46 Cross Mysłowicki

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

Jak co roku nasza sekcja rozpoczęła starty w biegach przełajowych od udziału w Crossie Mysłowickim, była to już jego 46 edycja. Zimno i silny wiatr nie bardzo sprzyjały uczestnikom tych zawodów ale pomimo mało sprzyjających warunków atmosferycznych na starcie w poszczególnych biegach stawały całkiem liczne rzesze zawodników i zawodniczek. Z naszej ekipy najlepiej zaprezentował się  młodziutki Mikołaj Pisz zajmując w biegu na 1 km w kat. dzieci - 4 miejsce. Wyniki naszych zawodników:

 

Nazwiski Imię Konkurencja Wyniki

Kat. wiek.

Korzonek Martyna 1 km 13 miejsce Dzieci
Szoska Anna 1 km 21 miesjce Dzieci
Bednarz Aleksandra 1 km 22 miejsce Dzieci
Pisz Mikołaj 1 km 4 miejsce Dzieci
Szczypka Roksana 1 km 6 miejsce Młodziczka
Chromik Julia 2 km 9 miejsce J. młodsza
Sikora Joanna 3 km 6 miejsce Juniorka
Wojtynek Marta 3 km 8 miejsce Juniorka
Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka 46 Cross Mysłowicki