Przełajowe Mistrzostwa Śląska U12 / U14 / U16 - Konopiska 2021

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Kolejny bardzo udany występ zaliczyli pogórscy biegacze. Tym razem podczas rozgrywanych w Konopiskach k/Częstochowy Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych podopieczni trenera Z. Kołodziejczyka zdobyli 3 medale. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci-U12, dzieci starsze - U14 i młodzicy - U16. Złoty medal dla naszej reprezentacji zdobyła Amelia Macieiczek (U12) a na 3 miejscu z brązowym medalem ukończyła ten sam bieg na dystansie 800 m - Antonina Rakus. Trzeci medal - brązowy wywalczył Mikołaj Pisz w biegu młodzików na dystansie 2 km.

Kilku centymetrów do zdobycia również brązowego medalu zabrakło Kamili Andrzejewskiej, która bieg młodziczek ukończyła na 4 miejscu.