HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

Lekkoatleci jak co roku rozpoczęli sezon od starów halowych. Najpierw jako jedyny Kamil Wilczyński wystartował w Brzeszczach 12 i 19 stycznia b.r. w biegu na 60 m. a następnie kilkuosobowa reprezentacja naszych juniorów wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Śląska rozgrywanych w Ostrawie. Medalowy występ zaliczył w tych zawodach K. Wilczyński wygrywając najpierw swój bieg eliminacyjny czasem 7.26 by następnie w finale sięgnąć po brązowy medal i nowy rekord życiowy  - 7.19 sek. Nieco mniej szczęścia miały juniorki bo zarówno Julia Chromik (1000 m - 3:07.98)   jak i Joanna Sikora (1000 m - 3:12.45) ukończyli swoje  biegi tuż za podium na 4 miejscach. Patryk Kamel (1000 m - 2:51.93 ) zakończył zawody na 5 miejscu a najmłodsza w grupie Roksana Szczypka była 7na 600 m (1:49.69). Wszyscy podopieczni trenera Z. Kołodziejczyka uzyskali wyniki na poziomie nowych rekordów życiowych i jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem biegów przełajowych jak i startów letnich. Gratulujemy !!!

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA