VII Skoczowskie Czwartki LA - 4 runda

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 208” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Po zimowej przerwie wznowiliśmy rywalizację dla najmłodszych lekkoatletów - uczniów szkół podstawowych, którzy wystartowali w 4 rundzie Czwartków LA. Tym razem na starcie zgromadziło się 142 uczestników.

 

WYNIKI:

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
60 m chłopcy klasa 6
MATEUSZ
MŁOTEK
SP DZIĘGIELÓW
8,38
91
KACPER
DYBCZYŃSKI
SP GÓRKI WIELKIE
9,25
46
JAN
MALIK
SP 3 SKOCZÓW
9,26
45
SZYMON
CIEŚLAR
SP BRENNA 1
9,56
33
MAREK
SIKORA
SP BRENNA 1
9,84
23
RADOSŁAW
HOŁOMEK
SP BRENNA 1
10,36
9
60 m dziewczęta klasa 6
EMILIA
KUBIES
ZSP POGÓRZE
9,18
75
MARIA
WELET
SP OCHABY
9,35
66
KATARZYNA
BARSZCZAK
SP 2 BRENNA
9,85
42
MAJA
PRZYBYŁA
SP 3 SKOCZÓW
10,26
27
ALEKSANDRA
GANIEK
ZSP POGÓRZE
10,29
26
MAJA
CHRAŚCINA
SP 3 SKOCZÓW
10,33
24
MARIA
SIDZINA
SP BRENNA 1
10,33
24
MARTYNA
MĘDREK
SP 3 SKOCZÓW
10,38
23
KINGA
PRZYBYŁA
SP 2 BRENNA
10,5
19
 
 
 
 
 
60 m chłopcy klasa 5
SEBASTIAN
LIBURA
SP STRUMIEŃ
8,34
128
JAKUB
LIBURA
SP STRUMIEŃ
8,43
121
SZYMON
OGIEGŁO
SP 3 SKOCZÓW
8,6
110
KLAUDIUSZ
ŻBEL
SP DZIĘGIELÓW
9,26
70
SZYMON
WALECZEK
SP STRUMIEŃ
9,83
43
PIOTR
PUC
ZSP POGÓRZE
9,91
40
KLAUDIUSZ
SKALSKI
SP STRUMIEŃ
9,96
38
MIKOŁAJ
SORKOWICZ
SP 2 BRENNA
10,41
22
KAMIL
JAWORSKI
SP BRENNA 1
11,23
3
60 m dziewczęta klasa 5
DOMINIKA
KOŻDOŃ
SP 3 SKOCZÓW
9,83
49
AMELIA
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
9,9
46
MARIA
UCHYŁA
ZSP POGÓRZE
10,14
36
OLIWIA
GÓRA
SP STRUMIEŃ
10,3
30
MARIA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
10,38
27
KLAUDIA
GRUSZCZYK
SP 3 SKOCZÓW
10,44
25
WIKTORIA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
10,48
24
EWELINA
FERFECKA
SP BRENNA 1
10,62
20
NIKOLA
JARZĄBEK
SP 2 BRENNA
10,69
18
MARTYNA
MARYŃCZAK
SP STRUMIEŃ
10,73
16
AMELIA
SAJDOK
SP STRUMIEŃ
10,74
16
MAŁGORZATA
ZIELIŃSKA
SP 2 BRENNA
10,93
11
AGNIESZKA
MOSKAŁA
SP 2 BRENNA
11,38
2
MAGDALENA
STOJKA
SP BRENNA 1
11,39
2
JULIA
NOWAK
SP 2 BRENNA
11,53
0
ZUZANNA
CZYŻ
SP BRENNA 1
11,64
0
AMELIA
KAŁUŻA
SP 2 BRENNA
12,11
0
MAGDALENA
GREŃ
SP 2 BRENNA
12,74
0
OLIWIA
SALACHNA
SP 2 BRENNA
12,96
0
MARIANNA
GREŃ
SP 2 BRENNA
13,16
0
 
 
 
 
 
