- Szczegóły
-
Opublikowano: 01 czerwiec 2018
-
Kategoria: Lekka atletyka
-
Z.K.
„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.
Za nami ostatnie już spotkanie młodych lekkoatletów. 30 maja b.r. na stadionie SOSiR obył się Finał Miejski - VII Skoczowskich Czwartków LA. W klasyfikacji generalnej szkół tryumfowała SP 2 z Brennej Bukowej a w klasyfikacji opiekunów nauczycielka z tej szkoły p. Bożena Podżorny. Nasz lokalny ZS-P z Pogórza pod opieką p. Jadwigi Dybczyńskiej zajął 2 miejsce. Teraz przed najlepszymi wyjazd na finał ogólnopolski do Łodzi, życzymy sukcesów medalowych . Fotoreportaż.
WYNIKI:
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
60 m chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
8,43
|
88
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
9,17
|
49
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
9,47
|
37
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
9,68
|
29
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
9,98
|
19
|
60 m dziewczęta klasa 6
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
9,15
|
76
|
KATARZYNA
|
BARSZCZAK
|
SP 2 BRENNA
|
9,63
|
52
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
10,19
|
29
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
10,41
|
22
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
10,78
|
11
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 5
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
7,83
|
166
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
7,88
|
162
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
8,15
|
141
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
9,64
|
52
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
10,24
|
27
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,6
|
16
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
10,99
|
7
|
60 m dziewczęta klasa 5
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
9,44
|
68
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
9,94
|
44
|
MARIA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
10,14
|
36
|
WIKTORIA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
10,16
|
35
|
NIKOLA
|
JARZĄBEK
|
SP 2 BRENNA
|
10,43
|
26
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
10,65
|
19
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
10,91
|
12
|
JULIA
|
NOWAK
|
SP 2 BRENNA
|
10,99
|
10
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
11,02
|
9
|
AGNIESZKA
|
MOSKAŁA
|
SP 2 BRENNA
|
11,07
|
8
|
MAGDALENA
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
11,43
|
2
|
OLIWIA
|
SALACHNA
|
SP 2 BRENNA
|
11,94
|
0
|
MARIANNA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
12,79
|
0
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy klasa 4
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
9,36
|
74
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,6
|
62
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,15
|
37
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
10,31
|
31
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
10,51
|
24
|
KONRAD
|
KLIMUS-BARANOWSKI
|
ZSP POGÓRZE
|
10,56
|
22
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
10,69
|
18
|
AREK
|
SZALBOT
|
SP 1 SKOCZÓW
|
10,83
|
15
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
10,84
|
14
|
SEBASTIAN
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
10,95
|
11
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
11,27
|
5
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
11,46
|
2
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
11,85
|
0
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
12,18
|
0
|
60 m dziewczęta klasa 4
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
9,88
|
66
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
10,38
|
43
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
10,55
|
36
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
10,64
|
32
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,7
|
30
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,74
|
29
|
MARZENA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
10,74
|
29
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
10,77
|
28
|
WIKTORIA
|
LEDWOŃ
|
SP STRUMIEŃ
|
11,07
|
18
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
11,08
|
18
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
11,19
|
15
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
11,2
|
15
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
11,28
|
12
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
11,33
|
11
|
HANNA
|
SROKOSZ
|
SP STRUMIEŃ
|
11,59
|
6
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
11,67
|
4
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
13,14
|
0
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
300 m chłopcy klasa 6
|
PIOTR
|
GWIZDOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
52,79
|
23
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
58,22
|
2
|
300 m dziewczęta klasa 6
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
54,89
|
31
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
56,93
|
19
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
66,41
|
0
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
69,01
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 5
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
54,27
|
35
|
300 m dziewczęta klasa 5
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
54,95
|
39
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
56,81
|
26
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
61,84
|
2
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
64,06
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy klasa 4
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
58,73
|
22
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
60,44
|
14
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
62,08
|
7
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
63,7
|
3
|
300 m dziewczęta klasa 4
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
61,19
|
19
|
MARTA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
62,78
|
11
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
62,87
|
11
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
600 m dziewczęta klasa 6
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP DZIĘGIELÓW
|
2,04.19
|
65
|
|
|
|
|
|
600 m dziewczęta klasa 5
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
1,59.39
|
86
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
1000 m chłopcy klasa 5
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,4084
|
58
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,0628
|
20
|
|
|
|
|
|
1000 m chłopcy klasa 4
|
MICHAŁ
|
MUELLER
|
SP 2 BRENNA
|
4,2114
|
11
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Skok w dal chłopcy klasa 6
|
MATEUSZ
|
MŁOTEK
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,87
|
96
|
PIOTR
|
GWIZDOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
3,74
|
43
|
Skok w dal dziewczęta klasa 6
|
EMILIA
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
4,38
|
105
|
PATRYCJA
|
PAGIEŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
4,27
|
98
|
WIKTORIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,75
|
68
|
ROKSANA
|
GALA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,57
|
58
|
MARTA
|
GAMROT
|
SP 2 BRENNA
|
3,45
|
52
|
KINGA
|
PRZYBYŁA
|
SP 2 BRENNA
|
3,37
|
48
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 5
|
JAKUB
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
4,98
|
151
|
SEBASTIAN
|
LIBURA
|
SP STRUMIEŃ
|
4,62
|
125
|
KLAUDIUSZ
|
ŻBEL
|
SP DZIĘGIELÓW
|
4,58
|
122
|
SZYMON
|
OGIEGŁO
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,56
|
121
|
DAWID
|
WRZESZCZ
|
ZSP POGÓRZE
|
4,03
|
87
|
Skok w dal dziewczęta klasa 5
|
NATALIA
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
4,11
|
107
|
MAGDALENA
|
PODŻORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
4,03
|
102
|
AMELIA
|
SŁOWIOK
|
SP 2 BRENNA
|
3,98
|
98
|
MARIA
|
UCHYŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,71
|
81
|
ZUZANNA
|
MADZIA
|
SP 2 BRENNA
|
3,56
|
72
|
WIKTORIA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
3,38
|
62
|
MARIA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
3,28
|
56
|
KINGA
|
OLSZAR
|
SP 2 BRENNA
|
3,12
|
47
|
JULIA
|
NOWAK
|
SP 2 BRENNA
|
3,08
|
45
|
OLIWIA
|
SALACHNA
|
SP 2 BRENNA
|
2,91
|
37
|
NIKOLA
|
JARZĄBEK
|
SP 2 BRENNA
|
2,83
|
33
|
AGNIESZKA
|
MOSKAŁA
|
SP 2 BRENNA
|
2,82
|
32
|
MARIANNA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
2,56
|
20
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy klasa 4
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
4,05
|
95
|
KAMIL
|
DWOROK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
4,01
|
93
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,87
|
84
|
IGOR
|
KUBIES
|
ZSP POGÓRZE
|
3,81
|
81
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
3,76
|
78
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
ZSP POGÓRZE
|
3,44
|
60
|
MICHAŁ
|
MUELLER
|
SP 2 BRENNA
|
3,39
|
57
|
AREK
|
SZALBOT
|
SP 1 SKOCZÓW
|
3,34
|
55
|
KONRAD
|
KLIMUS-BARANOWSKI
|
ZSP POGÓRZE
|
3,27
|
51
|
Skok w dal dziewczęta klasa 4
