49 Cross Mysłowicki

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

Kolejny raz kilkoro  reprezentantów sekcji LA - LKS Pogórze wzięło udział w jednej z najstarszych - cyklicznych imprez biegowych w Polsce - 49 Crossie Mysłowickim. Zawody rozgrywane zostały na terenie Parku Słupna a rywalizowali w nich zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych. Wśród naszej ekipy najlepiej zaprezentowała się juniorka - Julia Chromik, która zajęła 2 miejsce w biegu na dystansie 3 km. W dekoracjach, które były prowadzone do 6 miejsca wzięli jeszcze udział: Anna Szoska - 5 miejsce w kat. młodzikowskie na dyst. - 1 km.  oraz Kamila Andrzejewska w kat. dzieci, która rywalizowała również na dystansie 1 km.  Marcin Kędzior biegnący na 2 km zajął  w grupie młodzików wysokie 7 miejsce. Gratulujemy !!!

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka 49 Cross Mysłowicki