60 m chłopcy klasa 4
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
9,1
89
KLAUDIUSZ
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
9,28
79
KAMIL
DWOROK
SP 3 SKOCZÓW
9,55
64
JAKUB
MICHALIK
SP STRUMIEŃ
10,18
36
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
10,18
36
KONRAD
KLIMUS-BARANOWSKI
ZSP POGÓRZE
10,24
34
MIKOŁAJ
WIEWIÓRA
SP STRUMIEŃ
10,28
32
MATEUSZ
GAŃCZARCZYK
SP BRENNA 1
10,39
28
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
10,43
27
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WIELKIE
10,5
24
JAN
GAWLAS
SP BRENNA 1
10,66
19
JAKUB
OPALSKI
SP STRUMIEŃ
10,68
19
DOMINIK
RYGIEL
SP STRUMIEŃ
11,33
4
MATEUSZ
BUDA
SP 3 SKOCZÓW
11,34
4
SEBASTIAN
STOJKA
SP BRENNA 1
11,35
3
KSAWERY
PASTERNY
SP BRENNA 1
11,37
3
DAMIAN
GREŃ
SP BRENNA 1
11,59
0
KACPER
KOCOŃ
SP BRENNA 1
11,65
0
PIOTR
KARB
SP 3 SKOCZÓW
11,97
0
ŁUKASZ
SIDZINA
SP BRENNA 1
12
0
PATRYK
SZTURC
SP 3 SKOCZÓW
12,3
0
ALAN
KOTT
SP 3 SKOCZÓW
13,91
0
60 m dziewczęta klasa 4
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
10,08
56
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
10,14
53
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
10,15
53
ANASTAZJA
MUSIOŁ
SP BRENNA 1
10,28
47
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
10,32
45
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
10,39
42
MARIA
ROZMARYNOWSKA
SP STRUMIEŃ
10,45
40
WERONIKA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
10,46
39
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
10,46
39
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
10,6
34
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
10,64
32
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
10,78
27
DOMINIKA
MATUSZNY
SP BRENNA 1
10,78
27
WIKTORIA
LEDWOŃ
SP STRUMIEŃ
10,85
25
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
10,86
25
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
11,05
19
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
11,21
14
LENA
JANIKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
11,22
14
ZUZANNA
STANISZEWSKA
SP 3 SKOCZÓW
11,25
13
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP BRENNA 1
11,25
13
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
11,3
12
AMELIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
11,46
8
OLIWIA
SOKÓŁ
SP 3 SKOCZÓW
11,48
8
KAJA
MACURA
SP 3 SKOCZÓW
11,48
8
SAMANTA
WISEŁKA
SP 3 SKOCZÓW
11,49
8
AMELIA
DYBCZYŃSKA
SP GÓRKI WIELKIE
11,94
0
MAŁGORZATA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
12,05
0
OLIWIA
ZIEBURA
SP 3 SKOCZÓW
12,05
0
KORNELIA
RUGAŁA
SP 3 SKOCZÓW
12,25
0
ZUZANNA
TARGOSZ
SP 3 SKOCZÓW
12,28
0
ANNA
OLENYCZ
SP 3 SKOCZÓW
12,54
0
OLIWIA
TROJANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
12,56
0

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
300 m chłopcy klasa 6
PIOTR
GWIZDOŃ
ZSP POGÓRZE
58,78
1
HIERONIM
ADAMCZYK
SP BRENNA 1
61,02
0
KRZYSZTOF
GREŃ
SP 2 BRENNA
63,48
0
300 m dziewczęta klasa 6
WIKTORIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
56,4
22
MARTYNA
KORZONEK
ZSP POGÓRZE
58,47
11
NADIA
PIETRZAK
SP 2 BRENNA
63,36
0
MARTA
GAMROT
SP 2 BRENNA
65,09
0
WERONIKA
SZABLA
SP 2 BRENNA
66,96
0
         
300 m chłopcy klasa 6
DAWID
WRZESZCZ
ZSP POGÓRZE
58,91
11
300 m dziewczęta klasa 5
NATALIA
PUC
ZSP POGÓRZE
56,29
29
ZUZANNA
MADZIA
SP 2 BRENNA
59,98
9
MONIKA
GREŃ
SP BRENNA 1
61,62
3
KINGA
OLSZAR
SP 2 BRENNA
65,96
0
 
