„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.
W kolejnej rundzie naszych lekkoatletycznych zmagań na starcie stanęło 104 zawodników. Tym razem drużynowo najlepiej spisali się uczniowie z SP 2 Brenna, którzy po 5 kolejkach zawodów prowadzą w klasyfikacji drużynowej.
WYNIKI:
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
60 m chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
8,51
|
83
|
JAN
|
MALIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
8,92
|
61
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
9,09
|
53
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
9,37
|
41
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
9,62
|
31
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
10,72
|
2
|
60 m dziewczęta klasa 6
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
9,11
|
79
|
KATARZYNA
|
BARSZCZAK
|
SP 2 BRENNA
|
9,88
|
41
|
MAJA
|
PRZYBYŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,94
|
39
|
MAJA
|
CHRAŚCINA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,08
|
33
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
10,26
|
27
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
10,26
|
27
|
MARTYNA
|
PNIOK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,42
|
21
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
10,84
|
10
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 5
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
8,13
|
143
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
8,43
|
121
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
8,59
|
110
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
9,09
|
80
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
9,93
|
39
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,73
|
13
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
11,22
|
3
|
60 m dziewczęta klasa 5
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
9,64
|
58
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
10,08
|
39
|
NIKOLA
|
JARZĄBEK
|
SP 2 BRENNA
|
10,58
|
21
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
10,66
|
18
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
10,74
|
16
|
KLAUDIA
|
GRUSZCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,75
|
16
|
ZUZANNA
|
CZYŻ
|
SP BRENNA 1
|
11,17
|
6
|
AGNIESZKA
|
MOSKAŁA
|
SP 2 BRENNA
|
11,19
|
6
|
JULIA
|
NOWAK
|
SP 2 BRENNA
|
11,21
|
5
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
16,8
|
0
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 4
|
KLAUDIUSZ
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
9,44
|
70
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,56
|
64
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
9,78
|
53
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
10,55
|
23
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
10,59
|
21
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,68
|
19
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
10,74
|
17
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
10,78
|
16
|
SEBASTIAN
|
SOJKA
|
SP BRENNA 1
|
11,09
|
8
|
KSAWERY
|
PASTERNY
|
SP BRENNA 1
|
11,41
|
2
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
11,95
|
0
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
12,34
|
0
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
12,44
|
0
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
12,54
|
0
|
60 m dziewczęta klasa 4
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
9,75
|
73
|
JULIA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,09
|
56
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,12
|
54
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
10,29
|
47
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,48
|
39
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
10,55
|
36
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
10,56
|
35
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
10,56
|
35
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,77
|
28
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
10,79
|
27
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,96
|
21
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
11,08
|
18
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
11,18
|
15
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
11,24
|
13
|
HANNA
|
SROKOSZ
|
SP STRUMIEŃ
|
11,37
|
10
|
SAMANTA
|
WISEŁKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,38
|
10
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
11,47
|
8
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
11,69
|
4
|
OLIWIA
|
ZIEBURA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,89
|
1
|
OLIWIA
|
SOKÓŁ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,1
|
0
|
KORNELIA
|
RUGAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,51
|
0
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
12,55
|
0
|
ZUZANNA
|
TARGOSZ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,78
|
0
|
ANNA
|
SZTWIOROK
|
ZSP POGÓRZE
|
13,09
|
0
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
300 m chłopcy klasa 6
|
PIOTR
|
GWIZDOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
56,94
|
5
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
58,99
|
0
|
300 m dziewczęta klasa 6
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
53,99
|
38
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
54,62
|
33
|
NADIA
|
PIETRZAK
|
SP 2 BRENNA
|
63,23
|
0
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
64,18
|
0
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
67,72
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 5
|
MIKOŁAJ
|
PISZ
|
SP 8 SKOCZÓW
|
54,44
|
34
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
57,93
|
15
|
300 m dziewczęta klasa 5
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
57,47
|
22
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
59,09
|
14
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
61,47
|
4
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
62,56
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 4
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
56,51
|
35
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
61,32
|
10
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
62,37
|
7
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
62,43
|
6
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
66,75
|
0
|
KAMIL
|
KRUCZKOWSKI
|
SP 3 SKOCZÓW
|
73,21
|
0
|
PIOTR
|
KARB
|
SP 3 SKOCZÓW
|
79,48
|
0
|
300 m dziewczęta klasa 4
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
55,03
|
64
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
61,24
|
19
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
61,73
|
16
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
64,44
|
4
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
66,91
|
0
|
ANTONINA
|
RAKUS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
66,99
|
0
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
600 m dziewczęta klasa 6
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP DZIĘGIELÓW
|
2,06.21
|
58
|
|
|
|
|
|
600 m dziewczęta klasa 5
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
2,02.27
|
76
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
1000 m chłopcy klasa 5
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,48.16
|
45
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,51.45
|
40
|
|
|
|
|
|
1000 m chłopcy klasa 4
|
MICHAŁ
|
MUELLER
|
SP 2 BRENNA
|
4,01.1
|
33
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Skok w dal chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,75
|
89
|
JAN
|
MALIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,35
|
70
|
PIOTR
|
GWIZDOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
3,67
|
40
|
