IX Czwartki LA - 1 runda

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

 

60 m - chłopcy
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
8,26
98
GRZEGORZ
SAWCZUK
SP OCHABY
9,32
43
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
9,36
41
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
10,02
18
TYMOTEUSZ
FRANEK
SP STRUMIEŃ
10,5
6
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
10,84
1
KAMIL
GREŃ
SP 2 BRENNA
11,18
0
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
11,51
0
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
11,96
0
60 m dziewczęta
Rocznik 2007
 
 
 
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
9,1
79
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
9,47
60
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
9,49
59
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
9,54
56
DARIA
BARANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
9,85
42
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
9,85
42
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
10,51
19
DOMINIKA
MATUSZNY
SP 1 BRENNA
10,52
18
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
11,11
5
MARCELINA
HOLEKSA
SP 1 BRENNA
11,13
4
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
11,3
1
ALEKSANDRA
MADZIA
SP 1 BRENNA
11,74
0
 
 
 
 
 
60 m chłopcy
Rocznik 2008
 
 
 
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
9,84
43
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
9,89
41
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
10,3
25
JAN
GAWLAS
SP 1 BRENNA
10,74
12
KACPER
BLINDA
SP STRUMIEŃ
11,24
2
60 m dziewczęta
Rocznik 2008
 
 
 
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
9,81
50
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
9,84
49
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
10,19
34
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
10,41
26
LENA
MROCZKOWSKA
SP STRUMIEŃ
10,87
13
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
10,95
11
JULIA
TEKLA
SP STRUMIEŃ
11,14
7
NATASZA
RAUER
SP STRUMIEŃ
11,36
3
 
 
 
 
 
60 m chłopcy
Rocznik 2009
 
 
 
ŁUKASZ
SZARZEC
SP 5 JAWORNIK
9,82
51
JAKUB
INDYK
SP STRUMIEŃ
10,03
42
KAMIL
DONOCIK
SP 1 BRENNA
10,07
40
WOJCIECH
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
10,26
33
PAWEŁ
PUSTÓWKA
SP 3 SKOCZÓW
10,32
31
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,36
29
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
10,44
26
WITOLD
CZAJA
SP STRUMIEŃ
10,51
24
ŁUKASZ
DUDKOWIEK
SP STRUMIEŃ
10,54
23
WOJCIECH
ZBIJOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,63
20
BENIAMIN
KRZAK
SP OCHABY
10,64
20
PIOTR
STANA
SP 2 BRENNA
10,74
17
ŁUKASZ
GREŃ
SP 2 BRENNA
10,79
16
ANTONI
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
10,79
16
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
10,82
15
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,95
11
JAKUB
CICHOWLAS
SP 3 SKOCZÓW
11,16
7
JAKUB
JANIK
SP 3 SKOCZÓW
11,27
5
DAWID
GREŃ
SP 1 BRENNA
11,3
4
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
12,08
0
PRZEMYSŁAW
BIENIEK
SP OCHABY
12,08
0
KRZYSZTOF
ORSZULIK
SP 3 SKOCZÓW
12,27
0
KACPER
GREŃ
SP 1 BRENNA
12,41
0
JAN
SZOSTOK
ZSP POGÓRZE
13,4
0
60 m dziewczęta
Rocznik 2009
 
 
 
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
10,1
55
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
10,15
53
KLAUDIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
10,15
53
MARTA
JURASZCZYK
SP 1 BRENNA
10,56
35
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
10,79
27
WERONIKA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
10,86
25
JULIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
10,87
24
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
11,02
20
LENA
KRZEMPEK
SP 2 BRENNA
11,33
11
LAURA
HOŁOMEK
SP 1 BRENNA
11,36
11
KAROLINA
JERZOK
SP STRUMIEŃ
11,52
7
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
11,65
5
MARTYNA
MACHAŁA
SP 3 SKOCZÓW
11,78
2
ALICJA
PASTERNY
SP 2 BRENNA
11,82
2
PATRYCJA
MOSKAŁA
ZSP POGÓRZE
12,03
0
ZUZANNA
MACURA
SP 1 BRENNA
12,58
0
ANNA
WIELG
SP STRUMIEŃ
13,58
0

 

300 m chłopcy
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
KAMIL
DUDKA
SP 2 BRENNA
59,04
0
300 m dziewczęta
Rocznik 2007
 
 
 
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
54,76
32
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
57,06
18
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
61,06
1
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
61,68
0
ANASTAZJA
KOWAL
SP STRUMIEŃ
62,88
0
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
70,72
0
 
