„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.
16 maja rozegraliśmy ostatnią - 6 rundę zawodów. Przed nami już tylko Finał Miejski podczas, którego podsumujemy cały cykl VII Czwartków LA. 30 maja zawodnicy nie bedą rywalizować tylko o dyplomy, medale czy puchary ale również o możliwość uczestniczenia w Ogólnopolskim Finale zawodów, który odbędzie sie w dniach 16-17 czerwca b.r. w Łodzi.
WYNIKI:
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
60 m chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
8,39
|
90
|
JAN
|
MALIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
8,98
|
58
|
IGOR
|
GREŃ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,17
|
49
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
9,34
|
42
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
9,38
|
40
|
SZYMON
|
ŁAGAN
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,04
|
17
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
10,26
|
11
|
DAWID
|
HUBCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,85
|
1
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
11,6
|
0
|
60 m dziewczęta klasa 6
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
9,09
|
80
|
MAJA
|
CHRAŚCINA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,94
|
39
|
MAJA
|
PRZYBYŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,97
|
37
|
MARTYNA
|
MENDREK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,14
|
31
|
MARTYNA
|
PNIOK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,22
|
28
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
10,45
|
21
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
10,5
|
19
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
11,01
|
6
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 5
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
8,03
|
151
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
8,19
|
139
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
8,4
|
123
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
9,13
|
78
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
10,34
|
24
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,49
|
19
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
13,25
|
0
|
60 m dziewczęta klasa 5
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
9,71
|
55
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
10,08
|
39
|
MARIA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
10,15
|
36
|
AMELIA
|
SAJDOK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,27
|
31
|
KLAUDIA
|
GRUSZCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,28
|
31
|
MARTYNA
|
MARYŃCZAK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,42
|
26
|
WIKTORIA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
10,45
|
25
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
10,51
|
23
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
10,74
|
16
|
MAGDALENA
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
11,07
|
8
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
11,14
|
7
|
ZUZANNA
|
CZYŻ
|
SP BRENNA 1
|
11,33
|
3
|
OLIWIA
|
SALACHNA
|
SP 2 BRENNA
|
12,23
|
0
|
MARIANNA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
12,36
|
0
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 4
|
KLAUDIUSZ
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
9,05
|
92
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,4
|
72
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
9,48
|
68
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,36
|
29
|
KONRAD
|
KLIMUS-BARANOWSKI
|
ZSP POGÓRZE
|
10,58
|
22
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
10,58
|
22
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
10,65
|
20
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
10,95
|
11
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
10,97
|
11
|
SEBASTIAN
|
SOJKA
|
SP BRENNA 1
|
11,09
|
8
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
11,44
|
2
|
AREK
|
SZALBOT
|
SP 1 SKOCZÓW
|
11,58
|
0
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
11,65
|
0
|
TYMOTEUSZ
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
11,71
|
0
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
11,86
|
0
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
12,01
|
0
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
12,14
|
0
|
60 m dziewczęta klasa 4
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
9,72
|
75
|
JULIA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,07
|
57
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,09
|
56
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
10,11
|
55
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,11
|
55
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
10,48
|
39
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
10,54
|
36
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,56
|
35
|
WERONIKA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
10,63
|
33
|
WIKTORIA
|
LEDWOŃ
|
SP STRUMIEŃ
|
10,69
|
31
|
SAMANTA
|
WISEŁKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,79
|
27
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
10,93
|
22
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,93
|
22
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
11,1
|
17
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
11,21
|
14
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
11,34
|
11
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
11,35
|
11
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
11,45
|
9
|
ZUZANNA
|
STANISZEWSKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,49
|
8
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
11,96
|
0
|
KORNELIA
|
RUGAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,09
|
0
|
OLIWIA
|
TROJANOWSKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,14
|
0
|
OLIWIA
|
ZIEBURA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,15
|
0
|
AMELIA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
12,15
|
0
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
12,15
|
0
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
300 m chłopcy klasa 6
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
58,22
|
2
|
300 m dziewczęta klasa 6
|
MARIA
|
WELET
|
SP OCHABY
|
53,29
|
43
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
53,54
|
41
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
61,48
|
0
|
NADIA
|
PIETRZAK
|
SP 2 BRENNA
|
62,08
|
0
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
63,47
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 5
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
57
|
20
|
300 m dziewczęta klasa 5
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
57,69
|
21
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
59,73
|
11
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
60,6
|
7
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
62,07
|
2
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 4
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
57,6
|
28
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
57,6
|
28
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
62,38
|
6
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
63,09
|
4
|
300 m dziewczęta klasa 4
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
54,78
|
66
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
55,91
|
56
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
62,65
|
12
|
MARTA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
64,25
|
5
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
65,72
|
0
|
ANTONINA
|
RAKUS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
69,6
|
0
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
75,05
|
0
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
600 m dziewczęta klasa 5
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
1,59.32
|
86
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
1000 m chłopcy klasa 5
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,44.18
|
52
|
PIOTR
|
STOKŁOSA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,47.86
|
46
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,51.35
|
40
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Skok w dal chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,91
|
98
|
Skok w dal dziewczęta klasa 6
|
JAN
|
MALIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,42
|
73
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
4,43
|
108
|
MAJA
|
CHRAŚCINA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,09
