Halowe Mistrzostwa Śląska U16 i U14 - Łódź 2021

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Rudzki Klub Sportowy w Łodzi był gospodarzem HM Śląska w LA dla grup wiekowych U16 - młodzik i U14 - dzieci starsze. W rywalizacji nie zabrakło również reprezentantów naszej, pogórskiej sekcji LA. Już na początku zawodów nasi czołowi sprinterze zdobyli dla nas dwa medale. Złoty i tytył najszybszego na śląsku młodzika przypadł Jakubowi Libura - 7,34 a tuż za nim na mecie jako drugi zameldował się Sebastian Libura - 7,38s. Do kompletu - brązowy medal zdobył jeszcze dla nas - Mikołaj Pisz w biegu młodzików na 1000 m - 2.57,26 min.

Tuż za podium na 4-tych miejscach uplasowali się jeszcze w kat. wiek. U 14 : Amelia Macieiczek na 600 m i Piotr Matuszny na 1000 m. Wyniki: