VII Skoczowskie Czwartki LA - 3 runda

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017 oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie."

4 października rozegraliśmy trzecia i zarazem ostatnią tej jesieni rundę Czwartków Lekkoatletycznych. Na półmetku naszych zmagań na prowadzeniu umacnia się drużyna z SP 2 Brenna przed Pogórzem i Strumieniem ale niewielką  stratę do podium ma również szkoła nr 1 z Brennej. Tak więc wszystko przed nami. Kolejne lekkoatletyczne zmagania już na wiosnę.

 

60 m - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
9,22
 
2
Barszczak
Katarzyna
SP 2 Brenna
9,84
 
3
Heller
Tatiana
SP 2 Brenna
10,46
 
4
Sidzina
Maria
SP 1 Brenna
10,56
 
5
Przybyła
Kinga
SP 2 Brenna
10,68
 
6
Krawczyk
Wanesa
SP 2 Brenna
10,78
 
7
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
10,78
 
8
Moskała
Weronika
SP 1 Brenna
11,07
 
 
60 m - dziewczęta - rocznik 2006
 
1
Kożdoń
Dominika
SP 3 Skoczów
9,76
 
2
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna
9,85
 
3
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
10,11
 
4
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
10,26
 
5
Sajdok
Amelia
SP Strumień
10,35
 
6
Holeksa
Wiktoria
SP 2 Brenna
10,54
 
7
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna
10,58
 
8
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
10,68
 
9
Moiczek
Anna
SP 1 Brenna
10,91
 
10
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna
11,14
 
11
Zielińska
Małgorzata
SP 2 Brenna
11,29
 
12
Jarząbek
Nikola
SP 2 Brenna
11,37
 
13
Moskała
Agnieszka
SP 2 Brenna
11,52
 
14
Nowak
Julia
SP 2 Brenna
11,54
 
15
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna
11,56
 
16
Stawowska
Martyna
SP Strumień
11,66
 
17
Kałuża
Amelia
SP 2 Brenna
11,75
 
18
Greń
Magdalena
SP 2 Brenna
12,10
 
19
Greń
Marianna
SP 2 Brenna
12,81
 
20
Salachna
Oliwia
SP 2 Brenna
12,93
 
 
60 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Widenka
Milena
SP 2 Brenna
10,30
 
2
Musioł
Anastazja
SP 1 Brenna
10,35
 
3
Walkiewicz
Sandra
SP 2 Brenna
10,41
 
4
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
10,48
 
5
Rozmarynowska
Maria
SP Strumień
10,69
 
6
Bojda
Marcelina
SP Strumień
10,69
 
7
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
10,89
 
8
Szumielewicz
Julia
SP 2 Brenna
10,99
 
9
Ziebura
Jagna
SP 2 Brenna
10,99
 
10
Cichoń
Julia
SP 2 Brenna
10,99
 
11
Holeksa
Sara
SP 1 Brenna
11,07
 
12
Staś
Monika
SP 1 Brenna
11,17
 
13
Greń
Agata
SP 2 Brenna
11,26
 
14
Greń
Wiktoria
SP 1 Brenna
11,33
 
15
Srokosz
Hanna
SP Strumień
11,36
 
16
Holeksa
Małgorzata
SP 2 Brenna
11,39
 
17
Matuszny
Dominika
SP 1 Brenna
11,41
 
18
Cieślar
Małgorzata
SP 1 Brenna
11,51
 
19
Greń
Marzena
SP 2 Brenna
11,88
 
20
Cichoń
Amelia
SP 2 Brenna
13,11
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
8,58
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
9,40
 
3
Dybczyński
Kacper
SP Górki
9,55
 
4
Cieślar
Szymon
SP 1 Brenna
9,73
 
5
Sikora
Marek
SP 1 Brenna
9,76
 
6
Małysz
Łukasz
SP 1 Brenna
10,40
 
7
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna
10,87
 
8
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
10,95
 
9
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
11,08
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Libura
Sebastian
SP Strumień
8,55
 
2
Żbel
Klaudiusz
SP Dzięgielów
9,08
 
3
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
9,75
 
4
Waleczek
Szymon
SP Strumień
9,92
 
5
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
9,94
 
6
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
10,15
 
7
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna
10,92
 
8
Sorkowicz
Mikołaj
SP 2 Brenna
11,28
 
9
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna
12,20
 
 
 
60 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Słowiok
Klaudiusz
SP 2 Brenna
9,37
 
2
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
9,88
 
3
Klimus-Baranowski
Konrad
ZSP Pogórze
9,91
 
4
Stryczek
Tomasz
SP Strumień
10,28
 
5
Gańczarczyk
Mateusz
SP 1 Brenna
10,46
 
6
Rygiel
Dominik
SP Strumień
10,77
 
7
Opalski
Jakub
SP Strumień
10,77
 
8
Kisiała
Maciej
SP Górki Wielkie
10,89
 
9
Gawlas
Jan
SP 1 Brenna
10,93
 
10
Stojka
Sebastian
SP 1 Brenna
10,97
 
11
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
11,14
 
12
Cholewa
Dominik
SP 1 Brenna
11,19
 
13
Michalik
Jakub
SP Strumień
11,52
 
14
Sidzina
Łukasz
SP 1 Brenna
11,71
 
15
Staś
Józef
SP 1 Brenna
11,78
 
16
Greń
Damian
SP 1 Brenna
11,82
 
17
Kocoń
Kacper
SP 1 Brenna
13,60
 
300 m dziewczęta - rocznik 2005
1
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna
55,18
 
2
Kusy
Aleksandra
SP 8 Skoczów
58,49
 
3
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
58,53
 
4
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
59,44
 
5
Mączka
Julia
SP Dzięgielów
62,36
 
6
Pietrzak
Nadia
SP 2 Brenna
63,75
 
7
Gamrot
Marta
SP 2 Brenna
64,36
 
8
Szabla
Weronika
SP 2 Brenna
67,28
 
300 m dziewczęta - rocznik 2006
1
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna
55,94
 
2
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
56,15
 
3
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna
59,66
 
4
Greń
Monika
SP 1 Brenna
60,49
 
 
300 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Szczotka
Julia
SP 3 Skoczów
60,31
 
2
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
61,84
 
3
Greń
Marta
SP 2 Brenna
62,55
 
4
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
65,76
 
5
Szczotka
Weronika
SP 3 Skoczów
69,89
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2005
 
1
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna
56,39
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
56,62
 
2
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
61,30
 
 
300 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Walkiewicz
Oliwier
SP 2 Brenna
60,01
 
2
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
60,04
 
3
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna
61,38
 
4
Matuszny
Piotr
ZSP Pogórze
64,09
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2006
 
1
Gałuszka
Dawid
SP 3 Skoczów
4.05,01
 
2
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna
4.22,34
 
 
1000 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Mueller
Michał
SP 2 Brenna
4.03,51
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
 