 
 
 
 
300 m chłopcy klasa 4
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
57,92
27
PIOTR
MATUSZNY
ZSP POGÓRZE
62,46
6
IGOR
KUBIES
ZSP POGÓRZE
62,59
6
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
63,78
2
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
65,89
0
MICHAŁ
HABDAS
SP 3 SKOCZÓW
66,67
0
MICHAŁ
SZOSTAK
SP 3 SKOCZÓW
67,73
0
MIKOŁAJ
RADECKI
SP 3 SKOCZÓW
72,83
0
GRZEGORZ
SOKÓŁ
SP 3 SKOCZÓW
76,06
0
KAMIL
KRUCZKOWSKI
SP 3 SKOCZÓW
76,64
0
KRZYSZTOF
ORSZULIK
SP 3 SKOCZÓW
80,02
0
SZYMON
HARATYK
SP 3 SKOCZÓW
90,27
0
300 m dziewczęta klasa 4
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
58,61
35
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
61,68
17
LARYSA
HABARTA
ZSP POGÓRZE
62,35
13
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
65,07
2
MARTA
GREŃ
SP 2 BRENNA
66,51
0
ANTONINA
RAKUS
SP 3 SKOCZÓW
67,94
0

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
600 m dziewczęta klasa 6
ZUZANNA
MADZIA
SP DZIĘGIELÓW
2,0609
59
ANNA
SZOSKA
SP STRUMIEŃ
2,0678
57
 
 
 
 
 
600 m dziewczęta klasa 5
MAGDALENA
PODŻORSKA
SP 2 BRENNA
2,0309
73

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
1000 m chłopcy klasa 5
FABIAN
KUKLA
SP 3 SKOCZÓW
3,4766
46
DAWID
GAŁUSZKA
SP 3 SKOCZÓW
4,0027
27
 
 
 
 
 