 
 
 
 
300 m dziewczęta
Rocznik 2008
 
 
 
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
64,34
0
MELANIA
KŁÓSKO
SP 2 BRENNA
68,44
0
DOMINIKA
GREŃ
SP 2 BRENNA
74,4
0
WERONIKA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
77,39
0
KLAUDIA
CZOPEK
SP 2 BRENNA
82,52
0
NATALIA
OGROCKA
SP 2 BRENNA
86,73
0
 
 
 
 
 
300 m chłopcy
Rocznik 2009
 
 
 
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
62,46
6
MAREK
LICHNA
SP STRUMIEŃ
69,24
0
300 m dziewczęta
Rocznik 2009
 
 
 
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
63,73
7
MARTYNA
GOLBA
SP 2 BRENNA
65,25
2

 

600 m dziewczęta
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
2,1124
44
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
2,1379
38
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
2,1483
36
 
 
 
 
 
600 m dziewczęta
Rocznik 2008
 
 
 
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
2,1775
32
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
2,238
20
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
2,2628
16
 
 
 
 
 
600 m dziewczęta
Rocznik 2009
 
 
 
AMELIA
MACIEJCZEK
ZSP POGÓRZE
2,1429
58
NATALIA
LUDWICZAK
ZSP POGÓRZE
2,2441
32
JULIA
ĆWIĘKAŁA
ZSP POGÓRZE
2,2976
21

 

1000 m chłopcy
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
OLIWIER
ZIEBURA
SP 1 BRENNA
3,3909
40
FILIP
NOSZKA
SP 3 SKOCZÓW
3,4085
37
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
4,0477
10
 
 
 
 
 
1000 m chłopcy
Rocznik 2008
 
 
 
WIKTOR
ADAMIEC
SP 5 JAWORNIK
4,015
26
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
4,2594
4
JÓZEF
STAŚ
SP 1 BRENNA
4,4897
0
 
 
 
 
 
1000 m chłopcy
Rocznik 2009
 
 
 
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
3,4966
51
BARTŁOMIEJ
GAWLAS
SP 2 BRENNA
3,5958
36
DOMINIK
KULAS
ZSP POGÓRZE
4,3399
2

 

Skok w dal chłopcy Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
4,12
59
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
4,01
54
GRZEGORZ
SAWCZUK
SP OCHABY
3,77
44
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
3,68
41
TYMOTEUSZ
FRANEK
SP STRUMIEŃ
3,07
18
Skok w dal dziewczęta  rocznik 2007
 
 
 
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
3,92
77
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
3,81
71
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
3,78
70
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
3,64
62
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
3,62
61
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
3,61
60
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
3,44
52
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
3,42
51
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
3,33
46
DARIA
BARANOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
3,28
44
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
3,25
42
DOMINIKA
MATUSZNY
SP 1 BRENNA
2,95
29
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy Rocznik 2008
 
 
 
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
3,85
76
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,48
56
WIKTOR
ADAMIEC
SP 5 JAWORNIK
2,83
27
Skok w dal dziewcząt  Rocznik 2008
 
 
 
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
3,69
80
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
3,54
71
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
3,39
62
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
3,38
62
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
3,35
60
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
3,13
48
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
3,02
42
LENA
MROCZKOWSKA
SP STRUMIEŃ
3,02
42
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
3,01
42
KLAUDIA
CZOPEK
SP 2 BRENNA
2,73
28
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopcy rocznik 2009
 
 
 
ŁUKASZ
SZARZEC
SP 5 JAWORNIK
3,91
87
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
3,74
77
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
3,51
64
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,48
62
WOJCIECH
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
3,37
56
WOJCIECH
ZBIJOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,18
46
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,17
46
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
3,12
44
MAREK
LICHNA
SP STRUMIEŃ
3,11
43
ŁUKASZ
DUDKOWIEK
SP STRUMIEŃ
3,11
43
ANTONI
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
2,94
35
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
2,83
30
DOMINIK
KULAS
ZSP POGÓRZE
2,82
30
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
2,33
11
Skok w dal dziewcząt rocznik 2009
 
 
 
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,37
81
MARTA
JURASZCZYK
SP 1 BRENNA
3,34
79
JULIA
ĆWIĘKAŁA
ZSP POGÓRZE
3,29
75
NATALIA
LUDWICZAK
ZSP POGÓRZE
3,25
73
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
3,15
66
LENA
KRZEMPEK
SP 2 BRENNA
3,12
64
MARTYNA
GOLBA
SP 2 BRENNA
3,11
64
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
3,05
60
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
3,01
57
MARTYNA
MACHAŁA
SP 3 SKOCZÓW
2,68
38
WERONIKA
OBRACAJ
ZSP POGÓRZE
2,51
29
PATRYCJA
MOSKAŁA
ZSP POGÓRZE
2,44
26
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
2,31
19
ANNA
WIELG
SP STRUMIEŃ
2,08
8

 

Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
KAMIL
LUTKA
SP 2 BRENNA
40
64
FILIP
NOSZKA
SP 3 SKOCZÓW
39,5
62
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
38,5
60
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
36
55
OLIWIER
ZIEBURA
SP 1 BRENNA
32,5
47
KAMIL
GREŃ
SP 2 BRENNA
29
40
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
27
35
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
21,5
24
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2007
 
 
 
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
34
72
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
28,5
56
ANASTAZJA
KOWAL
SP STRUMIEŃ
25,5
48
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
24,5
45
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
20,5
35
MARCELINA
HOLEKSA
SP 1 BRENNA
19
31
ALEKSANDRA
MADZIA
SP 1 BRENNA
15,5
22
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
15,5
22
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2008
 
 
 
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
39
73
JAN
GAWLAS
SP 1 BRENNA
33
58
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
29,5
49
KACPER
BLINDA
SP STRUMIEŃ
26,5
42
JÓZEF
STAŚ
SP 1 BRENNA
23,5
35
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2008
 
 
 
NATASZA
RAUER
SP STRUMIEŃ
28,5
70
NATALIA
OGROCKA
SP 2 BRENNA
26
62
MARTYNA
GNIEWEK
SP 5 JAWORNIK
21,5
47
MELANIA
KŁÓSKO
SP 2 BRENNA
21,5
47
JULIA
TEKLA
SP STRUMIEŃ
16
30
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
15,5
29
DOMINIKA
GREŃ
SP 2 BRENNA
14
25
WERONIKA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
12,5
20
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2009
 
 
 
ŁUKASZ
GREŃ
SP 2 BRENNA
36
90
JAKUB
JANIK
SP 3 SKOCZÓW
34
83
PIOTR
STANA
SP 2 BRENNA
30,5
71
BARTŁOMIEJ
GAWLAS
SP 2 BRENNA
28
63
PAWEŁ
PUSTÓWKA
SP 3 SKOCZÓW
28
63
BENIAMIN
KRZAK
SP OCHABY
27,5
62
WITOLD
CZAJA
SP STRUMIEŃ
25,5
56
JAKUB
INDYK
SP STRUMIEŃ
25,5
56
JAKUB
CICHOWLAS
SP 3 SKOCZÓW
23
48
KRZYSZTOF
ORSZULIK
SP 3 SKOCZÓW
23
48
DAWID
GREŃ
SP 1 BRENNA
21,5
43
KACPER
GREŃ
SP 1 BRENNA
18
33
PRZEMYSŁAW
BIENIEK
SP OCHABY
12
15
KAMIL
DONOCIK
SP 1 BRENNA
7
1
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2009
 
 
 
AMELIA
MACIEJCZEK
ZSP POGÓRZE
31
103
ZUZANNA
MACURA
SP 1 BRENNA
18
49
KAROLINA
JERZOK
SP STRUMIEŃ
18
49
KLAUDIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
17
46
ALICJA
PASTERNY
SP 2 BRENNA
17
46
LAURA
HOŁOMEK
SP 1 BRENNA
13,5
32
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
12,5
29
JULIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
11
23

 

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
18.09.2019
1- runda
1.
SP Strumień
2242
2242
2.
SP 2 Brenna
1380
1380
3.
ZSP Pogórze
1328
1328
4.
SP 3 Skoczów
1110
1110
5.
SP 1 Brenna
981
981
6.
SP 5 Jawornik
238
238
7.
SP Ochaby
184
184
8.
SP SP Górki
167
167
9.
ZSP 1 Wisła
11
11

 

W zawodach udział wzięło 112  zawodników  z  9 szkół.

Następne zawody odbędą się :

25.09.2019 - 2 rzut

02.10.2019 - 3 rzut

Początek zawodów - 16.00

 

    Organizator i sędzia główny zawodów:

                  Zdzisław Kołodziejczyk

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka IX Czwartki LA - 1 runda