VII Skoczowskie Czwartki LA - 2 runda

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017 oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie."

Za nami 2 runda zawodów lekkoatletycznych dla najmłodszych. Rywalizacja przebiega bardzo interesująco i zacięcie pomiędzy kilkoma drużynami. Zespołowo ponownie najlepszą szkołą okazała się SP 2 Brenna przed SP Strumień i  SP 1 Brenna.

60 m - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
9,30
 
2
Barszczak
Katarzyna
SP 2 Brenna
10,24
 
3
Sidzina
Maria
SP 1 Brenna
10,55
 
4
Heller
Tatiana
SP 2 Brenna
10,74
 
5
Przybyła
Kinga
SP 2 Brenna
10,88
 
6
Krawczyk
Wanesa
SP 2 Brenna
10,95
 
7
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
11,08
 
8
Gala
Roksana
ZSP Pogórze
11,26
 
 
60 m - dziewczęta - rocznik 2006
 
1
Kożdoń
Dominika
SP 3 Skoczów
9,98
 
2
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna
9,99
 
3
Sajdok
Amelia
SP Strumień
10,20
 
4
Góra
Oliwia
SP Strumień
10,38
 
5
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
10,55
 
6
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
10,64
 
7
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
10,66
 
8
Kleczyńska
Weronika
SP 3 Skoczów
10,71
 
9
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna
10,78
 
10
Holeksa
Wiktoria
SP 2 Brenna
10,82
 
11
Moiczek
Anna
SP 1 Brenna
11,16
 
12
Jarząbek
Nikola
SP 2 Brenna
11,23
 
13
Kałuża
Amelia
SP 2 Brenna
11,43
 
14
Stawowska
Martyna
SP Strumień
11,50
 
15
Nowak
Julia
SP 2 Brenna
11,58
 
16
Moskała
Agnieszka
SP 2 Brenna
11,66
 
17
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna
11,91
 
18
Greń
Marzena
SP 2 Brenna
11,94
 
19
Greń
Magdalena
SP 2 Brenna
12,62
 
20
Greń
Marianna
SP 2 Brenna
13,16
 
21
Salachna
Oliwia
SP 2 Brenna
14,07
 
 
60 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
10,43
 
2
Szczęsna
Zuzanna
SP 3 Skoczów
10,47
 
3
Staś
Monika
SP 1 Brenna
10,58
 
4
Cichoń
Julia
SP 2 Brenna
10,76
 
5
Widenka
Milena
SP 2 Brenna
10,78
 
6
Musioł
Anastazja
SP 1 Brenna
10,78
 
7
Walkiewicz
Sandra
SP 2 Brenna
10,84
 
8
Rozmarynowska
Maria
SP Strumień
10,98
 
9
Ledwoń
Wiktoria
SP Strumień
11,03
 
10
Bojda
Marcelina
SP Strumień
11,08
 
11
Zielińska
Małgorzata
SP 2 Brenna
11,15
 
12
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
11,20
 
13
Szumielewicz
Julia
SP 2 Brenna
11,33
 
14
Janikowska
Lena
SP 3 Skoczów
11,37
 
15
Więzik
Eliza
ZSP Pogórze
11,37
 
16
Ziebura
Jagna
SP 2 Brenna
11,40
 
17
Holeksa
Sara
SP 1 Brenna
11,43
 
18
Cieślar
Małgorzata
SP 1 Brenna
11,53
 
19
Holeksa
Małgorzata
SP 2 Brenna
11,54
 
20
Greń
Agata
SP 2 Brenna
11,59
 
21
Srokosz
Hanna
SP Strumień
11,63
 
22
Matuszny
Dominika
SP 1 Brenna
12,09
 
23
Greń
Wiktoria
SP 1 Brenna
12,74
 
24
Rugała
Kornelia
SP 3 Skoczów
13,08
 
25
Cichoń
Amelia
SP 2 Brenna
13,55
 
26
Bizoń
Julia
ZSP Pogórze
13.70
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
9,13
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
9,25
 
3
Dybczyński
Kacper
SP Górki
9,37
 
4
Sikora
Marek
SP 1 Brenna
10,09
 
5
Cieślar
Szymon
SP 1 Brenna
10,58
 
6
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna
10,59
 
7
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
10,64
 
8
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
11,09
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Libura
Jakub
SP Strumień
8,59
 
2
Libura
Sebastian
SP Strumień
8,75
 
3
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
8,97
 
4
Żbel
Klaudiusz
SP Dzięgielów
9,17
 
5
Waleczek
Szymon
SP Strumień
10,29
 
6
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
10,46
 
7
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
10,51
 
8
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna
11,15
 
9
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna
12,60
 
10
Sorkowicz
Mikołaj
SP 2 Brenna
12,74
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Słowiok
Klaudiusz
SP 2 Brenna
9,62
 