Skok w dal dziewczęta klasa 6
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
4,22
|
95
|
PATRYCJA
|
PAGIEŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,96
|
80
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,77
|
69
|
NADIA
|
PIETRZAK
|
SP 2 BRENNA
|
3,61
|
60
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
3,46
|
53
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
3,38
|
49
|
ROKSANA
|
GALA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,31
|
45
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 5
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,94
|
148
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
4,91
|
145
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,67
|
128
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
4,65
|
127
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
4,12
|
92
|
MIKOŁAJ
|
PISZ
|
SP 8 SKOCZÓW
|
3,98
|
84
|
Skok w dal dziewczęta klasa 5
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
3,65
|
78
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
3,63
|
76
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
3,62
|
76
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,48
|
67
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
3,31
|
58
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
3,27
|
56
|
KLAUDIA
|
GRUSZCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,04
|
43
|
JULIA
|
NOWAK
|
SP 2 BRENNA
|
3,01
|
42
|
NIKOLA
|
JARZĄBEK
|
SP 2 BRENNA
|
2,96
|
39
|
AGNIESZKA
|
MOSKAŁA
|
SP 2 BRENNA
|
2,74
|
28
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 4
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,89
|
85
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
3,87
|
84
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,85
|
83
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,77
|
78
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
3,57
|
67
|
MICHAŁ
|
MUELLER
|
SP 2 BRENNA
|
3,41
|
58
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
3,35
|
55
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,98
|
37
|
Skok w dal dziewczęta klasa 4
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,61
|
97
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,52
|
91
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,43
|
85
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,41
|
83
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
3,36
|
80
|
JULIA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,35
|
79
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,31
|
77
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,31
|
77
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
3,25
|
73
|
SAMANTA
|
WISEŁKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,23
|
71
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,23
|
71
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,21
|
70
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
3,18
|
68
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,14
|
66
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,05
|
60
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,93
|
53
|
OLIWIA
|
ZIEBURA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,88
|
50
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
2,84
|
47
|
KORNELIA
|
RUGAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,84
|
47
|
ANTONINA
|
RAKUS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,72
|
40
|
HANNA
|
SROKOSZ
|
SP STRUMIEŃ
|
2,63
|
35
|
ZUZANNA
|
TARGOSZ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,48
|
28
|
OLIWIA
|
SOKÓŁ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,46
|
27
|
ANNA
|
SZTWIOROK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,34
|
21
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 6
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
46,5
|
78
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
43
|
70
|
DAWID
|
HUBCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
38,5
|
60
|
SZYMON
|
ŁAGAN
|
SP 3 SKOCZÓW
|
38
|
59
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
33,5
|
49
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
33
|
48
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
27,5
|
36
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 6
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
37,5
|
82
|
KATARZYNA
|
BARSZCZAK
|
SP 2 BRENNA
|
33,5
|
71
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
32
|
66
|
MAJA
|
PRZYBYŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
26,5
|
51
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
26
|
50
|
MAJA
|
CHRAŚCINA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
24
|
44
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
21
|
36
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 5
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
40
|
75
|
FILIP
|
FORSZT
|
SP 3 SKOCZÓW
|
38,5
|
72
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
30,5
|
52
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
29
|
48
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
25,5
|
40
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
22,5
|
32
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 5
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
32
|
83
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
24,5
|
57
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
23
|
52
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
21,5
|
47
|
ZUZANNA
|
CZYŻ
|
SP BRENNA 1
|
16,5
|
32
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 4
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
32,5
|
78
|
KLAUDIUSZ
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
32
|
76
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
32
|
76
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
27
|
60
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
25
|
54
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
25
|
54
|
SEBASTIAN
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
24,5
|
52
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
23,5
|
49
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
23,5
|
49
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
22
|
45
|
KSAWERY
|
PASTERNY
|
SP BRENNA 1
|
20
|
39
|
KAMIL
|
KRUCZKOWSKI
|
SP 3 SKOCZÓW
|
18
|
33
|
PIOTR
|
KARB
|
SP 3 SKOCZÓW
|
15,5
|
25
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
15
|
24
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 4
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
22
|
65
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
20
|
57
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
19
|
53
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
15
|
38
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
14
|
34
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
8
|
13
|
Punktacja szkół:
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
09.05.2018
5- runda
|
25.04.2018
4- runda
|
04.10.2017
3- runda
|
27.09.2017
2- runda
|
13.09.2017
1- runda
|
1.
|
SP 2 Brenna
|
11417
|
2159
|
2510
|
2342
|
2172
|
2234
|
2.
|
ZSP Pogórze
|
7942
|
1620
|
2017
|
1501
|
1328
|
1476
|
3.
|
SP Strumień
|
7511
|
1101
|
2224
|
1304
|
1560
|
1322
|
4.
|
SP 1 Brenna
|
7027
|
1541
|
1395
|
1579
|
1368
|
1144
|
5.
|
SP 3 Skoczów
|
6672
|
1822
|
2328
|
632
|
859
|
1031
|
6.
|
SP Dzięgielów
|
1778
|
438
|
457
|
351
|
348
|
184
|
7.
|
SP Górki
|
842
|
188
|
229
|
162
|
173
|
90
|
8.
|
SP 8 Skoczów
|
239
|
118
|
X
|
11
|
23
|
87
|
9.
|
SP Ochaby
|
153
|
X
|
153
|
X
|
X
|
X
|
W zawodach udział wzięło 106 zawodników z 8 szkół.
Następne zawody odbędą się :
16.05.2018
30.05.2018 - FINAŁ Miejski
Początek zawodów - 15.30
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk