GMINNE i POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Rozpoczął sie rok szkolny a wraz znim wystartowała rywalizacja sportowa SZS. Początek dali biegacze przełajowi, którzy rywalizowali 27 września na Górnym Borze. Zespół Szkół z Pogórza reprezentowały 3 drużyny. Dziewczęta z SP zajęły 4 miejsce podobnie jak ich starsi koledzy z gimnazjum. Najlepiej wypadły gimnazjalistki, które w składzie: Marcelina Wojtyła, Magdalena Wrzeszcz, Weronika Pagieła, Natalia Górecka, Anna Kubicjus i Dominika Wanat zajęły 1 miejsce i awansowały do finału powiatowego, który odbył sie dzisiaj tj. 01.10.2013 r. w Chybiu. Niestey tym razem rywaliki okazały sie bardzo wymagające i nasza sztafeta zajęł 10 miejsce. Optymizmem napawa fakt,że była to najmłodsza ekipa składająca się w większości z pierwszoklasistek.
Jesteś tutaj: Start Aktualności GMINNE i POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE