Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 100 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Madej Zofia SP 3 Skoczów
2 Wojtyła Aleksandra ZSP Pogórze
3 Holisz Wiktoria ZSP Pogórze
4 Fyrla Zofia SP Strumień
5 Chrapek Paulina ZSP Pogórze
6 Maciejczek Julia SP Górki Wielkie
7 Morkisz Karolina ZSP Pogórze
8 Klimczak Klaudia ZSP Pogórze
9 Wątorek Lidia Przedszkole nr 3 Skoczów
10 Golba Julia SP 2 Brenna
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 200 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Dziadek Wojciech ZSP Pogórze
2 Czopek Kamil SP 2 Brenna
3 Poloczek Jakub SP 2 Brenna
4 Kowala Wiktor SP 8 Skoczów
5 Andrzejewski Kamil ZSP Pogórze
6 Chrapek Sebastian SP 2 Brenna
7 Pszczółka Mikołaj Przedszkole w Międzyświeciu
8 Kanik Michał SP Strumień
9 Adamiec Mikołaj UKS Wisła
10 Makuła Piotr Przedszkole SP 6 Cieszyn
11 Nowak Paweł SP 2 Brenna
12 Marek Maciej SP 2 Brenna
13 Górniok Daniel SP Gorki Wielkie
14 Cienciała Mikołaj ZSP Pogórze
15 Sobczyk Michał UKS Wisła
16 Matuszek Krzysztof ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2010 - dystans ok. 200 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Wątorek Helena SP 3 Skoczów
2 Golba Martyna SP 2 Brenna
3 Sztwiertnia Eliza SP 2 Brenna
4 Dybczyńska Amelia SP Górki Wlk / UKS Brenna
5 Krzempek Lena SP 2 Brenna
6 Krużołek Jagoda SP Ochaby
7 Dragon Anna SP Ochaby
8 Sztwiorok Anna ZSP Pogórze
9 Filapek Maja ZSP Pogórze
10 Wiśniewska Apolonia ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2010 - dystans ok. 300 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Pszczółka Maciej SP 1 Skoczów
2 Hernik Jakub ZSP Pogórze
3 Krzak Beniamin SP Ochaby
4 Boruta Bartłomiej SP 2 Brenna
5 Bukowczan Robert SP Ochaby
6 Milanowski Szymon SP Strumień
7 Bieniek Przemysław SP Ochaby
8 Iwanowski Adam SP 8 Skoczów
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2009 - dystans ok. 300 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Ludwiczak Natalia ZSP Pogórze
2 Gawlas Oliwia SP Górki Wielkie
3 Kowala Iga SP 8 Skoczów
4 Obracaj Weronika ZSP Pogórze
5 Ćwiękała Julia ZSP Pogórze
6 Maciejczek Amelia ZSP Pogórze
7 Pietrzak Natalia ZSP Pogórze / LKS Pogórze
8 Caban Oliwia SP 6 Cieszyn
9 Koniarczyk Lena ZSP Pogórze
10 Perlik Julia SP 8 Skoczów
11 Moskała Patrycja ???
12 Bizoń Julia ZSP Pogórze
13 Cieślar Antonina ZSP Pogórze
14 Jerzok Karolina SP Strumień
15 Brachaczek Dominika SP Strumień
16 Kozik Zuzanna SP Strumień
17 Faruga Anna ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2009 - dystans ok. 400 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Matuszny Piotr SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
2 Krzempek Wojciech SP Strumień
3 Łukowski Filip SP Strumień
4 Szarzec Łukasz UKS Wisła
5 Zbijowski Wojciech SP Strumień
6 Nowicki Krystian ZSP Pogórze / LKS Pogórze
7 Poloczek Maksymilian SP 2 Brenna
8 Antończyk Grzegorz SP Ochaby
9 Dubczyk Alan SP Strumień
10 Stana Piotr SP 2 Brenna
11 Droździk Maksymilian SP 2 Brenna
12 Marek Antoni SP 2 Brenna
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2008 - dystans ok. 400 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Habarta Larysa ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2 Niemczyk Gabriela MKS Dzięgielów
3 Kaleta Agnieszka ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4 Karczmarz Sandra SP 3 Skoczów / LKS Pogórze
5 Gniewek Martyna UKS Wisła
6 Bojda Marcelina SP Strumień
7 Wakuła Anna SP 6 Cieszyn
8 Badura Laura SP Strumień
9 Rapciak Emilia ZSP Pogórze / LKS Pogórze
10 Gawlas Julia SP 6 Cieszyn
11 Holeksa Małgorzata SP 2 Brenna
12 Kłósko Melania SP 2 Brenna
13 Cichoń Amelia SP 2 Brenna
