XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.
Za nami kolejna Biegi Przełajowe organizowane przez nasz Klub. Mimo nie najlepszej aury frekwencja dopisała ponieważ na starcie zgromadziło się blisko 40 zawodników więcej niż przed rokiem. Mamy nadzieję, że za rok podczas jubileuszowej 20 edycji naszych biegów ta liczba zawodników jeszcze wzrośnie.

 

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 100 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Madej Zofia    SP 3 Skoczów
2    Wojtyła Aleksandra    ZSP Pogórze
3    Holisz  Wiktoria    ZSP Pogórze
4    Fyrla  Zofia    SP Strumień
5    Chrapek  Paulina    ZSP Pogórze
6    Maciejczek  Julia    SP Górki Wielkie
7    Morkisz  Karolina    ZSP Pogórze
8    Klimczak  Klaudia    ZSP Pogórze
9    Wątorek  Lidia    Przedszkole nr 3 Skoczów
10    Golba  Julia    SP 2 Brenna
 
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 200 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Dziadek  Wojciech    ZSP Pogórze
2    Czopek  Kamil    SP 2 Brenna
3    Poloczek Jakub    SP 2 Brenna
4    Kowala Wiktor    SP 8 Skoczów
5    Andrzejewski  Kamil    ZSP Pogórze
6    Chrapek  Sebastian    SP 2 Brenna
7    Pszczółka  Mikołaj    Przedszkole w Międzyświeciu
8    Kanik  Michał    SP Strumień
9    Adamiec  Mikołaj    UKS Wisła
10    Makuła  Piotr    Przedszkole  SP  6 Cieszyn
11    Nowak  Paweł    SP 2 Brenna
12    Marek Maciej     SP 2 Brenna
13    Górniok  Daniel    SP Gorki Wielkie
14    Cienciała  Mikołaj    ZSP Pogórze
15    Sobczyk  Michał    UKS Wisła
16    Matuszek  Krzysztof    ZSP  Pogórze

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2010 - dystans ok. 200 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Wątorek  Helena    SP 3 Skoczów
2    Golba  Martyna    SP 2 Brenna
3    Sztwiertnia  Eliza    SP 2 Brenna
4    Dybczyńska  Amelia    SP Górki Wlk / UKS Brenna
5    Krzempek  Lena    SP 2 Brenna
6    Krużołek  Jagoda    SP Ochaby
7    Dragon  Anna    SP Ochaby
8    Sztwiorok  Anna    ZSP Pogórze
9    Filapek  Maja    ZSP Pogórze
10    Wiśniewska  Apolonia    ZSP Pogórze
 
Szkoły podstawowe - chłopcy -  rocznik 2010 - dystans ok. 300 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Pszczółka  Maciej    SP 1 Skoczów
2    Hernik  Jakub    ZSP Pogórze
3    Krzak  Beniamin    SP Ochaby
4    Boruta  Bartłomiej    SP 2 Brenna
5    Bukowczan Robert    SP Ochaby
6    Milanowski  Szymon    SP Strumień
7    Bieniek  Przemysław    SP Ochaby
8    Iwanowski  Adam    SP 8 Skoczów
 
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2009 - dystans ok. 300 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Ludwiczak  Natalia    ZSP Pogórze
2    Gawlas  Oliwia    SP Górki Wielkie
3    Kowala  Iga    SP 8 Skoczów
4    Obracaj  Weronika    ZSP Pogórze
5    Ćwiękała  Julia    ZSP Pogórze
6    Maciejczek  Amelia    ZSP Pogórze
7    Pietrzak  Natalia    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
8    Caban  Oliwia    SP 6 Cieszyn
9    Koniarczyk  Lena    ZSP Pogórze
10    Perlik  Julia    SP 8 Skoczów
11    Moskała  Patrycja    ???
12    Bizoń  Julia    ZSP Pogórze
13    Cieślar  Antonina    ZSP Pogórze
14    Jerzok  Karolina    SP Strumień
15    Brachaczek  Dominika    SP Strumień
16    Kozik  Zuzanna    SP Strumień
17    Faruga  Anna    ZSP Pogórze
 
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2009 - dystans ok. 400 m
Miejsce    Nazwisko i Imię     Szkoła / Klub
1    Matuszny  Piotr    SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
2    Krzempek  Wojciech    SP Strumień
3    Łukowski  Filip    SP Strumień
4    Szarzec  Łukasz    UKS Wisła
5    Zbijowski  Wojciech    SP Strumień
6    Nowicki  Krystian    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
7    Poloczek  Maksymilian    SP 2 Brenna
8    Antończyk  Grzegorz    SP Ochaby
9    Dubczyk  Alan    SP Strumień
10    Stana  Piotr    SP 2 Brenna
11    Droździk  Maksymilian    SP 2 Brenna
12    Marek  Antoni    SP 2 Brenna
 
