Memoriał Kamili Skolimowskiej - Chorzów 2019 r.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

Blisko 25 tys. widzów zgromadził rozgrywany po raz 10-ty  Memoriał Kamili Skolimowskiej. Gospodarzem zawodów był  kolejny raz Stadion Śląski w Chorzowie. Nasza pogórska sekcja lekkiej atletyki zorganizowała wyjazd na te zawody. 15-to osobowa grupka naszych klubowiczów pod opieką trener J. Dybczyńskiej i prezeza klubu p. Stanisława Urbańskiego mogła obserwować zmagania wielu najlepszych obecnie w Polsce, Europie i na świecie lekkoatletów. Warto tez wspomnieć, że w gronie obsługi sędziowskiej tego prestiżowego mitingu znaleźli się również przedstawiciele związani z naszym klubem: trener Z. Kołodziejczyk, Zofia Kołodziejczyk oraz Magdalena Wrzeszcz.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Memoriał Kamili Skolimowskiej - Chorzów 2019 r.