VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 2.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

26 .09.2018 r. przeprowadziliśmy drugą rundę naszych lekkoatletycznych spotkań dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Przy pięknej pogodzie do rywalizacji stanęło 137 zawodników z 9 szkół naszego powiatu.

 

WYNIKI:

Imię
Nazwisko
Szkoła
Dyscyplina
Wynik
60 m dziewcząt rocznik 2006
Karolina
Kozok
SP Wisła Jawornik
60 m
9.88
Amelia
Słowiok
SP 2 Brenna
60 m
9.96
Klaudia
Gruszczyk
SP 3 Skoczów
60 m
9.96
Maria
Uchyła
ZSP Pogórze
60 m
10.02
Monika
Greń
SP 1 Brenna
60 m
10.06
Maria
Obracaj
ZSP Pogórze
60 m
10.22
Oliwia
Góra
SP Strumień
60 m
10.27
Nikola
Jarząbek
SP 2 Brenna
60 m
10.32
Nadia
Czyż
SP 3 Skoczów
60 m
10.48
Maja
Gancarczyk - Dec
SP Górki Wielkie
60 m
10.71
Anna
Moiczek
SP 1 Brenna
60 m
10.86
Julia
Nowak
SP 2 Brenna
60 m
11.08
60 m dziewcząt rocznik 2007
Zuzanna
Szczęsna
SP 3 Skoczów
60 m
9.92
Natalia
Gołek
SP Strumień
60 m
10.09
Milena
Widenka
SP 2 Brenna
60 m
10.21
Julia
Szczotka
SP 3 Skoczów
60 m
10.24
Nadia
Kwaśniewska
SP Strumień
60 m
10.55
Lena
Dybczyńska
SP Strumień
60 m
10.64
Klaudia
Stokłosa
SP Strumień
60 m
10.72
Wiktoria
Ledwoń
SP Strumień
60 m
10.90
Jagna
Ziebura
SP 2 Brenna
60 m
11.33
Małgorzata
Cieślar
SP 1 Brenna
60 m
11.36
Noemi
Kohut
ZSP Pogórze
60 m
12.18
Paulina
Jaworska
SP 2 Brenna
60 m
12.46
60 m dziewcząt rocznik 2008 i młodsze
Agnieszka
Kaleta
ZSP Pogórze
60 m
10.35
Eliza
Więzik
ZSP Pogórze
60 m
10.78
Natalia
Ludwiczak
ZSP Pogórze
60 m
10.81
Kornelia
Kuczera
SP Strumień
60 m
10.82
Marcelina
Bojda
SP Strumień
60 m
11.01
Emilia
Rapciak
ZSP Pogórze
60 m
11.34
Zofia
Gawlas
SP 2 Brenna
60 m
11.34
Kinga
Nowok
SP Strumień
60 m
11.34
Natalia
Pietrzak
ZSP Pogórze
60 m
11.37
Dominika
Brachaczek
SP Strumień
60 m
11.49
Agata
Janik
SP Strumień
60 m
11.51
Weronika
Obracaj
ZSP Pogórze
60 m
11.54
Kinga
Cieślar
SP 3 Skoczów
60 m
11.54
Weronika
Szczotka
SP 3 Skoczów
60 m
11.59
Zuzanna
Małysz
SP 1 Brenna
60 m
11.68
Antonina
Rakus
SP 3 Skoczów
60 m
11.84
Agata
Cieślar
SP 1 Brenna
60 m
12.18
Amelia
Cichoń
SP 2 Brenna
60 m
12.60
Zuzanna
Targosz
SP 3 Skoczów
60 m
12.65
Zuzanna
Kozik
SP Strumień
60 m
12.68
Martyna
Machała
SP 3 Skoczów
60 m
12.92
Amelia
Macieiczek
ZSP Pogórze
60 m
12.98
Marcjanna
Górniak
SP 3 Skoczów
60 m
13.24
Julia
Bizoń
ZSP Pogórze
60 m
13.25
Antonina
Cieślar
ZSP Pogórze
60 m
14.16
60 m chłopcy rocznik 2006
Jakub
Libura
SP Strumień
60 m
8.10
Szymon
Ogiegło
SP 3 Skoczów
60 m
8.20
Sebastian
Libura
SP Strumień
60 m
8.31
Adrian
Budkowski
SP 3 Skoczów
60 m
9.14
Szymon
Waleczek
SP Strumień
60 m
9.35
Mikołaj
Grzybek
SP 3 Skoczów
60 m
9.66
60 m chłopcy rocznik 2007
Kamil
Dworok
SP 3 Skoczów
60 m
9.33
Eryk
Wyleżuch
SP Strumień
60 m
9.40
Klaudiusz
Słowiok
SP 2 Brenna
60 m
9.48
Wojciech
Wojnar
ZSP Pogórze
60 m
9.79
Tomasz
Stryczek
SP Strumień
60 m
10.50
Konrad
Klimus - Baranowski
ZSP Pogórze
60 m
10.74
Łukasz
Sidzina
SP 1 Brenna
60 m
11.08
Mikołaj
Wiewiórka
SP Strumień
60 m
11.10
Damian
Greń
SP 1 Brenna
60 m
12.01
60 m chłopcy rocznik 2008 i młodsi
Emil
Rapciak
ZSP Pogórze
60 m
9.70
Daniel
Kohut
