Ogólnopolski Finał LDK. Cup 2020 - Włocławek.

Dwóch naszych zawodników zostało powołanych do Kadry Śląska na ogólnopolski finał zawodów rozgrywanych w ramach prowadzonego przez PZLA  projektu LDK (Lekka atletyka Dla Każdego). Zawody odbyły się 20 sierpnia b.r. we Włocławku. Bracia Jakub i Sebastian Libura zaprezentowali się bardzo dobrze rywalizując obaj na dystansie 100 m w kategorii wiekowej U16 (młodzik). Obaj zakwalifikowali się z eliminacji do biegu finałowego w którym kolejno: Jakub z czasem 11.54 finiszował na 4 miejscu a Sebastian z czasem 11.55 zajął miejsce 6. Ogólnie reprezentacja Śląska zakończyła rywalizację województw na 3 miejscu. Gratulujemy.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Ogólnopolski Finał LDK. Cup 2020 - Włocławek.