14 Matuszek Wiktoria SP 6 Cieszyn
15 Broda Anna ZSP Pogórze
16 Czopek Klaudia SP 2 Brenna
17 Holeksa Weronika SP 2 Brenna
18 Bednarz Paulina ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2008 - dystans ok. 500 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Macha Adam MKS Dzięgielów
2 Rapciak Emil ZSP Pogórze / LKS Pogórze
3 Adamiec Wiktor UKS Wisła
4 Kisiała Maciej LKS Brenna
5 Milanowski Michał SP Strumień
6 Holeksa Krzysztof SP 2 Brenna
7 Opolka Maksymilian SP Strumień
8 Greń Mateusz SP 2 Brenna
9 Hernik Tymoteusz ZSP Pogórze
10 Krzempek Oskar SP Strumień
11 Rzechowski Maksymilian ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2007 - dystans ok. 500 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Andrzejewska Kamila ZSP Pogórze / LKS Pogórze
2 Baranowska Daria SP 3 Skoczów
3 Górniok Amelia SP Górki Wielkie
4 Chromik Justyna ZSP Pogórze / LKS Pogórze
5 Gołek Natalia SP Strumień
6 Szczotka Julia SP 3 Skoczów
7 Dąbrowska Wiktoria SP Górki / LKS Pogórze
8 Walkiewicz Sandra SP 2 Brenna
9 Kowalska Wiktoria SP 6 Cieszyn
10 Frączek Marianna SP Strumień
11 Broda Katarzyna ZSP Pogórze
12 Kwaśniewska Nadia SP Strumień
13 Żuk Klaudia ZSP Pogórze
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2007 - dystans ok. 1000 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Walkiewicz Oliwier SP 2 Brenna
2 Szalbot Arkadiusz SP 1 Skoczów / LKS Pogórze
3 Muller Michał SP 2 Brenna
4 Dutka Kamil SP 2 Brenna
5 Stryczek Tomasz SP Strumień
6 Sawczuk Grzegorz SP Ochaby / LKS Pogórze
Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2006 - dystans ok.500 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Podżorska Magdalena SP 2 Brenna
2 Puc Natalia ZSP Pogórze
3 Uchyła Maria ZSP Pogórze / LKS Pogórze
4 Kozok Karolina UKS Wisła
5 Słowiok Amelia SP 2 Brenna
Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2006 - dystans ok. 1000 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Pisz Mikołaj SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
2 Czupryński Bartosz SMS BBTS Bielsko-Biała
3 Wrzeszcz Dawid ZSP Pogórze
4 Knyps Dawid SP 8 Skoczów / LKS Pogórze
5 Żbel Klaudiusz SP Dzięgielów
6 Kukla Marcin MKS Dzięgielów
Młodziczki (rocznik 2005 - 2004) - dystans ok. 1000 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Pastuszak Roksana KB MOSiR Jastrzębie
2 Maciejczek Zuzanna SP górki Wielkie
3 Madzia Zuzanna SP Dzięgielów
4 Szoska Anna SP Strumień / LKS Pogórze
5 Korzonek Martyna ZSP Pogórze / LKS Pogórze
6 Welet Maria SP Ochaby / LKS Pogórze
7 Słowak Marcelina ZSP Pogórze / LKS Pogórze
Młodzicy (rocznik 2005 - 2006) - dystans ok. 1500 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Kędzior Marcin SP Kończyce Wlk. / LKS Pogórze
2 Młotek Mateusz SP Dzięgielów
Kategoria OPEN - Kobiety (rocznik 2003 i starsze) - dystans ok. 1000 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Sikora Joanna LKS Pogórze
2 Chromik Julia LKS Pogórze
3 Szczypka Roksana LKS Pogórze
4 Macha Aneta MKS Centrum Dzięgielów
Kategoria OPEN - Mężczyźni (rocznik 2003 i starsi) - dystans ok. 2000 m
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła / Klub
1 Kamel Patryk LKS Pogórze
Organizator - LKS "POGÓRZE"
Kierownik zawodów: prezes LKS Pogórze p. Stanisław Urbański
Sędzia główny zawodów : Zdzisław Kołodziejczyk
Starter : Zofia Kołodziejczyk
Kierownik mety: Joanna Kołodziejczyk
Kierownik biura zawodów : Joanna Stec
Przygotowanie tras: Zofia i Zdzisław Kołodziejczyk.
W zawodach udział wzięło - 146 uczestników ( 84 dziewczęta i 62 chłopców)
Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami.
Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.