VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 3.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

5 października 2018 r przeprowadziliśmy trzecia i ostatnią już tej jesieni rundę naszych lekkoatletycznych zawodów dla uczniów szkół podstawowych, klas VI i młodsi. Po trzech kolejnych spotkaniach na czele stawki w rywalizacji drużynowej znajduje się SP Strumień , tuż za nią SP 3 Skoczów i na 3 miejscu na razie ZSP Pogórze. Przed nami jeszcze 3 imprezy wiosenne a następnie Finał Miejski, ale to dopiero za kilka miesięcy. Teraz zawodnicy i ich opiekunowie mają czas na szlifowanie formy. Życzymy wszystkim jak najlepszych rezultatów w kolejnych naszych zawodach.

 

WYNIKI:

60 m chłopców rocznik 2006
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
JAKUB
LIBURA
SP STRUMIEŃ
8,00
115
SEBASTIAN
LIBURA
SP STRUMIEŃ
8,05
112
SZYMON
OGIEGŁO
SP 3 SKOCZÓW
8,08
110
ADRIAN
BUDKOWSKI
SP 3 SKOCZÓW
8,68
74
SZYMON
WALECZEK
SP STRUMIEŃ
9,19
48
KLAUDIUSZ
SKALSKI
SP STRUMIEŃ
9,92
21
MIKOŁAJ
GRZYBEK
SP 3 SKOCZÓW
10,07
16
 
 
 
 
 
60 m dziewczęta rocznik 2006
AMELIA
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
9,68
50
DOMINIKA
KOŻDOŃ
SP 3 SKOCZÓW
9,80
44
KAROLINA
KOZOK
SP 5 WISŁA JAWORNIK
9,86
42
MARIA
UCHYŁA
ZSP POGÓRZE
9,89
41
MONIKA
GREŃ
SP 1 BRENNA
10,07
34
KLAUDIA
GRUSZCZYK
SP 3 SKOCZÓW
10,09
33
MARIA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
10,11
32
NADIA
CZYŻ
SP 3 SKOCZÓW
10,59
16
AGNIESZKA
MOSKAŁA
SP 2 BRENNA
10,66
15
EWELINA
FERFECKA
SP 1 BRENNA
10,67
14
ANNA
MOICZEK
SP 1 BRENNA
10,68
14
JULIA
NOWAK
SP 2 BRENNA
11,47
0
 
 
 
 
 
60 m chłopców  rocznik 2007
KLAUDIUSZ
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
9
85
KAMIL
DWOROK
SP 3 SKOCZÓW
9,4
63
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
9,42
62
KAMIL
DUDKA
SP 2 BRENNA
9,77
46
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
10,22
28
KONRAD
KLIMUS-BARANOWSKI
ZSP POGÓRZE
10,44
21
MIKOŁAJ
WIEWIÓRA
SP STRUMIEŃ
10,46
20
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
11,06
5
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
11,95
0
 
 
 
 
 
60 m dziewczęta  rocznik 2007
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
9,86
48
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
10,03
41
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
10,16
35
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
10,19
34
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
10,22
33
DARIA
BARANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
10,27
31
KLAUDIA
STOKŁOSA
SP STRUMIEŃ
10,67
18
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
10,78
15
NADIA
KWAŚNIEWSKA
SP STRUMIEŃ
11,01
9
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
11,09
8
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
11,2
5
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
12,24
0
 
 
 
 
 
60 m chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
10,02
42
DOMINIK
KULAS
ZSP POGÓRZE
10,07
40
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
10,14
37
JAN
GAWLAS
SP 1 BRENNA
10,34
30
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,4
28
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
10,54
23
OSKAR
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
10,56
22
KORNEL
KONIARCZYK
ZSP POGÓRZE
10,59
21
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WLK.
10,74
17
NIKODEM
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
10,75
17
ŁUKASZ
DUDKOWIAK
SP STRUMIEŃ
11,05
9
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
11,19
6
KACPER
KOCOŃ
SP 1 BRENNA
11,64
0
JÓZEF
STAŚ
SP 1 BRENNA
11,81
0
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
12,24
0
KACPER
GÓRNY
ZSP POGÓRZE
13,09
0
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
14,74
0
 
 
 
 
 
60 m dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
10,33
45
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
10,53
37
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
10,6
34
NATALIA
LUDWICZEK
ZSP POGÓRZE
10,75
28
KINGA
NOWAK
SP STRUMIEŃ
10,81
26
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
10,94
22
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
11
20
ANTONINA
RAKUS
SP 3 SKOCZÓW
11,2
15
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
11,27
13
NATALIA
PIETRZAK
ZSP POGÓRZE
11,27
13
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
11,36
11
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
11,39
10
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
11,39
10
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
11,44
9
ZUZANNA
TARGOSZ
SP 3 SKOCZÓW
11,44
9
ZOFIA
GAWLAS
SP 2 BRENNA
11,48
8
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
11,86
1
AMELIA
MACIEICZEK
ZSP POGÓRZE
12,85
0
PATRYCJA
MOSKAŁA
ZSP POGÓRZE
13,08
0
AMELIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
13,21
0
ZUZANNA
KOZIK
SP STRUMIEŃ
13,64
0
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
13,74
0
ANTONINA
CIEŚLAR
ZSP POGÓRZE
14,37
0

 

300 m chłopcy  rocznik 2
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
MIKOŁAJ
PISZ
SP 8 SKOCZÓW
53,48
19
DAWID
WRZESZCZ
ZSP POGÓRZE
56,41
7
JAN
GRABOWIECKI
SP 2 BRENNA
60,58
0
MIKOŁAJ
SORKOWICZ
SP 2 BRENNA
61,81
0
 
 
 
 
 
300 m dziewczęta  rocznik 2006
NATALIA
PUC
ZSP POGÓRZE
57,45
16
ZUZANNA
MADZIA
SP 2 BRENNA
64,09
0
KINGA
OLSZAR
SP 2 BRENNA
70,76
0
 
 
 
 
 
300 m chłopcy  rocznik 2007
CEZARY
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
52,38
49
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
58,2
14
JAKUB
BARWICKI
SP STRUMIEŃ
59,75
8
FILIP
STAROŃ
SP STRUMIEŃ
69,57
0
 
 
 
 
 
300 m dziewczęta  rocznik 2007
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
60,9
6
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
62,67
0
ANASTAZJA
MUSIOŁ
SP 1 BRENNA
62,84
0
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
62,98
0
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
63,26
0
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
64,78
0
 
 
 
 
 
300 m chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
WIKTOR
ADAMIEC
SP 5 WISŁA JAWORNIK
59,83
17
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
60,3
14
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
62,76
5
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
62,96
5
ALEKSANDER
KUKLA
SP 3 SKOCZÓW
64,34
1
JAKUB
JANIK
SP 3 SKOCZÓW
65,3
0
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
69,25
0
 
 
 
 
 
300 m dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
68,2
0
MARTA
JURASZCZYK
SP 1 BRENNA
68,94
0
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
75,19
0
MAŁGORZATA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
84,25
0

 

600 m dziewczęta  rocznik 2006
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
MAGDALENA
PODŻORSKA
SP 2 BRENNA
1,5891
82
 
 
 
 
 
600 m dziewczęta  rocznik 2007
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
2,3587
5
 
 
 
 
 
600 m dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
2,2254
36
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
2,2778
25
LARYSA
HABARTA
ZSP POGÓRZE
2,3096
19

 

1000 m chłopcy  rocznik 2006
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
DAWID
GAŁUSZKA
SP 3 SKOCZÓW
3,5276
21
FABIAN
KUKLA
SP 3 SKOCZÓW
4,0328
11
 
 
 
 
 
1000 m chłopcy  rocznik 2007
MICHAŁ
MULLER
SP 2 BRENNA
3,4748
46
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
4,0368
23
 
 
 
 
 
1000 m chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
SZYMON
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
4,2856
5

 

Skok w dal chłopcy  rocznik 2006
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
JAKUB
LIBURA
SP STRUMIEŃ
5,09
108
SZYMON
OGIEGŁO
SP 3 SKOCZÓW
4,76
90
ADRIAN
BUDKOWSKI
SP 3 SKOCZÓW
4,43
73
DAWID
WRZESZCZ
ZSP POGÓRZE
3,79
45
MIKOŁAJ
SORKOWICZ
SP 2 BRENNA
3,26
24
JAN
GRABOWIECKI
SP 2 BRENNA
3,17
21
 
 
 
 
 
Skok w dal dziewczęta  rocznik 2006
AMELIA
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
4,21
94
MARIA
UCHYŁA
ZSP POGÓRZE
3,81
71
MAGDALENA
PODŻORSKA
SP 2 BRENNA
3,71
66
NATALIA
PUC
ZSP POGÓRZE
3,68
64
KLAUDIA
GRUSZCZYK
SP 3 SKOCZÓW
3,51
55
ZUZANNA
MADZIA
SP 2 BRENNA
3,35
47
NADIA
CZYŻ
SP 3 SKOCZÓW
3,29
44
JULIA
NOWAK
SP 2 BRENNA
3,18
39
AGNIESZKA
MOSKAŁA
SP 2 BRENNA
2,79
22
KINGA
OLSZAR
SP 2 BRENNA
2,65
16
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy  rocznik 2007
CEZARY
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
4,39
109
KAMIL
DWOROK
SP 3 SKOCZÓW
4,08
90
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
3,93
81
KLAUDIUSZ
SŁOWIOK
SP 2 BRENNA
3,89
78
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
3,78
72
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
3,68
67
KAMIL
DUDKA
SP 2 BRENNA
3,59
62
MICHAŁ
MULLER
SP 2 BRENNA
3,34
49
KONRAD
KLIMUS-BARANOWSKI
ZSP POGÓRZE
3,31
48
FILIP
STAROŃ
SP STRUMIEŃ
2,98
33
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
2,98
33
 
 
 
 
 
Skok w dal dziewczęta  rocznik 2007
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
3,67
79
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
3,64
77
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
3,52
70
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
3,48
67
NADIA
KWAŚNIEWSKA
SP STRUMIEŃ
3,44
65
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
3,42
64
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
3,39
62
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
3,36
61
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
3,35
60
ANASTAZJA
MUSIOŁ
SP 1 BRENNA
3,28
56
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,17
50
KLAUDIA
STOKŁOSA
SP STRUMIEŃ
3,15
49
DARIA
BARANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
3,11
47
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
2,96
39
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
3,51
64
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
3,36
56
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,34
55
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
3,34
55
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,31
53
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WLK.
3,19
47
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
3,18
46
ŁUKASZ
DUDKOWIAK
SP STRUMIEŃ
3,15
45
KORNEL
KONIARCZYK
ZSP POGÓRZE
3,07
41
JAKUB
JANIK
SP 3 SKOCZÓW
3,06
41
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
3,01
38
OSKAR
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
2,88
33
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
2,85
31
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
2,57
20
JÓZEF
STAŚ
SP 1 BRENNA
2,22
7
ALEKSANDER
KUKLA
SP 3 SKOCZÓW
2,21
7
 
 
 
 
 
