Tabela wyników - trampkarze

Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga Skoczów) - 2015/2016

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 9 24 45:9 3-0-1 (16:4) 5-0-0 (29:5)
2 LKS Tempo Puńców 9 24 56:9 4-0-1 (33:4) 4-0-0 (23:5)
3 KP Beskid Skoczów 9 24 40:12 3-0-1 (14:5) 5-0-0 (26:7)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 9 18 40:19 2-0-3 (22:15) 4-0-0 (18:4)
5 GKS Morcinek Kaczyce 9 12 16:20 2-0-3 (6:8) 2-0-2 (10:12)
6 KS Nierodzim 9 10 15:22 1-1-3 (10:12) 2-0-2 (5:10)
7 LKS 99 Pruchna 9 9 8:20 1-0-3 (3:9) 2-0-3 (5:11)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 9 6 8:54 1-0-4 (5:31) 1-0-3 (3:23)
9 LKS Zryw Bąków 9 4 10:29 1-0-3 (6:11) 0-1-4 (4:18)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 9 3 5:49 0-0-4 (1:28) 1-0-4 (4:21

 

Piłka nożna - Grupa A trampkarzy (Podokręg Skoczów) - 2014/2015

Tabela końcowa sezonu:

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 22 63 130:15 10-0-1 (69:9) 11-0-0 (61:6)
2 LKS Pogórze 22 56 110:14 9-1-1 (41:6) 9-1-1 (69:8)
3 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 51 119:24 9-1-1 (61:9) 7-2-2 (58:15)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 48 91:26 8-1-2 (33:13) 7-0-4 (58:13)
5 LKS Beskid Brenna 22 39 66:31 8-1-2 (40:12) 4-2-5 (26:19)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 28 50:74 6-1-4 (26:35) 3-0-8 (24:39)
7 LKS Wyzwolenie Simoradz 22 25 41:61 6-1-4 (28:28) 2-0-9 (13:33)
8 LKS 99 Pruchna 22 22 40:77 4-1-6 (27:32) 3-0-8 (13:45)
9 LKS Kończyce Małe 22 19 36:94 3-0-8 (20:60) 3-1-7 (16:34)
10 LKS Olza Pogwizdów 22 19 33:99 4-0-7 (19:51) 2-1-8 (14:48)
11 LKS Zryw Bąków 22 12 27:159 2-0-9 (17:72) 2-0-9 (10:87)
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 9 19:88 1-0-10 (10:44) 2-0-9 (9:44)

  

Tabele z ubiegłych sezonów:

 

Piłka nożna - Klasa A trampkarzy (Podokręg Skoczów) - 2013/2014

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 22 57 138:15 10-0-1 (71:6) 9-0-2 (67:9)
2 LKS Wisła Strumień 22 56 127:20 9-1-1 (72:11) 9-1-1 (55:9)
3 LKS Beskid Brenna 22 51 100:24 7-2-2 (39:15) 9-1-1 (61:9)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 45 84:28 6-1-4 (54:16) 8-2-1 (30:12)
5 LKS 99 Pruchna 22 39 50:55 6-2-3 (31:27) 6-1-4 (19:28)
6 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 37 105:50 6-1-4 (51:23) 6-0-5 (54:27)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 26 56:73 4-0-5 (32:27) 4-2-6 (24:46)
8 LKS Olza Pogwizdów 22 24 42:76 4-1-6 (23:27) 3-2-6 (19:49)
9 LKS Kończyce Małe 22 22 72:104 3-1-8 (43:59) 4-0-6 (29:45)
10 LKS Victoria Polifarb Hażlach 22 19 49:164 3-1-7 (27:71) 3-0-8 (20:93)
11 LKS Ochaby 96 22 7 21:102 1-0-10 (11:53) 1-1-9 (10:49)
12 KS Nierodzim 22 2 15:148 0-1-10 (7:62) 0-1-10 (8:86)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2012/2013

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Koszarawa Żywiec 22 55 59:17 10-0-1 (35:8) 8-1-2 (24:9)
2 KP Trójwieś Istebna 22 48 72:23 7-3-1 (40:11) 8-0-3 (32:12)
3 LKS Soła Rajcza 22 48 70:30 9-1-1 (37:13) 6-2-3 (33:17)
4 LKS Orzeł Łękawica 22 41 56:37 7-1-3 (35:19) 6-1-4 (21:18)
5 KS Wisła Ustronianka 22 39 76:25 7-1-4 (48:14) 5-2-3 (28:11)
6 LKS Pogórze 22 36 65:56 6-2-3 (40:27) 5-1-5 (25:29)
7 GKS Morcinek Kaczyce 22 31 60:57 5-2-4 (29:22) 4-2-5 (31:35)
8 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 27 64:53 6-0-5 (32:19) 3-0-8 (32:34)
9 LKS Ochaby 96 22 21 43:81 6-0-4 (32:18) 1-0-11 (11:63)
10 KS Kuźnia Ustroń 22 17 31:56 2-1-8 (13:39) 3-1-7 (18:27)
11 UKS Ajax Leśna 22 13 21:90 3-0-9 (14:47) 1-1-8 (7:43)
12 KS Spójnia Landek 22 9 23:115 3-0-9 (18:53) 0-0-10 (5:62)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2011/2012

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Łękawica 22 59 116:20 11-0-0 (65:10) 8-2-1 (51:10)
2 GLKS Wilkowice 22 59 110:25 10-1-0 (62:8) 9-1-1 (48:17)
3 LKS Zapora Porąbka 22 46 61:28 9-1-1 (41:8) 6-0-5 (20:20)
4 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 40 73:38 9-0-2 (42:13) 4-1-6 (31:25)
5 LKS Olza Pogwizdów 22 37 80:46 7-0-3 (50:18) 4-1-6 (30:28)
6 UKS Ajax Leśna 22 32 56:39 8-0-3 (37:15) 2-2-7 (19:24)
7 LKS Pogórze 21 24 40:82 4-0-7 (22:38) 4-0-7 (18:44)
8 KS Kuźnia Ustroń 22 24 49:57 4-1-6 (25:22) 3-2-6 (24:36)
9 KS Wisła Ustronianka 22 24 36:54 4-5-2 (17:16) 2-1-8 (19:38)
10 LKS Ochaby 96 22 21 24:74 3-0-8 (14:36) 4-0-7 (10:38)
11 KP Trójwieś Istebna 22 19 28:75 3-1-7 (15:33) 3-0-8 (13:42)
12 LKS Przełom Kaniów 22 1 10:145 0-1-10 (6:70) 0-0-11 (4:75)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2010/2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Kozy 22 59 110:16 9-1-0 (61:8) 10-1-1 (49:8)
2 LKS Orzeł Łękawica 22 51 89:15 9-1-1 (53:4) 7-2-2 (36:11)
3 LKS Olza Pogwizdów 22 46 59:28 9-0-2 (40:11) 6-1-4 (19:17)
4 LKS Zapora Porąbka 22 42 75:42 5-5-1 (42:17) 7-1-3 (33:25)
5 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 41 55:48 7-1-3 (25:23) 6-1-4 (28:25)
6 KP Trójwieś Istebna 22 33 57:57 6-1-4 (33:21) 4-2-5 (24:36)
7 KS Wisła Ustronianka 22 26 43:72 4-1-6 (18:29) 4-1-6 (25:43)
8 LKS Goleszów 22 23 56:60 3-1-7 (29:30) 4-1-6 (27:30)
9 LKS Pogórze 22 21 36:71 4-2-5 (20:28) 2-1-8 (16:43)
10 GLKS Wilkowice 22 15 39:79 2-1-8 (24:48) 2-2-7 (16:31)
11 LKS Mazańcowice 22 14 20:74 2-1-8 (11:26) 2-1-8 (9:48)
12 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 10 24:101 3-0-8 (14:41) 0-1-10 (10:60)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa trampkarzy młodszych (Bielsko-Biała) - 2009/2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 BTS Rekord Bielsko-Biała 20 58 146:9 10-0-0 (68:5) 9-1-0 (78:4)
2 BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 50 151:14 8-2-0 (97:4) 8-0-2 (54:10)
3 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 42 117:37 6-2-2 (64:17) 7-1-2 (53:20)
4 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 20 39 93:40 6-2-2 (39:15) 6-1-3 (54:25)
5 TS Stal Śrubiarnia Żywiec 20 30 68:54 6-0-4 (44:24) 4-0-6 (24:30)
6 KP Beskid 09 Skoczów 20 27 67:42 4-0-6 (27:25) 4-3-3 (40:17)
7 LKS Skałka Żabnica 20 27 52:67 6-1-3 (35:21) 2-2-6 (17:46)
8 TS Mieszko-Piast Cieszyn 20 24 79:84 5-0-5 (48:42) 3-0-7 (31:42)
9 RKS Cukrownik Chybie 20 12 31:179 2-0-8 (12:81) 2-0-8 (19:98)
10 TS Koszarawa Żywiec 20 10 32:147 1-1-9 (16:68) 2-0-8 (16:79)
11 LKS Pogórze 20 3 14:177 1-0-9 (11:87) 0-0-10 (3:90)