1000 m chłopcy klasa 4
MICHAŁ
MUELLER
SP 2 BRENNA
4,2033
12

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
Skok w dal chłopcy klasa 6
MATEUSZ
MŁOTEK
SP DZIĘGIELÓW
4,86
95
JAN
MALIK
SP 3 SKOCZÓW
4,36
70
PIOTR
GWIZDOŃ
ZSP POGÓRZE
3,76
44
Skok w dal dziewczęta klasa 6
EMILIA
KUBIES
ZSP POGÓRZE
4,39
105
PATRYCJA
PAGIEŁA
ZSP POGÓRZE
4,21
94
MARIA
WELET
SP OCHABY
4,08
87
MAJA
CHRAŚCINA
SP 3 SKOCZÓW
3,98
81
ANNA
SZOSKA
SP STRUMIEŃ
3,78
70
ALEKSANDRA
GANIEK
ZSP POGÓRZE
3,77
69
NADIA
PIETRZAK
SP 2 BRENNA
3,77
69
ROKSANA
GALA
ZSP POGÓRZE
3,69
65
MARTYNA
MENDREK
SP 3 SKOCZÓW
3,66
63
WIKTORIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
3,57
58
KINGA
PRZYBYŁA
SP 2 BRENNA
3,53
56
MARTA
GAMROT
SP 2 BRENNA
3,48
54
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy klasa 5
JAKUB
LIBURA
SP STRUMIEŃ
4,89
144
KLAUDIUSZ
ŻBEL
SP DZIĘGIELÓW
4,87
142
SEBASTIAN
LIBURA
SP STRUMIEŃ
4,66
127
SZYMON
OGIEGŁO
SP 3 SKOCZÓW
4,57
121
DAWID
WRZESZCZ
ZSP POGÓRZE
4,01
85
Skok w dal dziewczęta klasa 5
MAGDALENA
PODŻORSKA
SP 2 BRENNA
3,91
94
AMELIA
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
3,87
91
OLIWIA
GÓRA
SP STRUMIEŃ
3,82
88
NATALIA
PUC
ZSP POGÓRZE
3,68
79
MARIA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
3,65
78
ZUZANNA
MADZIA
SP 2 BRENNA
3,64
77
AMELIA
SAJDOK
SP STRUMIEŃ
3,56
72
MARIA
UCHYŁA
ZSP POGÓRZE
3,51
69
MARTYNA
MARYŃCZAK
SP STRUMIEŃ
3,49
68
KLAUDIA
GRUSZCZYK
SP 3 SKOCZÓW
3,43
65
WIKTORIA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
3,41
63
NIKOLA
JARZĄBEK
SP 2 BRENNA
3,36
61
KINGA
OLSZAR
SP 2 BRENNA
3,26
55
JULIA
NOWAK
SP 2 BRENNA
3,18
51
AMELIA
KAŁUŻA
SP 2 BRENNA
2,81
32
AGNIESZKA
MOSKAŁA
SP 2 BRENNA
2,69
26
OLIWIA
SALACHNA
SP 2 BRENNA
2,63
23
MARIANNA
GREŃ
SP 2 BRENNA
2,46
16
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy klasa 4
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
4,04
95
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
3,96
90
KAMIL
DWOROK
SP 3 SKOCZÓW
3,88
85
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
3,78
79
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
3,77
78
MICHAŁ
MUELLER
SP 2 BRENNA
3,57
67
PIOTR
MATUSZNY
ZSP POGÓRZE
3,55
66
KONRAD
KLIMUS-BARANOWSKI
ZSP POGÓRZE
3,52
64
DOMINIK
RYGIEL
SP STRUMIEŃ
3,52
64
JAKUB
OPALSKI
SP STRUMIEŃ
3,32
53
IGOR
KUBIES
ZSP POGÓRZE
3,31
53
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
3,06
41
Skok w dal dziewczęta klasa 4
WIKTORIA
LEDWOŃ
SP STRUMIEŃ
3,59
96
ANASTAZJA
MUSIOŁ
SP BRENNA 1
3,59
96
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
3,58
95
MARIA
ROZMARYNOWSKA
SP STRUMIEŃ
3,53
92
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
3,52
91
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
3,49
89
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
3,41
83
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
3,39
82
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
3,35
79
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
3,33
78
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
3,33
78
LARYSA
HABARTA
ZSP POGÓRZE
3,29
75
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,27
74
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
3,22
71
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
3,21
70
SAMANTA
WISEŁKA
SP 3 SKOCZÓW
3,18
68
DOMINIKA
MATUSZNY
SP BRENNA 1
3,08
62
WERONIKA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
3,08
62
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,02
58
MAŁGORZATA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
2,97
55
OLIWIA
ZIEBURA
SP 3 SKOCZÓW
2,88
50
ANTONINA
RAKUS
SP 3 SKOCZÓW
2,77
43
AMELIA
DYBCZYŃSKA
SP GÓRKI WIELKIE
2,66
37
OLIWIA
SOKÓŁ
SP 3 SKOCZÓW
2,57
32
OLIWIA
TROJANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
2,55
31
ZUZANNA
TARGOSZ
SP 3 SKOCZÓW
2,51
29
ANNA
OLENYCZ
SP 3 SKOCZÓW
2,22
15
KAJA
MACURA
SP 3 SKOCZÓW
2,17
12

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
Rzut p. palantową chłopcy klasa 6
MAREK
SIKORA
SP BRENNA 1
49
84
KACPER
DYBCZYŃSKI
SP GÓRKI WIELKIE
44,5
74
RADOSŁAW
HOŁOMEK
SP BRENNA 1
37,5
58
DAWID
HUBCZYK
SP 3 SKOCZÓW
37
57
SZYMON
CIEŚLAR
SP BRENNA 1
34,5
51
HIERONIM
ADAMCZYK
SP BRENNA 1
29
40
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 6
MARTYNA
KORZONEK
ZSP POGÓRZE
38
84
KATARZYNA
BARSZCZAK
SP 2 BRENNA
36
78
MARIA
SIDZINA
SP BRENNA 1
25,5
48
WERONIKA
SZABLA
SP 2 BRENNA
21
36
 
 
 
 
 