ZSP Pogórze
60 m
10.05
Dominik
Kulas
ZSP Pogórze
60 m
10.10
Jan
Gawlas
SP 1 Brenna
60 m
10.34
Maksymilian
Opolka
SP Strumień
60 m
10.41
Filip
Łukowski
SP Strumień
60 m
10.46
Oskar
Krzempek
SP Strumień
60 m
10.63
Aleksander
Machej
SP 3 Skoczów
60 m
10.64
Bartosz
Konopka
SP 3 Skoczów
60 m
10.94
Sebastian
Stojka
SP 1 Brenna
60 m
11.00
Krystian
Nowicki
ZSP Pogórze
60 m
11.23
Łukasz
Dudkowiak
SP Strumień
60 m
11.30
Jakub
Janik
SP 3 Skoczów
60 m
11.33
Aleksander
Kukla
SP 3 Skoczów
60 m
11.38
Nikodem
Cieślar
SP 1 Brenna
60 m
11.40
Mateusz
Buda
SP 3 Skoczów
60 m
11.63
Miłosz
Kurzok
SP 3 Skoczów
60 m
11.63
Mikołaj
Radecki
SP 3 Skoczów
60 m
11.65
Maciej
Kisiała
SP Górki Wielkie
60 m
11.72
Dominik
Szary
ZSP Pogórze
60 m
11.94
Szymon
Milanowski
SP Strumień
60 m
11.94
Gabriel
Moskała
SP 1 Brenna
60 m
12.01
Jakub
Cichowlas
SP 3 Skoczów
60 m
12.04
Kacper
Kocoń
SP 1 Brenna
60 m
12.09
Maksymilian
Rzechowski
ZSP Pogórze
60 m
12.26
Kacper
Brudny
ZSP Pogórze
60 m
12.31
Kajetan
Chraścina
SP 3 Skoczów
60 m
12.37
Józef
Staś
SP 1 Brenna
60 m
12.82
Patryk
Szturc
SP 3 Skoczów
60 m
13.83
Jan
Szostok
ZSP Pogórze
60 m
13.98
Michał
Sobczyk
ZSP 1 Wisła
60 m
14.34
300 m dziewczęta rocznik 2006
Zuzanna
Madzia
SP 2 Brenna
300 m
58.91
Natalia
Puc
ZSP Pogórze
300 m
58.96
Kinga
Olszar
SP 2 Brenna
300 m
61.84
300 m dziewczęta rocznik 2007
Kamila
Andrzejewska
ZSP Pogórze
300 m
58.48
Emila
Greń
SP 2 Brenna
300 m
61.09
Sandra
Walkiewicz
SP 2 Brenna
300 m
61.66
Natasza
Kukla
ZSP Pogórze
300 m
62.00
Julia
Cichoń
SP 2 Brenna
300 m
62.48
Justyna
Chromik
ZSP Pogórze
300 m
65.28
300 m dziewczęta rocznik 2008 i młodsze
Agata
Greń
SP 1 Brenna
300 m
61.77
Marta
Juraszczyk
SP 1 Brenna
300 m
62.66
Martyna
Gniewek
SP Wisła Jawornik
300 m
69.69
Larysa
Habarta
ZSP Pogórze
300 m
70.46
600 m dziewczęta  rocznik 2006
Magdalena
Podżorska
SP 2 Brenna
600 m
2.02.68
600 m dziewczęta rocznik 2008 i młodsze
Alicja
Sikora
SP Górki Wielkie
600 m
2.21.15
Laura
Badura
SP Strumień
600 m
2.23.10
Zofia
Czaja
SP Strumień
600 m
2.39.17
300 m chłopcy rocznik 2006
Dawid
Wrzeszcz
ZSP Pogórze
300 m
56.69
Mikołaj
Sorkowicz
SP 2 Brenna
300 m
60.93
Jan
Grabowiecki
SP 2 Brenna
300 m
61.25
300 m chłopcy  rocznik 2007
Cezary
Machej
SP 3 Skoczów
300 m
52.83
Oliwier
Walkiewicz
SP 2 Brenna
300 m
56.19
Jakub
Barwicki
SP Strumień
300 m
57.91
Mateusz
Gańcarczyk
SP 1 Brenna
300 m
60.61
Igor
Kubies
ZSP Pogórze
300 m
66.06
Filip
Staroń
SP Strumień
300 m
68.37
300 m chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
Jakub
Hernik
ZSP Pogórze
300 m
58.76
Michał
Milanowski
SP Strumień
300 m
61.86
Tymoteusz
Hernik
ZSP Pogórze
300 m
63.69
Daniel
Ochman
SP 1 Brenna
300 m
65.09
1000 m chłopcy  rocznik 2006
Piotr
Stokłosa
SP 3 Skoczów
1000 m
3.47.61
Dawid
Gałuszka
SP 3 Skoczów
1000 m
3.50.86
Fabian
Kukla
SP 3 Skoczów
1000 m
3.56.19
1000 m chłopcy  rocznik 2007
Michał
Müller
SP 2 Brenna
1000 m
3.55.00
Dawid
Gawlas
SP 2 Brenna
1000 m
4.03.10
1000 m chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
Piotr
Matuszny
SP 3 Skoczów
1000 m
3.55.74
Szymon
Wyleżuch
SP Strumień
1000 m
4.11.88
Gabriel
Moskała
SP 1 Brenna
1000 m
4.14.23
 
 
 
 
 
 

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Dyscyplina
Wynik
Skok w dal dziewcząt  rocznik 2006
Amelia
Słowiok
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.84
Maria
Uchyła
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.78
Oliwia
Góra
SP Strumień
Skok w dal
3.66
Maja
Gancarczyk - Dec
SP Górki Wielkie
Skok w dal
3.62
Klaudia
Gruszczyk
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.56
Magdalena
Podżorska
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.56
Zuzanna
Madzia
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.46
Natalia
Puc
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.26
Nadia
Czyż
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.16
Nikola
Jarząbek
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.16
Kinga
Olszar
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.12
Julia
Nowak
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.04
Skok w dal dziewcząt  rocznik 2007
Kamila
Andrzejewska
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.65
Natalia
Gołek
SP Strumień
Skok w dal
3.57
Nadia
Kwaśniewska
SP Strumień
Skok w dal
3.52
Sandra
Walkiewicz
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.47
Julia
Szczotka
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.44
Zuzanna
Szczęsna
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.43
Julia
Cichoń
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.41
Milena
Widenka
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.39
Justyna
Chromik
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.38
Klaudia
Stokłosa
SP Strumień
Skok w dal
3.22
Wiktoria
Ledwoń
SP Strumień
Skok w dal
3.19
Natasza
Kukla
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.91
Noemi
Kohut
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.91
Skok w dal dziewcząt  rocznik 2008 i młodsze
Marcelina
Bojda
SP Strumień
Skok w dal
3.72
Agnieszka
Kaleta
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.43
Zofia
Gawlas
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.28
Eliza
Więzik
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.28
Alicja
Sikora
SP Górki Wielkie
Skok w dal
3.18
Antonina
Rakus
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.04
Weronika
Szczotka
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.04
Laura
Badura
SP Strumień
Skok w dal
3.03
Oliwia
Ziebura
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.98
Dominika
Brachaczek
SP Strumień
Skok w dal
2.98
Kinga
Cieślar
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.98
Zofia
Czaja
SP Strumień
Skok w dal
2.97
Larysa
Habarta
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.96
Agata
Janik
SP Strumień
Skok w dal
2.96
Kinga
Nowok
SP Strumień
Skok w dal
2.96
Natalia
Ludwiczak
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.96
Agata
Greń
SP 2 Brenna
Skok w dal
2.95
Weronika
Obracaj
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.82
Kornelia
Kuczera
SP Strumień
Skok w dal
2.76
Natalia
Pietrzak
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.71
Zuzanna
Kozik
SP Strumień
Skok w dal
2.63
Emila
Rapciak
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.61
Martyna
Machała
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.46
Amelia
Cichoń
SP 2 Brenna
Skok w dal
2.43
Zuzanna
Targosz
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.43
Maria
Bąk
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.34
Julia
Bizoń
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.17
Marcjanna
Górniak
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.13
Skok w dal chłopców  rocznik 2006
Szymon
Ogiegło
SP 3 Skoczów
Skok w dal
5.04
Adrian
Budkowski
SP 3 Skoczów
Skok w dal
4.52
Jan
Grabowiecki
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.31
Dawid
Wrzeszcz
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.13
Mikołaj
Sorkowicz
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.13
Skok w dal chłopców  rocznik 2007
Kamil
Dworok
SP 3 Skoczów
Skok w dal
4.29
Eryk
Wyleżuch
SP Strumień
Skok w dal
4.09
Tomasz
Stryczek
SP Strumień
Skok w dal
4.03
Cezary
Machej
SP 3 Skoczów
Skok w dal
4.01
Klaudiusz
Słowiok
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.91
Oliwier
Walkiewicz
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.89
Wojciech
Wojnar
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.62
Michał
Müller
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.54
Konrad
Klimus - Baranowski
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.23
Dawid
Gawlas
SP 2 Brenna
Skok w dal
3.07
Filip
Staroń
SP Strumień
Skok w dal
3.05
Igor
Kubies
ZSP Pogórze
Skok w dal
2.88
Skok w dal chłopców  rocznik 2008 i młodsi
Piotr
Matuszny
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.58
Emil
Rapciak
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.57
Wiktor
Adamiec
SP Wisła Jawornik
Skok w dal
3.57
Filip
Łukowski
SP Strumień
Skok w dal
3.56
Gabriel
Moskała
SP 1 Brenna
Skok w dal
3.48
Maciej
Kisiała
SP Górki Wielkie
Skok w dal
3.46
Michał
Milanowski
SP Strumień
Skok w dal
3.45
Aleksander
Machej
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.44
Daniel
Kohut
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.41
Jakub
Hernik
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.29
Łukasz
Dudkowiak
SP Strumień
Skok w dal
3.28
Oskar
Krzempek
SP Strumień
Skok w dal
3.21
Krystian
Nowicki
ZSP Pogórze
Skok w dal
3.09
Jakub
Cichowlas
SP 3 Skoczów
Skok w dal
3.05
Szymon
Milanowski
SP Strumień
Skok w dal
3.01
Mateusz
Buda
SP 3 Skoczów
Skok w dal
2.98
Józef
Staś
SP 1 Brenna
Skok w dal
2.74
Michał
Sobczyk
ZSP 1 Wisła
Skok w dal
2.11
 
