MMM + Mistrz. Śląska w Biegach Przełajowych.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

7 listopada b.r. na terenach Kubu Sportowego "Pająk Konopiska" k/Częstochowy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Jednocześnie rozgrywane były również Przełajowe Mistrzostwa Śląska w kategorii młodzików. Nasza 7-osobowa ekipa spisała się na medal a nawet na 3 medale, zajmując również w klasyfikacji miedzywojewódzkiej (woj. opolskie i śląskie) wysokie 3 miejsce. Dwa medale brązowe (w klasyfikacji międzywoj. i wojewódzkiej)  wywalczył Kamil Kędzior w biegu na dystansie 2 km , a Anna Szoska  zdobyła brązowy medal w klasyfikacji wojewódzkiej w biegu na 1,5 km. Pozostałe wyniki:

 

Nazwisko Imię Konkurencja MMM

Mistrz. Śląska

Szoska Anna 1,5 km 5 miejsce 3 miejsce
Bednarz Aleksandra 1,5 km 15 miejsce 13 miejsce
Gruszczyk Klaudia 2,5 km 9 miejsce 7 miejsce
Kędzior Marcin 2 km 3 miejsce 3 miejsce
Biedrawa Krzysztof 2 km 5 miejsce 5 miejsce
Świder Konrad 2 km 10 miejsce 9 miejsce
Knyps Dawid 2 km 11 miejsce 10 miejsce

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka MMM + Mistrz. Śląska w Biegach Przełajowych.