IX Czwartki LA - 2 runda

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

 

 

60 m chłopców
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
9,11
52
DAWID
PIETRUSZKA
SP 5 JAWORNIK
9,14
51
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
9,19
48
GRZEGORZ
SAWCZUK
SP OCHABY
9,53
34
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
9,83
24
OLIWIER
ZIEBURA
SP 1 BRENNA
9,94
20
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
10,63
4
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
11,16
0
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
11,46
0
KAMIL
GREŃ
SP 2 BRENNA
11,5
0
60 m dziewcząt
Rocznik 2007
 
 
 
ADELINA
DONIEWA
SP 3 SKOCZÓW
8,9
91
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
9,26
70
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
9,34
66
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
9,64
52
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
9,69
49
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
9,75
47
NADIA
KWAŚNIEWSKA
SP STRUMIEŃ
10,01
36
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
10,07
34
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
10,75
12
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
10,89
9
MARCELINA
HOLEKSA
SP 1 BRENNA
11,02
6
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
11,74
0
ALEKSANDRA
MADZIA
SP 1 BRENNA
12,12
0
 
 
 
 
 
60 m chłopców
Rocznik 2008
 
 
 
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
9,54
56
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,02
35
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WLK.
10,25
27
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
10,29
26
KACPER
BLINDA
SP STRUMIEŃ
11,19
3
60 m dziewcząt
Rocznik 2008
 
 
 
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
9,69
56
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
9,94
44
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
9,97
43
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
10,01
41
HANNA
SROKOSZ
SP STRUMIEŃ
10,22
33
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
10,44
25
MARTYNA
GNIEWEK
SP 5 JAWORNIK
10,57
21
LENA
MROCZKOWSKA
SP STRUMIEŃ
10,63
19
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
11,02
9
JULIA
TEKLA
SP STRUMIEŃ
11,28
4
ADRIANNA
CHRAPEK-LEWANDOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
11,58
0
FELINE
LORJE
ZSP POGÓRZE
12,07
0
 
 
 
 
 
60 m chłopców
Rocznik 2009
 
 
 
ŁUKASZ
SZARZEC
SP 5 JAWORNIK
9,59
62
JAKUB
INDYK
SP STRUMIEŃ
9,77
53
WOJCIECH
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
10,19
35
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,28
32
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
10,32
31
MAREK
LICHNA
SP STRUMIEŃ
10,55
23
SZYMON
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
10,61
21
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
10,64
20
ŁUKASZ
GREŃ
SP 2 BRENNA
10,64
20
GRZEGORZ
ANTOŃCZYK
SP OCHABY
10,64
20
KAMIL
DONOCIK
SP 1 BRENNA
10,71
18
DAWID
GREŃ
SP 1 BRENNA
10,72
18
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,74
17
ROBERT
BUKOWCZAN
SP OCHABY
10,79
16
WOJCIECH
ZBIJOWSKI
SP STRUMIEŃ
10,81
15
ŁUKASZ
DUDKOWIAK
SP STRUMIEŃ
10,9
13
PIOTR
STANA
SP 2 BRENNA
10,91
12
WITOLD
CZAJA
SP STRUMIEŃ
11,1
8
PIOTR
GRUSZCZYK
SP STRUMIEŃ
11,11
8
BENIAMIN
KRZAK
SP OCHABY
11,11
8
JAKUB
CICHOWLAS
SP 3 SKOCZÓW
11,16
7
KAMIL
MAZIARZ
SP STRUMIEŃ
11,36
3
PRZEMYSŁAW
BIENIEK
SP OCHABY
11,94
0
KACPER
GREŃ
SP 1 BRENNA
12,56
0
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
12,81
0
JAN
SZOSTOK
ZSP POGÓRZE
13,4
0
60 m dziewcząt
Rocznik 2009
 
 
 
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
9,92
64
JULIA
ĆWIĘKAŁA
ZSP POGÓRZE
10,12
54
NATALIA
LUDWICZAK
ZSP POGÓRZE
10,29
47
DARIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
10,63
33
KLAUDIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
10,69
31
MARTA
JURASZCZYK
SP 1 BRENNA
10,73
29
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
11,04
19
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
11,13
16
LAURA
HOŁOMEK
SP 1 BRENNA
11,21
14
HANNA
KRAJEWSKA
SP 5 USTROŃ
11,31
12
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
11,31
12
LENA
STEC
SP 3 SKOCZÓW
11,35
11
JAGODA
KRUŻÓŁEK
SP OCHABY
11,62
5
KAROLINA
JERZOK
SP STRUMIEŃ
11,74
3
MARTYNA
MACHAŁA
SP 3 SKOCZÓW
11,91
1
AMELIA
HERZYK
SP 1 BRENNA
12,26
0
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
12,59
0
ZUZANNA
MACURA
SP 1 BRENNA
12,59
0
ANNA
WIELG
SP STRUMIEŃ
13,52
0