 
 
 
 
 

 

Imię
Nazwisko
Szkoła
Dyscyplina
Wynik
Rzut p. palant.  Chłopców  rocznik 2006
Filip
Forszt
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
38.5
Piotr
Puc
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
37.5
Szymon
Waleczek
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
35.5
Piotr
Stokłosa
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
33.0
Mikołaj
Grzybek
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
32.0
Dawid
Gałuszka
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
31.5
Fabian
Kukla
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
26.5
Rzut p. palant.  Chłopców  rocznik 2007
Mateusz
Gańcarczyk
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
35.0
Damian
Greń
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
33.0
Mikołaj
Wiewióra
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
29.5
Jakub
Barwicki
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
23.0
Łukasz
Sidzina
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
21.0
Rzut p. palant.  Chłopców  rocznik 2008 i młodsi
Jan
Gawlas
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
29.0
Maksymilian
Opolka
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
28.5
Bartosz
Konopka
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
27.5
Kacper
Kocoń
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
26.0
Patryk
Szturc
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
25.5
Jakub
Janik
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
25.5
Szymon
Wyleżuch
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
25.0
Nikodem
Cieślar
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
24.5
Sebastian
Stojka
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
23.5
Tymoteusz
Hernik
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
23.0
Aleksandra
Kukla
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
23.0
Kajetan
Chraścina
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
22.5
Miłosz
Kurzok
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
22.0
Mikołaj
Radecki
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
20.0
Maksymilian
Rzechowski
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
18.0
Dominik
Kulas
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
17.5
Dominik
Szary
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
15.0
Daniel
Ochman
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
14.5
Kacper
Brudny
SP 3 Skoczów
Rzut piłeczką palantową
12.0
Rzut p. palant. Dziewczęta  rocznik 2006
Maria
Obracaj
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
32.5
Anna
Moiczek
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
18.0
Monika
Greń
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
18.0
Rzut p. palant. Dziewczęta  rocznik 2007
Emilia
Greń
SP 2 Brenna
Rzut piłeczką palantową
26.5
Jagna
Ziebura
SP 2 Brenna
Rzut piłeczką palantową
25.0
Lena
Dybczyńska
SP Strumień
Rzut piłeczką palantową
21.5
Małgorzata
Cieślar
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
20.5
Paulina
Jaworska
SP 2 Brenna
Rzut piłeczką palantową
15.0
Rzut p. palan. Dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
Amelia
Maciejczek
ZSP Pogórze
Rzut piłeczką palantową
19.5
Agata
Cieślar
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
16.5
Zuzanna
Małysz
SP 1 Brenna
Rzut piłeczką palantową
14.0

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 2.