VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 1.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Tradycyjnie już ja każdej jesieni ruszamy z kolejną edycja ogólnopolskiej imprezy pod nazwą "Czwartki Lekkoatletyczne" i tradycyjnie już będą się one odbywać na stadionie SOSiR w środy. Za nami już pierwsza runka, która rozegrała się  19.09.2018 r. Na starcie stanęło 140 zawodników reprezentujących  7 szkół naszego powiatu.

 

WYNIKI:

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
300 m   -   Dziewczęta rocznik 2006
Magdalena
Podżorska
SP2 Brenna
54.38
Natalia
Puc
ZSP Pogórze
56.00
Karolina
Kozok
ZSP1 Wisła
56.76
Zuzanna
Madzia
SP2 Brenna
62.19
Kinga
Olszar
SP2 Brenna
68.56
300 m  -  Dziewczęta  rocznik 2007
Zuzanna
Szczęsna
SP3 Skoczów
53.50
Kamila
Andrzejewska
ZSP Pogórze
55.33
Daria
Baranowska
SP3 Skoczów
56.38
Sandra
Walkiewicz
SP2 Brenna
61.79
Julia
Cichoń
SP2 Brenna
63.15
Emilia
Greń
SP2 Brenna
63.24
300 m  -  Dziewczęta   rocznik 2008 i młodsze
Antonina
Rakus
SP3 Skoczów
62.25
Agata
Greń
SP2 Brenna
62.46
Martyna
Gniewek
ZSP1 Wisła
64.34
Marta
Juraszczyk
SP1 Brenna
65.24
Weronika
Szczotka
SP3 Skoczów
68.86
Małgorzata
Holeksa
SP2 Brenna
80.93
60 m  -  Dziewczęta  rocznik 2006
Amelia
Słowiok
SP2 Brenna
9.51
Maria
Uchyła
ZSP Pogórze
9.58
Klaudia
Gruszczyk
SP3 Skoczów
9.58
Dominika
Kożdoń
SP3 Skoczów
9.69
Oliwia
Góra
SP Strumień
9.86
Ramona
Nowak
SP Górki Wielkie
9.98
Maria
Obracaj
ZSP Pogórze
10.29
Maja
Gańczarczyk - Dec
SP Górki Wielkie
10.54
Nadia
Czyż
SP3 Skoczów
10.57
Anna
Moiczek
SP1 Brenna
10.63
Monika
Greń
SP1 Brenna
10.66
Agnieszka
Moskała
SP2 Brenna
11.09
60 m  -  Dziewczęta  rocznik 2007
Julia
Szczotka
SP3 Skoczów
9.89
Milena
Widenka
SP2 Brenna
9.94
Klaudia
Stokłosa
SP Strumień
10.29
Natalia
Gołek
SP Strumień
10.32
Lena
Dybczyńska
SP Strumień
10.51
Amelia
Górniok
SP Górki Wielkie
10.52
Wiktoria
Ledwoń
SP Strumień
10.61
Jagna
Ziebura
SP2 Brenna
10.98
Mołgorzata
Cieślar
SP1 Brenna
11.25
Noemi
Kohut
ZSP Pogórze
11.94
Paulina
Jaworska
SP2 Brenna
12.28
60 m  -  Dziewczęta  -  rocznik 2008 i młodsze
Marcelina
Bojda
SP Strumień
10.07
Maria
Rozmarynowska
SP Strumień
10.37
Agnieszka
Kaleta
ZSP Pogórze
10.37
Eliza
Więzik
ZSP Pogórze
10.51
Dominika
Brachaczek
SP Strumień
10.59
Natalia
Ludwiczek
ZSP Pogórze
10.65
Weronika
Obracaj
ZSP Pogórze
10.67
Kinga
Nowok
SP Strumień
10.86
Zofia
Gawlas
SP2 Brenna
10.98
Alicja
Sikora
SP Górki Wielkie
11.15
Emilia
Rapciak
ZSP Pogórze
11.41
Agata
Cieślar
SP1 Brenna
11.41
Natalia
Pietrzak
ZSP Pogórze
11.57
Amelia
Cichoń
SP2 Brenna
12.06
Amelia
Mecieiczek
ZSP Pogórze
12.34
Dominika
Węglorz
SP3 Skoczów
13.25
Marcjanna
Górniok
SP3 Skoczów
13.40
Lena
Lipińska
SP3 Skoczów
13.56
Antonina
Cieślar
ZSP Pogórze
15.88
600 m  -  Dziewczęta  rocznik 2007
Justyna
Chromik
ZSP Pogórze
2.21.84
600 m  -  Dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