Skok w dal dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
3,47
87
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
3,44
85
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
3,36
80
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
3,32
77
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
3,25
73
ZOFIA
GAWLAS
SP 2 BRENNA
3,23
71
MAŁGORZATA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
3,17
67
KINGA
NOWOK
SP STRUMIEŃ
3,15
66
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
3,11
64
NATALIA
LUDWICZEK
ZSP POGÓRZE
3,11
64
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
3,07
61
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
3,05
60
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,04
59
ANTONINA
RAKUS
SP 3 SKOCZÓW
3,02
58
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
3,01
57
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
3
57
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
2,97
55
LARYSA
HABARTA
ZSP POGÓRZE
2,97
55
OLIWIA
ZIEBURA
SP 3 SKOCZÓW
2,95
54
NATALIA
PIETRZAK
ZSP POGÓRZE
2,85
48
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
2,81
46
ZUZANNA
KOZIK
SP STRUMIEŃ
2,63
35
ZUZANNA
TARGOSZ
SP 3 SKOCZÓW
2,57
32
PATRYCJA
MOSKAŁA
ZSP POGÓRZE
2,43
25
AMELIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
2,43
25
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
2,41
24
Rzut piłką palantową chłopcy  rocznik 2006
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
PIOTR
PUC
ZSP POGÓRZE
39,5
62
FILIP
FORSZT
SP 3 SKOCZÓW
36,5
56
KLAUDIUSZ
SKALSKI
SP STRUMIEŃ
33
48
SZYMON
WALECZEK
SP STRUMIEŃ
30,5
43
MIKOŁAJ
GRZYBEK
SP 3 SKOCZÓW
28
37
DAWID
GAŁUSZKA
SP 3 SKOCZÓW
25,5
32
FABIAN
KUKLA
SP 3 SKOCZÓW
23
27
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową chłopcy  rocznik 2007
EWELINA
FERFECKA
SP 1 BRENNA
23
41
ANNA
MOICZEK
SP 1 BRENNA
23
41
MARIA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
22
39
MONIKA
GREŃ
SP 1 BRENNA
17
26
KAROLINA
KOZOK
SP 5 WISŁA JAWORNIK
14
19
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową chłopcy  rocznik 2008 i młodsi
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
30,5
52
MIKOŁAJ
WIEWIÓRA
SP STRUMIEŃ
25
38
JAKUB
BARWICKI
SP STRUMIEŃ
23
34
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
16,5
19
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową dziewczęta  rocznik 2006
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
26
62
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
25
59
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
23,5
54
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
15
27
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
14,5
26
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową dziewczęta  rocznik 2007
JAN
GAWLAS
SP 1 BRENNA
29
67
NIKODEM
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
28
63
KACPER
KOCOŃ
SP 1 BRENNA
25
54
SZYMON
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
22,5
46
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
22
45
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
20
39
DOMINIK
KULAS
ZSP POGÓRZE
11,5
13
KACPER
BRUDNY
ZSP POGÓRZE
10
9
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową dziewczęta  rocznik 2008 i młodsze
MARTYNA
GNIEWEK
SP 5 WISŁA JAWORNIK
17,5
47
AMELIA
MACIEICZEK
ZSP POGÓRZE
15
38
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
14
34
LENA
KONIARCZYK
ZSP POGÓRZE
12
27
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
11,5
25

 

 

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
03.10.2018
3- runda
26.09.2018
2- runda
19.09.2018
1- runda
1.
SP Strumień
6631
2244
2251
2136
2.
SP 3 Skoczów
6599
1899
2293
2407
3.
ZSP Pogórze
5488
1582
1835
2071
4.
SP 2 Brenna
4570
1602
1448
1520
5.
SP 1 Brenna
2281
642
782
857
6.
SP Górki
917
262
243
412
7.
SP 5 Wisła
285
125
108
52
8.
SP 8 Skoczów
61
19
x
42
9.
ZSP 1 Wisła
29
20
4
5

 

W zawodach udział wzięło 125  zawodników  z  9 szkół.

Następne zawody odbędą się wiosną 2019 r.

17.04.2019 - 4 rzut

24.04.2019 - 5 rzut

08.05.2019 - 6 rzut

29.05.2019 - FINAŁ Miejski

Początek zawodów - 15.30

                                                                                        Organizator i sędzia główny zawodów:

                                                                                                         Zdzisław Kołodziejczyk

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 3.