Terminarz i wyniki seniorów

Terminarz i wyniki rozgrywek

 
1 kolejka
15.08 LKS Strażak Dębowiec 3:0
(1:0)
LKS Rudnik 17:00
16.08 LKS Spójnia Górki Wielkie 1:2
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec 11:30
16.08 KS Brzezówka WO KS Nierodzim Ustroń 15:00
Spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy, ponieważ w drużynie KS Nierodzim wystąpił nieuprawniony do sezonu 2015/16 zawodnik Sebastian Polok.
16.08 LKS Victoria Hażlach 1:4
(0:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice 17:00
16.08 MKS Promyk Golasowice 1:3
(0:2)
LKS Pogórze 17:00
 
2 kolejka
23.08 LKS Pogórze 1:1
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec 11:00
23.08 KS Nierodzim Ustroń 0:3
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie 15:00
Spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść góści, ponieważ w drużynie KS Nierodzim wystąpił nieuprawniony do sezonu 2015/16 zawodnik Sebastian Polok. (Na boisku 2:0)
23.08 LKS Iskra Iskrzyczyn 4:1
(2:0)
KS Brzezówka 17:00
23.08 LKS Błękitni Pierściec 8:0
(2:0)
MKS Promyk Golasowice 17:00
23.08 LKS Rudnik 1:2
(0:1)
LKS Victoria Hażlach 17:00
 
3 kolejka
29.08 LKS Strażak Dębowiec 2:1
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec 17:00
30.08 LKS Spójnia Górki Wielkie 1:1
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn 11:30
30.08 LKS Strażak Pielgrzymowice 4:3
(1:2)
LKS Rudnik 17:00
30.08 LKS Victoria Hażlach 1:3
(0:2)
LKS Pogórze 17:00
30.08 MKS Promyk Golasowice 2:4
(0:2)
KS Nierodzim Ustroń 17:00
 
 
4 kolejka
06.09 LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice 11:00
06.09 KS Nierodzim Ustroń - LKS Strażak Dębowiec 15:00
06.09 KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie 16:00
06.09 LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice 16:00
06.09 LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach 16:00
 
5 kolejka
12.09 LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn 16:00
13.09 LKS Rudnik - LKS Pogórze 16:00
13.09 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec 16:00
13.09 LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim Ustroń 16:00
13.09 MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 16:00
 
6 kolejka
19.09 LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 16:00
20.09 LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice 11:30
20.09 KS Nierodzim Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
20.09 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach 16:00
20.09 LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik 16:00
 
 
7 kolejka
26.09 LKS Strażak Dębowiec - LKS Spójnia Górki Wielkie 16:00
27.09 LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec 11:00
27.09 LKS Rudnik - KS Nierodzim Ustroń 16:00
27.09 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 16:00
27.09 LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka 16:00
 
8 kolejka
04.10 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach 11:30
04.10 MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec 15:00
04.10 KS Brzezówka - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
04.10 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik 15:00
04.10 KS Nierodzim Ustroń - LKS Pogórze 15:00
 
9 kolejka
11.10 LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn 11:00
11.10 LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim Ustroń 15:00
11.10 LKS Rudnik - KS Brzezówka 15:00
11.10 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie 15:00
11.10 LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice 15:00
 
 
10 kolejka
17.10 LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach 15:00
18.10 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik 11:30
18.10 MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
18.10 KS Brzezówka - LKS Pogórze 15:00
18.10 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec 15:00
 
11 kolejka
25.10 LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie 11:00
25.10 KS Nierodzim Ustroń - LKS Iskra Iskrzyczyn 14:00
25.10 LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka 14:00
25.10 LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice 14:00
25.10 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Strażak Dębowiec 14:00