Larysa
Habarta
ZSP Pogórze
2.20.16
Laura
Badura
SP Strumień
2.31.79
Zofia
Czaja
SP Strumień
2.39.95
Kinga
Cieślar
SP3 Skoczów
2.46.54
Zuzanna
Targosz
SP3 Skoczów
2.55.24
1000 m -  Chłopcy   rocznik 2006
Mikołaj
Pisz
SP8 Skoczów
3.37.61
Piotr
Stokłosa
SP3 Skoczów
3.48.52
David
Gałuszka
SP3 Skoczów
3.48.76
1000 m  -  Chłopcy  rocznik 2007
Wojciech
Wojnar
ZSP Pogórze
4.04.95
1000 m  -  Chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
Wiktor
Adamiec
ZSP1 Wisła
4.05.75
Szymon
Wyleżuch
SP Strumień
4.28.27
300 m  -  Chłopcy  rocznik 2006
Dawid
Wrzeszcz
ZSP Pogórze
55.40
Jan
Grabowiecki
SP2 Brenna
61.79
Michał
Holeksa
SP2 Brenna
62.55
Mikołaj
Sorkowicz
SP2 Brenna
64.97
300 m  -  Chłopcy  rocznik 2007
Cezary
Machej
SP3 Skoczów
51.62
Oliwier
Walkiewicz
SP2 Brenna
57.07
Michał
Muller
SP2 Brenna
58.05
Mateusz
Gańczarczyk
SP1 Brenna
60.74
Jakub
Barwicki
SP Strumień
61.27
Mikołaj
Wiewióra
SP Strumień
61.89
Igor
Kubies
ZSP Pogórze
64.09
Dawid
Gawlas
SP2 Brenna
64.26
Davide
Janiak
SP Strumień
65.49
Filip
Staroń
SP Strumień
69.08
300 m  -  Chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
Jakub
Hernik
ZSP Pogórze
58.02
Michał
Milanowski
SP Strumień
58.83
Piotr
Matuszny
SP3 Skoczów
59.83
Daniel
Ochman
SP1 Brenna
65.28
Filip
Łukowski
SP Strumień
65.54
Kuba
Cichowlas
SP3 Skoczów
66.49
Tymoteusz
Hernik
ZSP Pogórze
67.54
Oscar
Martynek
SP1 Brenna
70.98
Mikołaj
Radecki
SP3 Skoczów
73.57
Nikolas
Stopczyk
SP3 Skoczów
83.07
Patryk
Szturc
SP3 Skoczów
97.49
60 m -  Chłopcy  rocznik 2006
Adrian
Budkowski
SP3 Skoczów
8.64
Szymon
Ogiegło
SP3 Skoczów
8.84
Szymon
Waleczek
SP Strumień
9.10
Klaudiusz
Skalski
SP Strumień
9.12
Mikołaj
Grzybek
SP3 Skoczów
9.52
60 m  -  Chłopcy  rocznik 2007
Kamil
Dworok
SP3 Skoczów
9.01
Eryk
Wyleżuch
SP Strumień
9.12
Klaudiusz
Słowiok
SP2 Brenna
9.20
Tomasz
Stryczek
SP Strumień
9.80
Kamil
Dudka
SP2 Brenna
9.95
Łukasz
Sidzina
SP1 Brenna
11.06
Damian
Greń
SP1 Brenna
11.55
60 m --  Chłocy  rocznik 2008  i młodsi
Oskar
Krzempek
SP Strumień
10.02
Daniel
Kohut
ZSP Pogórze
10.02
Emil
Rapciak
ZSP Pogórze
10.06
Nikodem
Cieślar
SP1 Brenna
10.11
Maksymilian
Opolka
SP Strumień
10.24
Jan
Gawlas
SP1 Brenna
10.29
Aleksander
Machej
SP3 Skoczów
10.31
Kornel
Koniarczyk
ZSP Pogórze
10.34
Sebastian
Stojka
SP1 Brenna
10.35
Maciej
Kisiała
SP Górki Wielkie
10.43
Dominik
Kulas
ZSP Pogórze
10.45
Aleksander
Kukla
SP3 Skoczów
10.94
Jakub
Janik
SP3 Skoczów
10.95
Miłosz
Kurzok
SP3 Skoczów
11.02
Patryk
Moskała
SP1 Brenna
11.11
Łukasz
Dudkowiak
SP Strumień
11.13
Krystian
Nowicki
ZSP Pogórze
11.35
Mateusz
Buda
SP3 Skoczów
11.35
Jakub
Cichowlas
SP3 Skoczów
11.57
Eryk
Stefaniak
SP3 Skoczów
11.64
Kacper
Brudny
ZSP Pogórze
11.90
Dominik
Szary
ZSP Pogórze
11.98
Bartek
Popławski
SP3 Skoczów
12.09
Józef
Staś
SP1 Brenna
12.33
Jan
Szostok
ZSP Pogórze
13.13
Michał
Sobczyk
ZSP1 Wisła
13.84
 
 
 
 
 
 

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
Skok w dal Chłopcy rocznik 2006
Szymon
Ogiegło
SP3 Skoczów
5.13
Dawid
Wrzeszcz
ZSP Pogórze
4.03
Klaudiusz
Słowiok
SP2 Brenna
3.88
Jan
Grabowiecki
SP2 Brenna
3.05
Michał
Holeksa
SP2 Brenna
2.94
Mikołaj
Sorkowicz
SP2 Brenna
2.93
Skok w dal Chłopcy rocznik 2007
Cezary
Machej
SP3 Skoczów
4.28
Kamil
Dworok
SP3 Skoczów
4.21
Eryk
Wyleżuch
SP Strumień
4.05
Oliwier
Walkiewicz
SP2 Brenna
3.89
Kamil
Dudka
SP2 Brenna
3.85
Tomasz
Stryczek
SP Strumień
3.83
Wojciech
Wojnar
ZSP Pogórze
3.72
Michał
Muller
SP2 Brenna
3.57
Davide
Janiak
SP Strumień
3.41
Igor
Kubies
ZSP Pogórze
3.18
Dawid
Gawlas
SP2 Brenna
3.03
Filip
Staroń
SP Strumień
3.03
Skok w dal Chłopcy rocznik 2008 i młodsi
Emil
Rapciak
ZSP Pogórze
3.66
Filip
Łukowski
SP Strumień
3.63
Jakub
Hernik
ZSP Pogórze
3.48
Maciej
Kisiała
SP Górki Wielkie
3.43
Piotr
Matuszny
SP3 Skoczów
3.42
Michał
Milanowski
SP Strumień
3.23
Łukasz
Dudkowiak
SP Strumień
3.21
Patryk
Moskała
SP1 Brenna
3.21
Daniel
Kohut
ZSP Pogórze
3.21
Krystian
Nowicki
ZSP Pogórze
3.21
Jakub
Cichowlas
SP3 Skoczów
3.16
Kornel
Koniarczyk
ZSP Pogórze
3.12
Eryk
Stefaniak
SP3 Skoczów
2.94
Mateusz
Buda
SP3 Skoczów
2.56
Józef
Staś
SP1 Brenna
2.43
Michał
Sobczyk
ZSP1 Wisła
2.16
Skok w dal Dziewczęta rocznik 2006
Amelia
Słowiok
SP2 Brenna
3.95
Maria
Uchyła
ZSP Pogórze
3.88
Magdalena
Podżorska
SP2 Brenna
3.75
Oliwia
Góra
SP Strumień
3.67
Natalia
Puc
ZSP Pogórze
3.48
Maja
Gańczarczyk - Dec
SP Górki Wielkie
3.46
Klaudia
Gruszczyk
SP3 Skoczów
3.42
Zuzanna
Madzia
SP2 Brenna
3.33
Nadia
Czyż
SP3 Skoczów
3.32
Kinga
Olszar
SP2 Brenna
3.13
Ramona
Nowak
SP Górki Wielkie
3.09
Agnieszka
Moskała
SP2 Brenna
2.83
Skok w dal Dziewczęta rocznik 2007
Kamila
Andrzejewska
ZSP Pogórze
3.65
Sandra
Walkiewicz
SP2 Brenna
3.58
Daria
Baranowska
SP3 Skoczów
3.58
Amelia
Górniok
SP Górki Wielkie
3.48
Zuzanna
Szczęsna
SP3 Skoczów
3.47
Justyna
Chromik
ZSP Pogórze
3.44
Julia
Cichoń
SP2 Brenna
3.43
Natalia
Gołek
SP Strumień
3.33
Anastazja
Musioł
SP1 Brenna
3.32
Milena
Widenka
SP2 Brenna
3.28
Klaudia
Stokłosa
SP Strumień
3.28
Wiktoria
Ledwoń
SP Strumień
3.26
Julia
Szczotka
SP3 Skoczów
3.18
Dominika
Matuszny
SP1 Brenna
3.12
Noemi
Kohut
ZSP Pogórze
2.67
Skok w dal  Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze
Marcelina
Bojda
SP Strumień
3.81
Agnieszka
Kaleta
ZSP Pogórze
3.57
Eliza
Więzik
ZSP Pogórze
3.51
Larysa
Habarta
ZSP Pogórze
3.46
Alicja
Sikora
SP Górki Wielkie
3.32
Maria
Rozmarynowska
SP Strumień
3.24
Laura
Badura
SP Strumień
3.22
Antonina
Rakus
SP3 Skoczów
3.19
Kinga
Nowok
SP Strumień
3.18
Małgorzata
Holeksa
SP2 Brenna
3.15
Zofia
Gawlas
SP2 Brenna
3.14
Dominika
Brachaczek
SP Strumień
3.03
Weronika
Obracaj
ZSP Pogórze
3.02
Oliwia
Ziebura
SP3 Skoczów
2.98
Weronika
Szczotka
SP3 Skoczów
2.97
Natalia
Ludwiczak
ZSP Pogórze
2.88
Agata
Greń
SP2 Brenna
2.83
Kinga
Cieślar
SP3 Skoczów
2.81
Emilia
Rapciak
ZSP Pogórze
2.79
Zofia
Czaja
SP Strumień
2.67
Natalia
Pietrzak
ZSP Pogórze
2.66
Amelia
Cichoń
SP2 Brenna
2.53
Maria
Bąk
SP3 Skoczów
2.48
Zuzanna
Targosz
SP3 Skoczów
2.36
Marcjana
Górniak
SP3 Skoczów
2.33
Dominika
Węglorz
SP3 Skoczów
2.22
Julia
Bizoń
ZSP Pogórze
2.21

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
Rzut p.pal.     Chłopcy rocznik 2006
Piotr
Puc
ZSP Pogórze
41.5
Szymon
Waleczek
SP Strumień
38.5
Filip
Forszt
SP 3 Skoczów
38.0
Klaudiusz
Skalski
SP Strumień
37.5
Adrian
Budkowski
SP 3 Skoczów
37.0
Mikołaj
Grzybek
SP 3 Skoczów
35.0
Dawid
Gałuszka
SP 3 Skoczów
34.5
Piotr
Stokłosa
SP 3 Skoczów
32.0
Rzut p.pal.     Chłopcy rocznik 2007
Mateusz
Gańczarczyk
SP 1 Brenna
34.0
Damian
Greń
SP 1 Brenna
33.5
Mikołaj
Wiewióra
SP Strumień
28.0
Jakub
Barwicki
SP Strumień
25.0
Łukasz
Sodzina
ZSP Pogórze
23.5
Rzut p. pal. Chłopcy rocznik 2008 i młodsi
Maksymilian
Opolka
SP Strumień
31.5
Jan
Gawlas
SP 1 Brenna
30.0
Jakub
Janik
SP 3 Skoczów
30.0
Patryk
Szturc
SP 3 Skoczów
28.0
Miłosz
Kurzok
SP 3 Skoczów
26.5
Tymoteusz
Hernik
ZSP Pogórze
25.5
Aleksander
Machej
SP 3 Skoczów
24.5
Aleksander
Kukla
SP 3 Skoczów
24.5
Sebastian
Stojka
SP 1 Brenna
23.5
Nikodem
Cieślar
SP 1 Brenna
23.0
Bartosz
Papławski
SP 3 Skoczów
21.5
Nikolas
Stopczyk
SP 3 Skoczów
21.0
Szymon
Wyleżuch
SP Strumień
20.5
Oskar
Martynek
SP 1 Brenna
19.5
Daniel
Ochman
SP 1 Brenna
19.0
Mikołaj
Radecki
SP 3 Skoczów
18.0
Szary
Dominik
ZSP Pogórze
18.0
Oskar
Krzempek
SP Strumień
16.0
Maksymilia
Grzechowski
ZSP Pogórze
15.0
Kulas
Dominik
ZSP Pogórze
15.0
Brudny
Kacper
ZSP Pogórze
0.0
Rzut p. pal.   Dziewczęta rocznik 2006
Maria
Obracaj
ZSP Pogórze
27.5
Monika
Greń
SP 1 Brenna
20.0
Anna
Moiczek
SP 1 Brenna
20.0
Rzut p. pal. Dziewczęta rocznik 2007
Emilia
Greń
SP 2 Brenna
26.5
Jagna
Ziebura
SP 2 Brenna
26.0
Lena
Dybczyńska
SP Strumień
23.5
Małgorzata
Cieślar
SP 1 Brenna
17.5
Paulina
Jaworska
SP 2 Brenna
16.0
Rzut p. pal. Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze
Lena
Konirczyk
ZSP Pogórze
9.0
Amelia
Maciejczek
ZSP Pogórze
20.5
Agata
Cieślar
SP 1 Brenna
12.5

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 1.