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2008 - dystans ok. 400 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Habarta  Larysa    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2    Niemczyk  Gabriela    MKS Dzięgielów
3    Kaleta  Agnieszka    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4    Karczmarz  Sandra    SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
5    Gniewek  Martyna    UKS Wisła
6    Bojda  Marcelina    SP Strumień
7    Wakuła  Anna    SP 6 Cieszyn
8    Badura  Laura    SP Strumień
9    Rapciak  Emilia    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
10    Gawlas  Julia    SP 6 Cieszyn
11    Holeksa  Małgorzata    SP 2 Brenna
12    Kłósko  Melania    SP 2 Brenna
13    Cichoń  Amelia    SP 2 Brenna
14    Matuszek  Wiktoria    SP 6 Cieszyn
15    Broda  Anna    ZSP Pogórze
16    Czopek  Klaudia    SP 2 Brenna
17    Holeksa  Weronika    SP 2 Brenna
18    Bednarz Paulina    ZSP Pogórze

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2008 - dystans ok. 500 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Macha  Adam    MKS Dzięgielów
2    Rapciak  Emil    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3    Adamiec  Wiktor    UKS Wisła
4    Kisiała  Maciej    LKS Brenna
5    Milanowski  Michał    SP Strumień
6    Holeksa  Krzysztof    SP 2 Brenna
7    Opolka  Maksymilian    SP Strumień
8    Greń  Mateusz    SP 2 Brenna
9    Hernik  Tymoteusz    ZSP Pogórze
10    Krzempek  Oskar    SP Strumień
11    Rzechowski  Maksymilian    ZSP Pogórze

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2007 - dystans ok. 500 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Andrzejewska  Kamila    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2    Baranowska  Daria    SP 3 Skoczów
3    Górniok  Amelia    SP Górki Wielkie
4    Chromik  Justyna    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
5    Gołek  Natalia    SP Strumień
6    Szczotka  Julia    SP 3 Skoczów
7    Dąbrowska  Wiktoria    SP Górki / LKS Pogórze
8    Walkiewicz  Sandra    SP 2 Brenna
9    Kowalska  Wiktoria    SP 6 Cieszyn
10    Frączek  Marianna    SP Strumień
11    Broda  Katarzyna    ZSP Pogórze
12    Kwaśniewska  Nadia    SP Strumień
13    Żuk  Klaudia    ZSP Pogórze
 
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2007 - dystans ok. 1000 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Walkiewicz  Oliwier    SP 2 Brenna
2    Szalbot  Arkadiusz    SP 1 Skoczów / LKS Pogórze
3    Muller  Michał    SP 2 Brenna
4    Dutka  Kamil    SP 2 Brenna
5    Stryczek  Tomasz    SP Strumień
6    Sawczuk  Grzegorz    SP Ochaby / LKS Pogórze
 
Szkoły podstawowe - dziewczęta  - rocznik 2006 - dystans ok.500 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Podżorska  Magdalena    SP 2 Brenna
2    Puc  Natalia    ZSP Pogórze
3    Uchyła  Maria    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4    Kozok  Karolina    UKS Wisła
5    Słowiok  Amelia    SP 2 Brenna
 
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2006 - dystans ok. 1000 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Pisz  Mikołaj    SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
2    Czupryński  Bartosz    SMS BBTS Bielsko-Biała
3    Wrzeszcz  Dawid    ZSP Pogórze
4    Knyps  Dawid    SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
5    Żbel  Klaudiusz    SP Dzięgielów
6    Kukla  Marcin    MKS Dzięgielów

Młodziczki  (rocznik 2005 - 2004) - dystans ok. 1000 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Pastuszak  Roksana    KB MOSiR Jastrzębie
2    Maciejczek  Zuzanna    SP górki Wielkie
3    Madzia  Zuzanna    SP Dzięgielów
4    Szoska  Anna    SP Strumień / LKS Pogórze
5    Korzonek  Martyna    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
6    Welet  Maria    SP Ochaby / LKS Pogórze
7    Słowak  Marcelina    ZSP Pogórze / LKS Pogórze
 
Młodzicy  (rocznik 2005 - 2006) - dystans ok. 1500 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Kędzior  Marcin    SP Kończyce Wlk. / LKS Pogórze
2    Młotek  Mateusz    SP Dzięgielów
 
Kategoria OPEN - Kobiety (rocznik 2003 i starsze) - dystans ok. 1000 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Sikora  Joanna    LKS Pogórze
2    Chromik  Julia    LKS Pogórze
3    Szczypka  Roksana    LKS Pogórze
4    Macha  Aneta    MKS Centrum Dzięgielów

Kategoria OPEN - Mężczyźni (rocznik 2003 i starsi) - dystans ok. 2000 m
Miejsce    Nazwisko i Imię    Szkoła / Klub
1    Kamel  Patryk    LKS Pogórze
 
 
Organizator - LKS "POGÓRZE"
 
Kierownik zawodów: prezes LKS Pogórze p. Stanisław Urbański
Sędzia główny zawodów : Zdzisław Kołodziejczyk
Starter : Zofia Kołodziejczyk
Kierownik mety: Joanna  Kołodziejczyk
Kierownik biura zawodów : Joanna Stec
Przygotowanie tras: Zofia i Zdzisław Kołodziejczyk.  
W zawodach udział wzięło - 146 uczestników ( 84 dziewczęta i 62 chłopców)
Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami.
Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.

           

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.