Rzut p. palantową chłopcy klasa 5
PIOTR
PUC
ZSP POGÓRZE
44
86
FILIP
FORSZT
SP 3 SKOCZÓW
40
75
KLAUDIUSZ
SKALSKI
SP STRUMIEŃ
36
65
SZYMON
WALECZEK
SP STRUMIEŃ
34
60
KAMIL
JAWORSKI
SP BRENNA 1
30
50
KRZYSZTOF
GREŃ
SP 2 BRENNA
29,5
49
DAWID
GAŁUSZKA
SP 3 SKOCZÓW
28,5
47
MIKOŁAJ
SORKOWICZ
SP 2 BRENNA
26,5
42
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 5
MAŁGORZATA
ZIELIŃSKA
SP 2 BRENNA
30
76
EWELINA
FERFECKA
SP BRENNA 1
28
69
MONIKA
GREŃ
SP BRENNA 1
20
43
MAGDALENA
STOJKA
SP BRENNA 1
18,5
38
MAGDALENA
GREŃ
SP 2 BRENNA
17
33
ZUZANNA
CZYŻ
SP BRENNA 1
14,5
26
 
 
 
 
 
Rzut p. palantową chłopcy klasa 4
MATEUSZ
GAŃCZARCZYK
SP BRENNA 1
33,5
81
KLAUDIUSZ
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
33
80
DAMIAN
GREŃ
SP BRENNA 1
32
76
JAN
GAWLAS
SP BRENNA 1
30,5
71
SEBASTIAN
STOJKA
SP BRENNA 1
27,5
62
JAKUB
MICHALIK
SP STRUMIEŃ
27,5
62
KACPER
KOCOŃ
SP BRENNA 1
27
60
GRZEGORZ
SOKÓŁ
SP 3 SKOCZÓW
25
54
MIKOŁAJ
WIEWIÓRA
SP STRUMIEŃ
24,5
52
PATRYK
SZTURC
SP 3 SKOCZÓW
24
51
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WIELKIE
23
48
KSAWERY
PASTERNY
SP BRENNA 1
22
45
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
21,5
43
MIKOŁAJ
RADECKI
SP 3 SKOCZÓW
21,5
43
KRZYSZTOF
ORSZULIK
SP 3 SKOCZÓW
20,5
40
SZYMON
HARATYK
SP 3 SKOCZÓW
20
39
ŁUKASZ
SIDZINA
SP BRENNA 1
17,5
31
BORYS
MAJDA
SP 3 SKOCZÓW
17
30
KAMIL
KRUCZKOWSKI
SP 3 SKOCZÓW
15,5
25
ALAN
KOTT
SP 3 SKOCZÓW
11,5
13
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 4
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
22,5
67
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
18,5
51
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP BRENNA 1
17,5
47
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
17
46
LENA
JANIKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
16,5
44
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
16
42
MARTA
GREŃ
SP 2 BRENNA
15,5
40
AMELIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
9
16

 

Punktacja szkół:

Miejsce

Nazwa szkoły

Suma punktów

25.04.2018

4- runda

04.10.2017

3- runda

27.09.2017

2- runda

13.09.2017

1- runda

1.

SP 2 Brenna

9258

2510

2342

2172

2234

2.

SP Strumień

6410

2224

1304

1560

1322

3.

ZSP Pogórze

6322

2017

1501

1328

1476

4.

SP 1 Brenna

5486

1395

1579

1368

1144

5.

SP 3 Skoczów

4850

2328

632

859

1031

6.

SP Dzięgielów

1340

457

351

348

184

7.

SP Górki

654

229

162

173

90

8.

SP Ochaby

153

153

X

X

X

9.

SP 8 Skoczów

121

X

11

23

87

 

W zawodach udział wzięło 142  zawodników  z  8 szkół.

Następne zawody odbędą się :

09.05.2018

16.05.2018

30.05.2018 - FINAŁ Miejski

Początek zawodów - 15.30

 

    Organizator i sędzia główny zawodów:

                                                                                                         Zdzisław Kołodziejczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VII Skoczowskie Czwartki LA - 4 runda