 

300 m chłopców
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
FILIP
NOSZKA
SP 3 SKOCZÓW
57,61
4
300 m dziewcząt
Rocznik 2007
 
 
 
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
53,42
42
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
54,8
32
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
58,27
12
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
62,02
0
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
66,34
0
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
72,01
0
 
 
 
 
 
300 m chłopców
Rocznik 2008
 
 
 
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
72,75
0
300 m dziewcząt
Rocznik 2008
 
 
 
SANDRA
KARCZMARZ
SP 3 SKOCZÓW
64,78
0
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
65,82
0
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
66,22
0
MELANIA
KŁÓSKO
SP 2 BRENNA
68,76
0
DOMINIKA
GREŃ
SP 2 BRENNA
74,23
0
WERONIKA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
75,75
0
KLAUDIA
CZOPEK
SP 2 BRENNA
76,23
0
NATALIA
OGROCKA
SP 2 BRENNA
81,84
0
 
 
 
 
 
300 m chłopców
Rocznik 2009
 
 
 
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
62,8
5
JAKUB
OGÓREK
SP 1 SKOCZÓW
68,28
0
300 m dziewcząt
Rocznik 2009
 
 
 
AMELIA
MACIEJCZEK
ZSP POGÓRZE
56,9
48
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
60,04
26
MARTYNA
GOLBA
SP 2 BRENNA
65
2
LENA
KRZEMPEK
SP 2 BRENNA
76,42
0

 

600 m dziewcząt
Rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
2,1969
25
 
 
 
 
 
600 m dziewcząt
Rocznik 2008
 
 
 
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
2,0889
55
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
2,1074
50

 

1000 m chłopców
Rocznik 2009
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
3,5392
44
BARTŁOMIEJ
GAWLAS
SP 2 BRENNA
4,0423
29

 

Skok w dal chłopców rocznik 2007
 
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
ERYK
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
4,26
65
OLIWIER
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
4,04
56
SZYMON
KRÓL
SP 3 SKOCZÓW
3,76
44
GRZEGORZ
SAWCZUK
SP OCHABY
3,69
41
Skok w dal dziewcząt
Rocznik 2007
 
 
 
NATALIA
GOŁEK
SP STRUMIEŃ
3,78
70
KAMILA
ANDRZEJEWSKA
ZSP POGÓRZE
3,73
67
JULIA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,56
58
LENA
DYBCZYŃSKA
SP STRUMIEŃ
3,56
58
NADIA
KWAŚNIEWSKA
SP STRUMIEŃ
3,45
52
MILENA
WIDENKA
SP 2 BRENNA
3,43
51
AMELIA
GÓRNIOK
SP GÓRKI WLK.
3,39
49
ZUZANNA
SZCZĘSNA
SP 3 SKOCZÓW
3,36
48
NATASZA
KUKLA
ZSP POGÓRZE
3,35
47
JULIA
CICHOŃ
SP 2 BRENNA
3,34
47
JUSTYNA
CHROMIK
ZSP POGÓRZE
3,21
40
ADELINA
DONIEWA
SP 3 SKOCZÓW
3,21
40
JULIA
SZUMIELEWICZ
SP 2 BRENNA
3,18
39
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopców
Rocznik 2008
 
 
 
EMIL
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
3,98
84
MICHAŁ
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,54
59
MACIEJ
KISIAŁA
SP GÓRKI WLK.
3,32
48
Skok w dal dziewcząt
Rocznik 2008
 
 
 
KORNELIA
KUCZERA
SP STRUMIEŃ
3,54
71
ALICJA
SIKORA
SP GÓRKI WLK.
3,46
66
MARCELINA
BOJDA
SP STRUMIEŃ
3,41
63
AGNIESZKA
KALETA
ZSP POGÓRZE
3,32
58
OLIWIA
IWANKOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
3,31
58
HANNA
SROKOSZ
SP STRUMIEŃ
3,25
54
LAURA
BADURA
SP STRUMIEŃ
3,22
53
LENA
MROCZKOWSKA
SP STRUMIEŃ
3,17
50
AGATA
GREŃ
SP 2 BRENNA
3,16
50
OLIWIA
ZIEBURA
SP 3 SKOCZÓW
3,06
44
ELIZA
WIĘZIK
ZSP POGÓRZE
3,06
44
OLIWIA
SOKÓŁ
SP 3 SKOCZÓW
2,88
35
EMILIA
RAPCIAK
ZSP POGÓRZE
2,85
34
KLAUDIA
CZOPEK
SP 2 BRENNA
2,71
27
ZUZANNA
MAŁYSZ
SP 1 BRENNA
2,63
23
FELINE
LORJE
ZSP POGÓRZE
2,53
19
ADRIANNA
CHRAPEK-LEWANDOWSKA
SP 3 SKOCZÓW
2,53
19
 
 
 
 
 
Skok w dal chłopców
Rocznik 2009
 
 
 
ŁUKASZ
SZARZEC
SP 5 JAWORNIK
3,72
75
WOJCIECH
KRZEMPEK
SP STRUMIEŃ
3,47
61
FILIP
ŁUKOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,36
56
KAMIL
DONOCIK
SP 1 BRENNA
3,36
56
SZYMON
WYLEŻUCH
SP STRUMIEŃ
3,35
55
JAKUB
OGÓREK
SP 1 SKOCZÓW
3,27
51
PIOTR
MATUSZNY
SP 3 SKOCZÓW
3,27
51
ALEKSANDER
MACHEJ
SP 3 SKOCZÓW
3,17
46
KRYSTIAN
NOWICKI
ZSP POGÓRZE
3,11
43
WOJCIECH
ZBIJOWSKI
SP STRUMIEŃ
3,08
42
MAREK
LICHNA
SP STRUMIEŃ
3,05
40
WITOLD
CZAJA
SP STRUMIEŃ
2,98
37
SZYMON
MILANOWSKI
SP STRUMIEŃ
2,98
37
ŁUKASZ
DUDKOWIAK
SP STRUMIEŃ
2,81
29
KACPER
GREŃ
SP 1 BRENNA
2,61
21
JAKUB
HERNIK
ZSP POGÓRZE
2,57
20
MICHAŁ
SOBCZYK
ZSP 1 WISŁA
2,21
7
Skok w dal dziewcząt
Rocznik 2009
 
 
 
JULIA
ĆWIĘKAŁA
ZSP POGÓRZE
3,55
93
WERONIKA
SZCZOTKA
SP 3 SKOCZÓW
3,47
87
MARTA
JURASZCZYK
SP 1 BRENNA
3,33
78
ZOFIA
CZAJA
SP STRUMIEŃ
3,21
70
DOMINIKA
BRACHACZEK
SP STRUMIEŃ
3,17
67
HANNA
KRAJEWSKA
SP 5 USTROŃ
3,11
64
MARTYNA
GOLBA
SP 2 BRENNA
3,09
62
NATALIA
LUDWICZAK
ZSP POGÓRZE
3,08
62
AGATA
JANIK
SP STRUMIEŃ
3,07
61
LENA
KRZEMPEK
SP 2 BRENNA
2,96
54
KLAUDIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
2,89
50
LAURA
HOŁOMEK
SP 1 BRENNA
2,87
49
AGATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
2,78
44
LENA
STEC
SP 3 SKOCZÓW
2,74
42
JULIA
JAWORSKA
SP 1 BRENNA
2,58
33
JAGODA
KRUŻÓŁEK
SP OCHABY
2,58
33
JULIA
BIZOŃ
ZSP POGÓRZE
2,53
30
MARTYNA
MACHAŁA
SP 3 SKOCZÓW
2,52
30
ANNA
WIELG
SP STRUMIEŃ
2,11
10

 

Rzut piłką palantową chłopców 
Rocznik 2007
 
 
Imię
Nazwisko
Szkoła
Wynik
PKT
DAWID
PIETRUSZKA
SP 5 JAWORNIK
45,5
76
FILIP
NOSZKA
SP 3 SKOCZÓW
37,5
58
DAMIAN
GREŃ
SP 1 BRENNA
36,5
56
TOMASZ
STRYCZEK
SP STRUMIEŃ
32,5
47
OLIWIER
ZIEBURA
SP 1 BRENNA
31
44
KAMIL
GREŃ
SP 2 BRENNA
25,5
32
ŁUKASZ
SIDZINA
SP 1 BRENNA
23,5
28
DAWID
GAWLAS
SP 2 BRENNA
22,5
26
Rzut piłką palantową
Dziewcząt
Rocznik 2007
 
