Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w LA

8 czerwca b.r.  w Chorzowie odbyły się Indywidualne  Mistrzostw Śląska w LA przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Sekcja LA naszego klubu umożliwiła start w tych zawodach trójce uczniów , którzy są jednocześnie zawodnikami naszej sekcji. Był to bardzo udany wyjazd ponieważ nie tylko nasi reprezentanci uzyskali wyniki lepsze od dotychczasowych "życiówek" to jeszcze wszyscy wrócili z medalami>

Wyniki:

 

Nazwisko Imię Konkurencja     Wynik                  Uwagi
Ferfecka Roksana 600 m klas 6 1.55,05 3 miejsce / PB / SP3 Skoczów
Kubies Emilia skok w dal klas 5 4,44 2 miejsce/ PB / ZSP Pogórze
Ogiegło Szymon skok w dal klas 4 4,52 2 miejsce / PB / SP 3 Skoczów
Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w LA