1
Kubies
Emilia
ZSP Pogórze
4,22
 
2
Pagieła
Patrycja
ZSP Pogórze
4,06
 
3
Wanat
Estera
ZSP Pogórze
3,67
 
4
Greń
Wiktoria
SP 2 Brenna
3,58
 
5
Gala
Roksana
ZSP Pogórze
3,38
 
6
Pietrzak
Nadia
SP 2 Brenna
3,25
 
7
Przybyła
Kinga
SP 2 Brenna
3,25
 
8
Heller
Tatiana
SP 2 Brenna
3,21
 
9
Gamrot
Marta
SP 2 Brenna
3,14
 
 
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2006
 
1
Słowiok
Amelia
SP 2 Brenna
3,66
 
2
Puc
Natalia
ZSP Pogórze
3,52
 
3
Madzia
Zuzanna
SP 2 Brenna
3,49
 
4
Podżorska
Magdalena
SP 2 Brenna
3,38
 
5
Holeksa
Wiktoria
SP 2 Brenna
3,27
 
6
Obracaj
Maria
ZSP Pogórze
3,22
 
7
Uchyła
Maria
ZSP Pogórze
3,19
 
8
Stawowska
Martyna
SP Strumień
3,11
 
9
Jarząbek
Nikola
SP 2 Brenna
2,96
 
10
Nowak
Julia
SP 2 Brenna
2,81
 
11
Kałuża
Amelia
SP 2 Brenna
2,55
 
12
Moskała
Agnieszka
SP 2 Brenna
2,46
 
13
Salachna
Oliwia
SP 2 Brenna
2,34
 
14
Greń
Marianna
SP 2 Brenna
2,16
 
 
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2007 i młodsze
 
1
Musioł
Anastazja
SP 1 Brenna
3,36
 
2
Andrzejewska
Kamila
ZSP Pogórze
3,27
 
3
Rozmarynowska
Maria
SP Strumień
3,24
 
4
Walkiewicz
Sandra
SP 2 Brenna
3,23
 
5
Chromik
Justyna
ZSP Pogórze
3,22
 
6
Holeksa
Sara
SP 1 Brenna
3,21
 
7
Holeksa
Małgorzata
SP 2 Brenna
3,18
 
8
Bojda
Marcelina
SP Strumień
3,11
 
9
Habarta
Larysa
ZSP Pogórze
3,07
 
10
Szumielewicz
Julia
SP 2 Brenna
3,02
 
11
Ziebura
Jagna
SP 2 Brenna
3,01
 
12
Matuszny
Dominika
SP 1 Brenna
2,98
 
13
Obracaj
Weronika
ZSP Pogórze
2,90
 
14
Greń
Marzena
SP 2 Brenna
2,69
 
15
Greń
Wiktoria
SP 1 Brenna
2,66
 
16
Srokosz
Hanna
SP Strumień
2,62
 
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
 
1
Młotek
Mateusz
SP Dzięgielów
4,39
 
2
Greń
Igor
SP 3 Skoczów
3,77
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2006
 
1
Żbel
Klaudiusz
SP Dzięgielów
4,57
 
2
Libura
Sebastian
SP Strumień
4,48
 
3
Wrzeszcz
Dawid
ZSP Pogórze
3,75
 
4
Ogiegło
Szymon
SP 3 Skoczów
3,67
 
5
Hubczyk
Michał
SP 2 Brenna
3,23
 
6
Holeksa
Mateusz
SP 2 Brenna
2,96
 
 
Skok w dal chłopców - rocznik 2007 i młodsi
 
1
Dworok
Kamil
SP 3 Skoczów
3,89
 
2
Stryczek
Tomasz
SP Styrumień
3,47
 
3
Mueller
Michał
SP 2 Brenna
3,46
 
4
Klimus - Baranowski
Konrad
ZSP Pogórze
3,46
 
5
Walkiewicz
Oliwier
SP 2 Brenna
3,33
 
6
Matuszny
Piotr
ZSP Pogórze
3,29
 
7
Kisiała
Maciej
SP 1 Brenna
3,24
 
8
Kubies
Igor
ZSP Pogórze
3,21
 
9
Opalski
Jakub
SP Strumień
3,15
 
10
Rygiel
Dominik
SP Strumień
2,97
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
 
1
Korzonek
Martyna
ZSP Pogórze
35,0
 
2
Barszczak
Katarzyna
SP 2 Brenna
33,0
 
3
Krawczyk
Wanesa
SP 2 Brenna
26,5
 
4
Moskała
Weronika
SP 1 Brenna
24,0
 
5
Dziędziel
Kamila
SP Strumień
21,0
 
6
Szabla
Weronika
SP 2 Brenna
16,5
 
7
Sidzina
Maria
SP 1 Brenna
16,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006
 