 
JAGNA
ZIEBURA
SP 2 BRENNA
34
72
SANDRA
WALKIEWICZ
SP 2 BRENNA
29,5
59
EMILIA
GREŃ
SP 2 BRENNA
25,5
48
MARCELINA
HOLEKSA
SP 1 BRENNA
20,5
35
MAŁGORZATA
CIEŚLAR
SP 1 BRENNA
16,5
25
ALEKSANDRA
MADZIA
SP 1 BRENNA
13,5
17
PAULINA
JAWORSKA
SP 2 BRENNA
12,5
15
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową
Chłopców
Rocznik 2008
 
 
MAKSYMILIAN
OPOLKA
SP STRUMIEŃ
34,5
62
TYMOTEUSZ
HERNIK
ZSP POGÓRZE
32
55
KACPER
BLINDA
SP STRUMIEŃ
30
50
Rzut piłką palantową
Dziewcząt
Rocznik 2008
 
 
NATASZA
RAUER
SP STRUMIEŃ
28
69
NATALIA
OGROCKA
SP 2 BRENNA
27,5
67
JULIA
TEKLA
SP STRUMIEŃ
22,5
51
DOMINIKA
GREŃ
SP 2 BRENNA
18
36
MARTYNA
GNIEWEK
SP 5 JAWORNIK
17,5
35
SANDRA
KARCZMARZ
SP 3 SKOCZÓW
16,5
32
WERONIKA
HOLEKSA
SP 2 BRENNA
14
25
MELANIA
KŁÓSKO
SP 2 BRENNA
12
19
 
 
 
 
 
Rzut piłką palantową
Chłopców
Rocznik 2009
 
 
ŁUKASZ
GREŃ
SP 2 BRENNA
38,5
98
PIOTR
STANA
SP 2 BRENNA
31,5
75
BARTŁOMIEJ
GAWLAS
SP 2 BRENNA
26,5
59
JAKUB
INDYK
SP STRUMIEŃ
26,5
59
BENIAMIN
KRZAK
SP OCHABY
26,5
59
PIOTR
GRUSZCZYK
SP STRUMIEŃ
25
54
KAMIL
MAZIARZ
SP STRUMIEŃ
24,5
52
JAKUB
CICHOWLAS
SP 3 SKOCZÓW
24,5
52
DAWID
GREŃ
SP 1 BRENNA
23,5
49
GRZEGORZ
ANTOŃCZYK
SP OCHABY
21,5
43
ROBERT
BUKOWCZAN
SP OCHABY
18
33
PRZEMYSŁAW
BIENIEK
SP OCHABY
11
12
Rzut piłką palantową
Dziewcząt
Rocznik 2009
 
 
AMELIA
MACIEJCZEK
ZSP POGÓRZE
31,5
106
KAROLINA
JERZOK
SP STRUMIEŃ
20,5
59
AMELIA
HERZYK
SP 1 BRENNA
18,5
51
ZUZANNA
MACURA
SP 1 BRENNA
15
38

 

Miejsce
Nazwa szkoły
Suma punktów
25.09.2019
2- runda
18.09.2019
1- runda
1.
SP Strumień
4681
2439
2242
2.
ZSP Pogórze
2550
1222
1328
3.
SP 2 Brenna
2533
1153
1380
4.
SP 3 Skoczów
2298
1188
1110
5.
SP 1 Brenna
1881
900
981
6.
SP 5 Jawornik
558
320
238
7.
SP Ochaby
488
304
184
8.
SP SP Górki
454
287
167
9.
SP 5 Ustroń
76
76
X
10.
SP 1 Skoczów
51
51
X
11.
ZSP 1 Wisła
18
7
11

 

W zawodach udział wzięło 117  zawodników  z  11 szkół.

Następne zawody odbędą się :

02.10.2019 - 3 rzut

Początek zawodów - 16.00

Organizator i sędzia główny zawodów:

             Zdzisław Kołodziejczyk

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka IX Czwartki LA - 2 runda