2
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
9,95
 
3
Klimus-Baranowski
Konrad
ZSP Pogórze
10,37
 
4
Stryczek
Tomasz
SP Strumień
10,80
 
5
Stojka
Sebastian
SP 1 Brenna
10,88
 
6
Gańczarczyk
Mateusz
SP 1 Brenna
10,88
 
7
Kisiała
Maciej
SP Górki Wielkie
10,88
 
8
Rygiel
Dominik
SP Strumień
10,88
 
9
Michalik
Jakub
SP Strumień
11,02
 
10
Opalski
Jakub
SP Strumień
11,13
 
11
Pasterny
Seweryn
SP 1 Brenna
11,15
 
12
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
11,31
 
13
Gawlas
Jan
SP 1 Brenna
11,38
 
14
Jucha
Jakub
ZSP Pogórze
11,48
 
15
Cholewa
Dominik
SP 1 Brenna
11,55
 
16
Sidzina
Łukasz
SP 1 Brenna
11,97
 
17
Greń
Damian
SP 1 Brenna
11,99
 
18
Staś
Józef
SP 1 Brenna
12,53
 
19
Kocoń
Kacper
SP 1 Brenna
12,68
 
300 m dziewczęta - rocznik 2005
1
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna
57,35
 
2
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
58,09
 
3
Mączka
Julia
SP Dzięgielów
60,00
 
4
Pietrzak
Nadia
SP 2 Brenna
62,00
 
5
Gamrot
Marta
SP 2 Brenna
66,00
 
6
Szabla
Weronika
SP 2 Brenna
69,74
 
300 m dziewczęta - rocznik 2006
1
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
57,39
 
2
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna
59,11
 
3
Greń
Monika
SP 1 Brenna
61,00
 
 
300 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Szczotka
Julia
SP 3 Skoczów
58,68
 
2
Dybczyńska
Lena
SP Strumień
59,76
 
3
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
61,01
 
4
Greń
Marta
SP 2 Brenna
61,02
 
5
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
61,07
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna
57,78
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Pisz
Mikołaj
SP 8 Skoczów
56,38
 
2
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
57,89
 
3
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
61,08
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna
58,15
 
2
Walkiewicz
Oliwier
SP 2 Brenna
62,37
 
3
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
63,59
 
4
Matuszny
Piotr
ZSP Pogórze
64,91
 
 
600 m dziewczęta - rocznik 2005
 
1
Madzia
Zuzanna
SP Dzięgielów
2.13,74
 
600 m dziewczęta - rocznik 2006
 
1
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna
2.01,00
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Stokłosa
Piotr
SP 3 Skoczów
4.06,32
 
2
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
4.14,24
 
3
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna
4.26,19
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Mueller
Michał
SP 2 Brenna
4.06,80
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
4,21
 
2
Pagieła
Patrycja
ZSP Pogórze
4,06
 
3
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna
3,78
 
4
Pietrzak
Nadia
SP 2 Brenna
3,35
 
5
Gala
Roksana
ZSP Pogórze
3,12
 
6
Przybyła
Kinga
SP 2 Brenna
3,11
 
7
Heller
Tatiana
SP 2 Brenna
3,01
 
8
Gamrot
Marta
SP 2 Brenna
2,67
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2006
 
1
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna
3,63
 
2
Góra
Oliwia
SP Strumień
3,58
 
3
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
3,44
 
4
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
3,35
 
5
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna
3,29
 
6
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
3,28
 
7
Holeksa
Wiktoria
SP 2 Brenna
3,23
 
8
Stawowska
Martyna
SP Strumień
3,06
 
9
Jarząbek
Nikola
SP 2 Brenna
3,00
 
10
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna
2,94
 
11
Nowak
Julia
SP 2 Brenna
2,91
 
12
Kałuża
Amelia
SP 2 Brenna
2,73
 
13
Moskała
Agnieszka
SP 2 Brenna
2,63
 
14
Greń
Marzena
SP 2 Brenna
2,45
 
15
Salachna
Oliwia
SP 2 Brenna
2,35
 
16
Greń
Marianna
SP 2 Brenna
2,33
 
 
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Musioł
Anastazja
SP 1 Brenna
3,37
 
2
Szczotka
Julia
SP 3 Skoczów
3,14
 
3
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
3,10
 
4
Bojda
Marcelina
SP Strumień
3,09
 
5
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
3,01
 
6
Ledwoń
Wiktoria
SP Strumień
2,98
 
7
Holeksa
Sara
SP 1 Brenna
2,96
 
8
Janikowska
Lena
SP 3 Skoczów
2,95
 
9
Ziebura
Jagna
SP 2 Brenna
2,95
 
10
Holeksa
Małgorzata
SP 2 Brenna
2,95
 
11
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
2,91
 
12
Rozmarynowska
Maria
SP Strumień
2,88
 
13
Więzik
Eliza
ZSP Pogórze
2,88
 
14
Szumielewicz
Julia
SP 2 Brenna
2,79
 
15
Srokosz
Hanna
SP Strumień
2,77
 
16
Walkiewicz
Sandra
SP 2 Brenna
2,66
 
17
Matuszny
Dominika
SP 1 Brenna
2,66
 
18
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
2,54
 
19
Greń
Wiktoria
SP 1 Brenna
2,38
 
20
Bizoń
Julia
ZSP Pogórze
1,96
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
4,23
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
3,83
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2006
 