1
Ferfecka
Ewelina
SP 1 Brenna
27,0
 
2
Zielińska
Małgorzata
SP 2 Brenna
26,5
 
3
Maryńczak
Martyna
SP Strumień
25,5
 
4
Sajdok
Amelia
SP Strumień
23,0
 
5
Greń
Monika
SP 1 Brenna
18,5
 
6
Stojka
Magdalena
SP 1 Brenna
17,5
 
7
Moiczek
Anna
SP 1 Brenna
14,0
 
8
Greń
Magdalena
SP 2 Brenna
14,0
 
9
Czyż
Zuzanna
SP 1 Brenna
14,0
 
 
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze
 
1
Staś
Monika
SP 1 Brenna
23,0
 
2
Szczotka
Weronika
SP 3 Skoczów
20,5
 
3
Dybczyńska
Lena
SP Strumień
20,0
 
4
Cieślar
Małgorzata
SP 1 Brenna
19,0
 
5
Greń
Marta
SP 2 Brenna
17,0
 
6
Cichoń
Julia
SP 2 Brenna
16,5
 
7
Rugała
Kornelia
SP 3 Skoczów
16,0
 
8
Widenka
Milena
SP 2 Brenna
16,0
 
9
Staniszewska
Zuzanna
SP 3 Skoczów
14,5
 
10
Greń
Agata
SP 2 Brenna
13,5
 
11
Cichoń
Amelia
SP 2 Brenna
7,5
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
 
1
Sikora
Marek
SP 1 Brenna
45,0
 
2
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
42,5
 
3
Dybczyński
Kacper
SP Górki
41,0
 
4
Hołomek
Radosław
SP 1 Brenna
32,0
 
5
Cieślar
Szymon
SP 1 Brenna
25,0
 
6
Gwizdoń
Piotr
ZSP Pogórze
23,0
 
7
Adamczyk
Hieronim
SP 1 Brenna
22,0
 
8
Małysz
Łukasz
SP 1 Brenna
18,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006
 
1
Puc
Piotr
ZSP Pogórze
38,0
 
2
Skalski
Klaudiusz
SP Strumień
37,0
 
3
Forszt
Filip
SP 3 Skoczów
37,0
 
4
Greń
Krzysztof
SP 2 Brenna
33,0
 
5
Waleczek
Szymon
SP Strumień
32,5
 
6
Jaworski
Kamil
SP 1 Brenna
29,0
 
7
Sorkowicz
Mikołaj
SP 2 Brenna
24,0
 
 
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2007 i młodsi
 
1
Gańczarczyk
Mateusz
SP 1 Brenna
30,0
 
2
Cholewa
Dominik
SP 1 Brenna
28,5
 
3
Słowiok
Klaudiusz
SP 2 Brenna
27,5
 
4
Greń
Damian
SP 1 Brenna
27,0
 
5
Wiewióra
Mikołaj
SP Strumień
26,5
 
6
Gawlas
Dawid
SP 2 Brenna
25,0
 
7
Gawlas
Jan
SP 1 Brenna
24,0
 
8
Stojka
Sebastian
SP 1 Brenna
23,0
 
9
Kocoń
Kacper
SP 1 Brenna
22,5
 
10
Sidzina
Łukasz
SP 1 Brenna
21,0
 
11
Michalik
Jakub
SP Strumień
18,5
 
12
Staś
Józef
SP 1 Brenna
17,0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Punktacja szkół:

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
04.10.2017
3- runda
27.09.2017
2- runda
13.09.2017
1- runda
1.
SP 2 Brenna
6748
2342
2172
2234
2.
ZSP Pogórze
4305
1501
1328
1476
3.
SP Strumień
4186
1304
1560
1322
4.
SP 1 Brenna
4091
1579
1368
1144
5.
SP 3 Skoczów
2522
632
859
1031
6.
SP Dzięgielów
883
351
348
184
7.
SP Górki
425
162
173
90
8.
SP 8 Skoczów
121
11
23
87

W zawodach udział wzięło 116  zawodników z 8 szkół.

Następne zawody odbędzie  się na wiosnę : 

25.04.2018

09.05.2018

16.05.2018

30.05.2018 - FINAŁ Miejski Początek - 15.30

 Organizator i sędzia główny zawodów:

              Zdzisław Kołodziejczyk

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VII Skoczowskie Czwartki LA - 3 runda