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,77
|
109
|
ANASTAZJA
|
MUSIOŁ
|
SP BRENNA 1
|
3,66
|
101
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,58
|
95
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,42
|
84
|
WIKTORIA
|
LEDWOŃ
|
SP STRUMIEŃ
|
3,41
|
83
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,35
|
79
|
MARIA
|
ROZMARYNOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,28
|
75
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,21
|
70
|
MARZENA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,11
|
64
|
LARYSA
|
HABARTA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,08
|
62
|
MAŁGORZATA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
2,94
|
53
|
HANNA
|
SROKOSZ
|
SP STRUMIEŃ
|
2,94
|
53
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP BRENNA 1
|
2,88
|
50
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
2,83
|
47
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 6
|
MAREK
|
SIKORA
|
SP BRENNA 1
|
49,5
|
85
|
KACPER
|
DYBCZYŃSKI
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
42
|
68
|
RADOSŁAW
|
HOŁOMEK
|
SP BRENNA 1
|
34
|
50
|
SZYMON
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
31
|
44
|
HIERONIM
|
ADAMCZYK
|
SP BRENNA 1
|
28
|
37
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 6
|
ALEKSANDRA
|
GANIEK
|
ZSP POGÓRZE
|
37
|
81
|
KATARZYNA
|
BARSZCZAK
|
SP 2 BRENNA
|
36
|
78
|
MARIA
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
35
|
75
|
MARTYNA
|
KORZONEK
|
ZSP POGÓRZE
|
34,5
|
73
|
WERONIKA
|
MOSKAŁA
|
SP BRENNA 1
|
24
|
44
|
WERONIKA
|
SZABLA
|
SP 2 BRENNA
|
19,5
|
32
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 5
|
PIOTR
|
PUC
|
ZSP POGÓRZE
|
44
|
86
|
KAMIL
|
JAWORSKI
|
SP BRENNA 1
|
29
|
48
|
DAWID
|
GAŁUSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
28,5
|
47
|
FABIAN
|
KUKLA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
26,5
|
42
|
MIKOŁAJ
|
SORKOWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
23
|
34
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 5
|
MAŁGORZATA
|
ZIELIŃSKA
|
SP 2 BRENNA
|
34
|
90
|
EWELINA
|
FERFECKA
|
SP BRENNA 1
|
24,5
|
57
|
ANNA
|
MOICZEK
|
SP BRENNA 1
|
24,5
|
57
|
MONIKA
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
21
|
46
|
MAGDALENA
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
14
|
25
|
|
|
|
|
|
Rzut p. palantową chłopcy klasa 4
|
MATEUSZ
|
GAŃCZARCZYK
|
SP BRENNA 1
|
36
|
90
|
DOMINIK
|
CHOLEWA
|
SP BRENNA 1
|
32
|
76
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP BRENNA 1
|
31,5
|
75
|
SEBASTIAN
|
STOJKA
|
SP BRENNA 1
|
29,5
|
68
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP BRENNA 1
|
28
|
63
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP BRENNA 1
|
28
|
63
|
MACIEJ
|
KISIAŁA
|
SP GÓRKI WIELKIE
|
24
|
51
|
KACPER
|
KOCOŃ
|
SP BRENNA 1
|
21
|
42
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
20
|
39
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP BRENNA 1
|
16
|
27
|
Rzut p. palantową dziewczęta klasa 4
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
22
|
65
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
19,5
|
55
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
18
|
49
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
18
|
49
|
MARTA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
16
|
42
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP BRENNA 1
|
15,5
|
40
|
AMELIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
9,5
|
18
|
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
30.05.2018
Finał Miejski
|
16.05.2018
6- runda
|
09.05.2018
5- runda
|
25.04.2018
4- runda
|
04.10.2017
3- runda
|
27.09.2017
2- runda
|
13.09.2017
1- runda
|
1.
|
SP 2 Brenna
|
15695
|
2284
|
1962
|
2159
|
2510
|
2342
|
2172
|
2234
|
2.
|
ZSP Pogórze
|
11651
|
1763
|
1946
|
1620
|
2017
|
1501
|
1328
|
1476
|
3.
|
SP Strumień
|
10346
|
1331
|
1504
|
1101
|
2224
|
1304
|
1560
|
1322
|
4.
|
SP 1 Brenna
|
10090
|
1572
|
1557
|
1541
|
1395
|
1579
|
1368
|
1144
|
5.
|
SP 3 Skoczów
|
9616
|
584
|
2322
|
1822
|
2328
|
632
|
859
|
1031
|
6.
|
SP Dzięgielów
|
2631
|
423
|
430
|
438
|
457
|
351
|
348
|
184
|
7.
|
SP Górki
|
1237
|
192
|
203
|
188
|
229
|
162
|
173
|
90
|
8.
|
SP Ochaby
|
276
|
X
|
123
|
X
|
153
|
X
|
X
|
X
|
9.
|
SP 8 Skoczów
|
239
|
X
|
X
|
118
|
X
|
11
|
23
|
87
|
10.
|
SP 1 Skoczów
|
118
|
70
|
48
|
X
|
X
|
X
|
X
|
X
|
Punktacja szkół:
W zawodach udział wzięło 88 zawodników z 8 szkół.
Następne - VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 1 - już jesienią 2018 r.
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk