XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.
Za nami kolejna Biegi Przełajowe organizowane przez nasz Klub. Mimo nie najlepszej aury frekwencja dopisała ponieważ na starcie zgromadziło się blisko 40 zawodników więcej niż przed rokiem. Mamy nadzieję, że za rok podczas jubileuszowej 20 edycji naszych biegów ta liczba zawodników jeszcze wzrośnie
 KOMUNIKAT   KOŃCOWY

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 100 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Madej Zofia
SP 3 Skoczów
2
Wojtyła Aleksandra
ZSP Pogórze
3
Holisz  Wiktoria
ZSP Pogórze
4
Fyrla  Zofia
SP Strumień
5
Chrapek  Paulina
ZSP Pogórze
6
Maciejczek  Julia
SP Górki Wielkie
7
Morkisz  Karolina
ZSP Pogórze
8
Klimczak  Klaudia
ZSP Pogórze
9
Wątorek  Lidia
Przedszkole nr 3 Skoczów
10
Golba  Julia
SP 2 Brenna

  Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 200 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Dziadek  Wojciech
ZSP Pogórze
2
Czopek  Kamil
SP 2 Brenna
3
Poloczek Jakub
SP 2 Brenna
4
Kowala Wiktor
SP 8 Skoczów
5
Andrzejewski  Kamil
ZSP Pogórze
6
Chrapek  Sebastian
SP 2 Brenna
7
Pszczółka  Mikołaj
Przedszkole w Międzyświeciu
8
Kanik  Michał
SP Strumień
9
Adamiec  Mikołaj
UKS Wisła
10
Makuła  Piotr
Przedszkole  SP  6 Cieszyn
11
Nowak  Paweł
SP 2 Brenna
12
Marek Maciej
SP 2 Brenna
13
Górniok  Daniel
SP Gorki Wielkie
14
Cienciała  Mikołaj
ZSP Pogórze
15
Sobczyk  Michał
UKS Wisła
16
Matuszek  Krzysztof
ZSP  Pogórze

  Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2010 - dystans ok. 200 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Wątorek  Helena
SP 3 Skoczów
2
Golba  Martyna
SP 2 Brenna
3
Sztwiertnia  Eliza
SP 2 Brenna
4
Dybczyńska  Amelia
SP Górki Wlk / UKS Brenna
5
Krzempek  Lena
SP 2 Brenna
6
Krużołek  Jagoda
SP Ochaby
7
Dragon  Anna
SP Ochaby
8
Sztwiorok  Anna
ZSP Pogórze
9
Filapek  Maja
ZSP Pogórze
10
Wiśniewska  Apolonia
ZSP Pogórze

  Szkoły podstawowe - chłopcy -  rocznik 2010 - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Pszczółka  Maciej
SP 1 Skoczów
2
Hernik  Jakub
ZSP Pogórze
3
Krzak  Beniamin
SP Ochaby
4
Boruta  Bartłomiej
SP 2 Brenna
5
Bukowczan Robert
SP Ochaby
6
Milanowski  Szymon
SP Strumień
7
Bieniek  Przemysław
SP Ochaby
8
Iwanowski  Adam
SP 8 Skoczów

 Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2009 - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Ludwiczak  Natalia
ZSP Pogórze
2
Gawlas  Oliwia
SP Górki Wielkie
3
Kowala  Iga
SP 8 Skoczów
4
Obracaj  Weronika
ZSP Pogórze
5
Ćwiękała  Julia
ZSP Pogórze
6
Maciejczek  Amelia
ZSP Pogórze
7
Pietrzak  Natalia
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
8
Caban  Oliwia
SP 6 Cieszyn
9
Koniarczyk  Lena
ZSP Pogórze
10
Perlik  Julia
SP 8 Skoczów
11
Moskała  Patrycja
???
12
Bizoń  Julia
ZSP Pogórze
13
Cieślar  Antonina
ZSP Pogórze
14
Jerzok  Karolina
SP Strumień
15
Brachaczek  Dominika
SP Strumień
16
Kozik  Zuzanna
SP Strumień
17
Faruga  Anna
ZSP Pogórze

 Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2009 - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię 
Szkoła / Klub
1
Matuszny  Piotr
SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
2
Krzempek  Wojciech
SP Strumień
3
Łukowski  Filip
SP Strumień
4
Szarzec  Łukasz
UKS Wisła
5
Zbijowski  Wojciech
SP Strumień
6
Nowicki  Krystian
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
7
Poloczek  Maksymilian
SP 2 Brenna
8
Antończyk  Grzegorz
SP Ochaby
9
Dubczyk  Alan
SP Strumień
10
Stana  Piotr
SP 2 Brenna
11
Droździk  Maksymilian
SP 2 Brenna
12
Marek  Antoni
SP 2 Brenna

 Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2008 - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Habarta  Larysa
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2
Niemczyk  Gabriela
MKS Dzięgielów
3
Kaleta  Agnieszka
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4
Karczmarz  Sandra
SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
5
Gniewek  Martyna
UKS Wisła
6
Bojda  Marcelina
SP Strumień
7
Wakuła  Anna
SP 6 Cieszyn
8
Badura  Laura
SP Strumień
9
Rapciak  Emilia
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
10
Gawlas  Julia
SP 6 Cieszyn
11
Holeksa  Małgorzata
SP 2 Brenna
12
Kłósko  Melania
SP 2 Brenna
13
Cichoń  Amelia
SP 2 Brenna
14
Matuszek  Wiktoria
SP 6 Cieszyn
15
Broda  Anna
ZSP Pogórze
16
Czopek  Klaudia
SP 2 Brenna
17
Holeksa  Weronika
SP 2 Brenna
18
Bednarz Paulina
ZSP Pogórze

  Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2008 - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Macha  Adam
MKS Dzięgielów
2
Rapciak  Emil
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3
Adamiec  Wiktor
UKS Wisła
4
Kisiała  Maciej
LKS Brenna
5
Milanowski  Michał
SP Strumień
6
Holeksa  Krzysztof
SP 2 Brenna
7
Opolka  Maksymilian
SP Strumień
8
Greń  Mateusz
SP 2 Brenna
9
Hernik  Tymoteusz
ZSP Pogórze
10
Krzempek  Oskar
SP Strumień
11
Rzechowski  Maksymilian
ZSP Pogórze

  Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2007 - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Andrzejewska  Kamila
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2
Baranowska  Daria
SP 3 Skoczów
3
Górniok  Amelia
SP Górki Wielkie
4
Chromik  Justyna
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
5
Gołek  Natalia
SP Strumień
6
Szczotka  Julia
SP 3 Skoczów
7
Dąbrowska  Wiktoria
SP Górki / LKS Pogórze
8
Walkiewicz  Sandra
SP 2 Brenna
9
Kowalska  Wiktoria
SP 6 Cieszyn
10
Frączek  Marianna
SP Strumień
11
Broda  Katarzyna
ZSP Pogórze
12
Kwaśniewska  Nadia
SP Strumień
13
Żuk  Klaudia
ZSP Pogórze

 Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2007 - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Walkiewicz  Oliwier
SP 2 Brenna
2
Szalbot  Arkadiusz
SP 1 Skoczów / LKS Pogórze
3
Muller  Michał
SP 2 Brenna
4
Dutka  Kamil
SP 2 Brenna
5
Stryczek  Tomasz
SP Strumień
6
Sawczuk  Grzegorz
SP Ochaby / LKS Pogórze

  Szkoły podstawowe - dziewczęta  - rocznik 2006 - dystans ok.500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Podżorska  Magdalena
SP 2 Brenna
2
Puc  Natalia
ZSP Pogórze
3
Uchyła  Maria
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4
Kozok  Karolina
UKS Wisła
5
Słowiok  Amelia
SP 2 Brenna

 Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2006 - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Pisz  Mikołaj
SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
2
Czupryński  Bartosz
SMS BBTS Bielsko-Biała
3
Wrzeszcz  Dawid
ZSP Pogórze
4
Knyps  Dawid
SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
5
Żbel  Klaudiusz
SP Dzięgielów
6
Kukla  Marcin
MKS Dzięgielów

 Młodziczki  (rocznik 2005 - 2004) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Pastuszak  Roksana
KB MOSiR Jastrzębie
2
Maciejczek  Zuzanna
SP górki Wielkie
3
Madzia  Zuzanna
SP Dzięgielów
4
Szoska  Anna
SP Strumień / LKS Pogórze
5
Korzonek  Martyna
ZSP Pogórze / LKS Pogórze
6
Welet  Maria
SP Ochaby / LKS Pogórze
7
Słowak  Marcelina
ZSP Pogórze / LKS Pogórze

 Młodzicy  (rocznik 2005 - 2006) - dystans ok. 1500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Kędzior  Marcin
SP Kończyce Wlk. / LKS Pogórze
2
Młotek  Mateusz
SP Dzięgielów

 Kategoria OPEN - Kobiety (rocznik 2003 i starsze) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Sikora  Joanna
LKS Pogórze
2
Chromik  Julia
LKS Pogórze
3
Szczypka  Roksana
LKS Pogórze
4
Macha  Aneta
MKS Centrum Dzięgielów

 Kategoria OPEN - Mężczyźni (rocznik 2003 i starsi) - dystans ok. 2000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Kamel  Patryk
LKS Pogórze

 Organizator - LKS "POGÓRZE"

  Kierownik zawodów: prezes LKS Pogórze p. Stanisław Urbański

Sędzia główny zawodów : Zdzisław Kołodziejczyk

Starter : Zofia Kołodziejczyk

Kierownik mety: Joanna  Kołodziejczyk

Kierownik biura zawodów : Joanna Stec

Przygotowanie tras: Zofia i Zdzisław Kołodziejczyk.  

W zawodach udział wzięło - 146 uczestników ( 84 dziewczęta i 62 chłopców)

Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami.

Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.

 

 

Jesteś tutaj: Start Biegi przełajowe XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.