1
Libura
Jakub
SP Strumień
4,53
 
2
Żbel
Klaudiusz
SP Dzięgielów
4,48
 
3
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
4,12
 
4
Libura
Sebastian
SP Strumień
4,07
 
5
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
3,49
 
6
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna
3,48
 
7
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna
2,81
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
3,67
 
2
Walkiewicz
Oliwier
SP 2 Brenna
3,55
 
3
Stryczek
Tomasz
SP Styrumień
3,43
 
4
Kisiała
Maciej
SP 1 Brenna
3,39
 
5
Mueller
Michał
SP 2 Brenna
3,28
 
6
Klimus - Baranowski
Konrad
ZSP Pogórze
3,26
 
7
Opalski
Jakub
SP Strumień
3,11
 
8
Jucha
Jakub
ZSP Pogórze
3,01
 
9
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
3,00
 
10
Rygiel
Dominik
SP Strumień
2,93
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
32,5
 
2
Barszczak
Katarzyna
SP 2 Brenna
26,0
 
3
Krawczyk
Wanesa
SP 2 Brenna
23,0
 
4
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
22,0
 
5
Sidzina
Maria
SP 1 Brenna
21,0
 
6
Szabla
Weronika
SP 2 Brenna
19,5
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006
 
1
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
25,5
 
2
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna
23,0
 
3
Moiczek
Anna
SP 1 Brenna
19,0
 
4
Sajdok
Amelia
SP Strumień
19,0
 
5
Greń
Monika
SP 1 Brenna
18,5
 
6
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna
18,5
 
7
Greń
Magdalena
SP 2 Brenna
16,5
 
8
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna
13,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze
 
1
Zielińska
Małgorzata
SP 2 Brenna
25,5
 
2
Dybczyńska
Lena
SP Strumień
20,0
 
3
Staś
Monika
SP 1 Brenna
18,5
 
4
Cieślar
Małgorzata
SP 1 Brenna
17,5
 
5
Cichoń
Julia
SP 2 Brenna
14,5
 
6
Greń
Marta
SP 2 Brenna
14,0
 
7
Greń
Agata
SP 2 Brenna
13,0
 
8
Widenka
Milena
SP 2 Brenna
13,0
 
9
Cichoń
Amelia
SP 2 Brenna
7,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
 
1
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
45,0
 
2
Sikora
Marek
SP 1 Brenna
42,5
 
3
Dybczyński
Kacper
SP Górki
39,5
 
4
Gawlas
Dominik
SP 2 Brenna
30,5
 
5
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna
30,0
 
6
Cieślar
Szymon
SP 1 Brenna
27,5
 
7
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna
26,0
 
8
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
23,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006
 
1
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
41,5
 
2
Forszt
Filip
SP 3 Skoczów
36,5
 
3
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
34,0
 
4
Stokłosa
Piotr
SP 3 Skoczów
34,0
 
5
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
32,0
 
6
Waleczek
Szymon
SP Strumień
31,0
 
7
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
28,5
 
8
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna
27,0
 
9
Sorkowicz
Mikołaj
SP 2 Brenna
24,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2007 i młodsi
 
1
Greń
Damian
SP 1 Brenna
29,5
 
2
Gańczarczyk
Mateusz
SP 1 Brenna
29,5
 
3
Stojka
Sebastian
SP 1 Brenna
27,5
 
4
Słowiok
Klaudiusz
SP 2 Brenna
26,0
 
5
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
24,5
 
6
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna
22,0
 
7
Cholewa
Dominik
SP 1 Brenna
22,0
 
8
Pasterny
Seweryn
SP 1 Brenna
22,0
 
9
Gawlas
Jan
SP 1 Brenna
22,0
 
10
Michalik
Jakub
SP Strumień
21,0
 
11
Sidzina
Łukasz
SP 1 Brenna
21,0
 
12
Kocoń
Kacper
SP 1 Brenna
19,0
 
13
Staś
Józef
SP 1 Brenna
15,5
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Punktacja szkół:

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
27.09.2017
2- runda
13.09.2017
1- runda
1.
SP 2 Brenna
4406
2172
2234
2.
SP Strumień
2882
1560
1322
3.
ZSP Pogórze
2804
1328
1476
4.
SP 1 Brenna
2512
1368
1144
5.
SP 3 Skoczów
1890
859
1031
6.
SP Dzięgielów
532
348
184
7.
SP Górki
263
173
90
8.
SP 8 Skoczów
110
23
87

 

W zawodach udział wzięło 124  zawodników z 8 szkół.

Następne zawody odbędzie  się:  04.10.2017 (środa).    Początek - 15.00 !!!

                    Zapraszamy!!!

    Organizator i sędzia główny zawodów:

                 Zdzisław Kołodziejczyk

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VII Skoczowskie Czwartki LA - 2 runda