
5
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
29,0
 
6
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
26,5
 
7
Kukla
Fabian
SP 3 Skoczów
26,0
 
8
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna Leśnica
26,0
 
9
Madzia
Mateusz
SP 2 Brenna Bukowa
25,5
 
10
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna Bukowa
22,5
 

 

Punktacja szkół:

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
31.06.2017
Finał Miejski
24.05.2017
VI - runda
17.05.2017
V - runda
10.05.2017
IV - runda
26.10.2016
III - runda
28.09.2016
II - runda
14.09.2016
1- runda
1.
ZSP Pogórze
11975
1919
1502
1844
1619
1369
1951
1771
2.
SP Strumień
10773
1648
1543
1854
1600
1418
1207
1503
3.
SP 1 Brenna Leśnica
8732
1353
1208
1355
1285
984
1302
1245
4.
SP 2 Brenna Bukowa
8182
1101
816
837
1065
890
1592
1881
5.
SP 3 Skoczów
7138
942
822
1004
918
929
1212
1311
6.
SP Dzięgielów
2823
416
465
315
291
383
443
390
7.
SP Górki Wlk.
738
122
X
146
120
130
117
103
8.
SP 8 Skoczów
96
 X
X
X
X
X
67
29
9.
SP 6 Pierściec
3
 X
3
X
X
X
X
X

 

W zawodach udział wzięło 74  zawodników z 7 szkół.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej  - 7 edycji Skoczowskich CZWARTKÓW LA, które zaczniemy w nowym 2017/2018 roku szkolnym. Pierwsza runda - 13.09.2019 r. (środa)

 

 

    Organizator i sędzia główny zawodów:

                                                                                                         Zdzisław Kołodziejczyk

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - Finał Miejski