Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

3 marca nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych dla kategorii wiekowych: senior, junior, j. młodszy i młodzik. W ramach tej imprezy odbywały się również biegi dla dzieci i właśnie w tych biegach nasz reprezentant - Mikołaj Pisz wywalczył srebrny medal w biegu na 1 km. Natomiast w biegach o medale Mistrzostw Śląska na podium stanęła Julia Chromik zajmując 3 miejsce w biegu na 2 km juniorek młodszych. Kolejna trójka naszych reprezentantów może mówić o olbrzymim pechu ponieważ uplasowali się tuż za podium zajmując 4 miejsca. Wyniki:

 

 

Nazwisko Imię Konkurencja Wynik

kat. wiek.

Sikora Joanna 4 km 4 miejsce Juniorka
Wojtynek Marta 4 km 5 miejsce Juniorka
Chromik Julia 2 km 3 miejsce J. młodsza
Kamel Patryk 2 km 4 miejsce Młodzik
Szczypka Roksana 1 km 4 miejsce Młodziczka
Wrzeszcz Patrycja 1 km 5 miejsce Młodziczka
Pisz Mikołaj 1 km 2 miejsce Dziecko
Korzonek Martyna 1 km 8 miejsce Dziecko

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.