Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska - Spała 2021

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Od zdobycia złotego medalu rozpoczęli starty w nowym sezonie pogórscy lekkoatleci. Medal ten wywalczyła nasza juniorka (U20) - Julia Chromik, która w biegu na dystansie 1500 m dobiegła do mety z nowym rekordem życiowym - 4:50,98 min. Gratulujemy !!! 

.

Zawody te rozgrywane były w COS OPO w Spale, 31 stycznia b.r. Zgromadziły one na starcie również lekkoatletów z kategorii wiekowej -  junior młodszy (U18). W tej kategorii wystartowała jeszcze  trójka naszych debiutantów, którzy pożegnali się z kategorią młodzik i postawili pierwsze kroki na kolejnym szczeblu swojej kariery. Bardzo udanie zaprezentował się Marcin Kędzior w biegu na 1000 m poprawiając życiówkę z przed roku o niemal 10 sek. i obecnie jego najlepszy wynik z hali to - 2:54,71 min. Krzysztof Biedrawa pomimo kłopotów na starcie uzyskał  dobry wynik na 600 m - 1:46,65 min. a nasza jedyna juniorka młodsza w tych zawodach pokonała dystans 1000m w czasie - 3:30,86 min.

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska - Spała 2021