VIII Skoczowskie Czwartki LA - Finał Miejski.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Po 3-tygodniowej przerwie nasi najmłodsi lekkoatleci rozegrali swoje finałowe zawody VIII Skoczowskich Czwartków LA. Po wcześniejszych 6 imprezach ( 3 na jesieni i 3 wiosennych) przyszedł czas na Finał, podczas którego nagrodziliśmy najlepsze trójki w każdej konkurencji i kat, wiekowej medalami a w specjalnych klasyfikacjach: najlepsi zawodnicy i zawodniczki, najlepsi opiekunowie i najlepsze szkoły były również puchary. Dekorował prezes naszego klubu p. Stanisław Urbański. Podsumowując warto zaznaczyć  że w całym cyklu zawodów zgłoszonych było rekordowo aż 201 zawodników którzy reprezentowali 14 szkół naszego powiatu. Najlepszą szkołą okazała się SP Strumień startująca pod opieką p. Barbary Milanowskiej, na drugim miejscu uplasowała się SP 3 Skoczów im J. Pawła II pod opieką p. Korneliusza Rakusa a na 3 stopniu podium stanął ZSP z Pogórza z opiekunką p. Jadwigą Dybczyńska.  Gratulujemy wszystkim szkołą, opiekunom i zawodnikom i zapraszamy na kolejną - IX edycję naszych Czwartków LA już na jesieni b.r.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka VIII Skoczowskie Czwartki LA - Finał Miejski.