Halowe Mistrzostwa Dzieci w LA

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

24 marca  w hali sportowej w Brzeszczach rozegrano  Halowe Mistrzostwa Śląska w kategorii wiekowej - dzieci ( klasy 4 i młodsi oraz klasy 5-6 SP). Nasza 9-cio osobowa ekipa przywiozła z tej imprezy 3 medale. Wszystkie zdobyli bracia Libura. Najpierw w biegu na 60 m  na pierwszym miejscu finiszował  Jakub a tuż za nim na  drugim miejscu Sebastian. Następnie w skoku w dal Jakub zdobył jeszcze medal srebrny. Tuż za podium w tym stojącym na bardzo wysokim poziomie konkursie skoku w dal znalazł się Szymon Ogiegło, który pomimo skoku na poziomie rekordu życiowego (5,45m) zajął tak nielubiane przez sportowców 4 miejsce.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Halowe Mistrzostwa Dzieci w LA