|
87
|
PATRYCJA
|
PAGIEŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
4,08
|
87
|
MARIA
|
WELET
|
SP OCHABY
|
3,96
|
80
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,74
|
67
|
ROKSANA
|
GALA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,58
|
59
|
MARTYNA
|
MENDREK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,56
|
58
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
3,44
|
52
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
3,28
|
44
|
NADIA
|
PIETRZAK
|
SP 2 BRENNA
|
3,27
|
43
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 5
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
5,09
|
159
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
5,02
|
154
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,98
|
151
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,53
|
118
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
4,17
|
95
|
Skok w dal dziewczęta klasa 5
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
3,98
|
98
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
3,91
|
94
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,82
|
88
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
3,62
|
76
|
MARIA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
3,58
|
73
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
3,55
|
72
|
KLAUDIA
|
GRUSZCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,45
|
66
|
MARTYNA
|
MARYŃCZAK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,37
|
61
|
WIKTORIA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
3,33
|
59
|
AMELIA
|
SAJDOK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,21
|
52
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
3,13
|
48
|
OLIWIA
|
SALACHNA
|
SP 2 BRENNA
|
2,73
|
28
|
MARIANNA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
2,54
|
19
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 4
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,06
|
96
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
4,03
|
94
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,96
|
90
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,77
|
78
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
3,54
|
65
|
KONRAD
|
KLIMUS-BARANOWSKI
|
ZSP POGÓRZE
|
3,52
|
64
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
3,42
|
59
|
AREK
|
SZALBOT
|
SP 1 SKOCZÓW
|
3,22
|
48
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,03
|
39
|
TYMOTEUSZ
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,68
|
24
|
Skok w dal dziewczęta klasa 4
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,61
|
97
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,56
|
94
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,55
|
93
|
WIKTORIA
|
LEDWOŃ
|
SP STRUMIEŃ
|
3,55
|
93
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,53
|
92
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,53
|
92
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
3,49
|
89
|
SAMANTA
|
WISEŁKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,34
|
79
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,32
|
77
|
JULIA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,31
|
77
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,24
|
72
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
3,16
|
67
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,16
|
67
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
3,13
|
65
|
WERONIKA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
3,07
|
61
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,05
|
60
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,02
|
58
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,93
|
53
|
OLIWIA
|
ZIEBURA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,81
|
46
|
ANTONINA
|
RAKUS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,78
|
44
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
2,78
|
44
|
KORNELIA
|
RUGAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,53
|
30
|
AMELIA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
2,49
|
28
|
OLIWIA
|
TROJANOWSKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,48
|
28
|
|
|
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 6
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
52,5
|
92
|
IGOR
|
GREŃ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
42,5
|
69
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
41,5
|
67
|
DAWID
|
HUBCZYK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
37,5
|
58
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
36,5
|
56
|
BARTOSZ
|
MOICZEK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
34,5
|
51
|
SZYMON
|
ŁAGAN
|
SP 3 SKOCZÓW
|
34,5
|
51
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
31,5
|
45
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
27
|
35
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 6
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
41
|
93
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
34,5
|
73
|
MAJA
|
PRZYBYŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
31
|
63
|
MARTYNA
|
PNIOK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
29,5
|
59
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
25
|
47
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
22
|
39
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 5
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
37
|
68
|
FILIP
|
FORSZT
|
SP 3 SKOCZÓW
|
36
|
65
|
PIOTR
|
STOKŁOSA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
33,5
|
59
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
31,5
|
54
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
28
|
46
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
26
|
41
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
22,5
|
32
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 5
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
28,5
|
70
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
23
|
52
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
21,5
|
47
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
20,5
|
44
|
MAGDALENA
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
18,5
|
38
|
ZUZANNA
|
CZYŻ
|
SP BRENNA 1
|
16
|
30
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 4
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
36
|
90
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
34
|
83
|
KLAUDIUSZ
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
30
|
70
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
26
|
57
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
24,5
|
52
|
SEBASTIAN
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
23,5
|
49
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
22,5
|
46
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
22,5
|
46
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
21,5
|
43
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
19,5
|
37
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
12,5
|
17
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 4
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
25
|
78
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
20,5
|
59
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
18,5
|
51
|
MARTA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
18,5
|
51
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
16,5
|
44
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
15,5
|
40
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
8
|
13
|
Punktacja szkół:
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
16.05.2018
6- runda
|
09.05.2018
5- runda
|
25.04.2018
4- runda
|
04.10.2017
3- runda
|
27.09.2017
2- runda
|
13.09.2017
1- runda
|
1.
|
SP 2 Brenna
|
13379
|
1962
|
2159
|
2510
|
2342
|
2172
|
2234
|
2.
|
ZSP Pogórze
|
9888
|
1946
|
1620
|
2017
|
1501
|
1328
|
1476
|
3.
|
SP Strumień
|
9015
|
1504
|
1101
|
2224
|
1304
|
1560
|
1322
|
4.
|
SP 3 Skoczów
|
8994
|
2322
|
1822
|
2328
|
632
|
859
|
1031
|
5.
|
SP 1 Brenna
|
8584
|
1557
|
1541
|
1395
|
1579
|
1368
|
1144
|
6.
|
SP Dzięgielów
|
2208
|
430
|
438
|
457
|
351
|
348
|
184
|
7.
|
SP Górki
|
1045
|
203
|
188
|
229
|
162
|
173
|
90
|
8.
|
SP Ochaby
|
276
|
123
|
X
|
153
|
X
|
X
|
X
|
9.
|
SP 8 Skoczów
|
239
|
X
|
118
|
X
|
11
|
23
|
87
|
10.
|
SP 1 Skoczów
|
48
|
48
|
X
|
X
|
X
|
X
|
X
|
W zawodach udział wzięło 114 zawodników z 8 szkół.
Następne zawody odbędą się :
30.05.2018 - FINAŁ Miejski
Początek zawodów - 15.30
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk