X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Po rocznej przerwie podjęliśmy próbę rozegrania kolejnej edycji już dziesiątej - Czwartków Lekkoatletycznych. Niezmiennie przeprowadzamy te zawody w środy ale tym razem nie na stadionie w Skoczowie ale na gościnnych obiektach szkoły podstawowej w Ochabach. Tradycyjnie też na starcie stawiła się większość ekip, które dotychczas nas odwiedzały a więc obie szkoły z Brennej, SP Strumień, SP 3 Skoczów i oczywiście ZSP Pogórze. Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych zawodów i wielu rekordów życiowych.

 

konkurencja rocznik imię nazwisko szkoła wynik
60 m M 2009 Konrad Piętka SP Strumień 9,5
  2009 Filip Łukowski SP Strumień 9,75
  2009 Jakub Indyk SP Strumień 10,18
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 9,83
  2010 Jakób Ogórek SP 1 Skoczów 10,15
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 12,27
  2011 Maciej Czaja SP Strumień 9,98
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 10,33
  2011 Kamil Czopek SP 2 Brenna 10,48
  2011 Sebastian Chrapek SP 2 Brenna 10,71
  2011 Paweł Nowak SP 2 Brenna 11,67
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 12,07
  2014 Szymon Jasiulek SP Dębowiec 12,13
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 12,27
60 m K 2009 Weronika Obracaj ZSP Pogórze 9,84
  2009 Estera Źwak SP Dębowiec 9,84
  2009 Agata Janik SP Strumień 9,84
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 10,19
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 10,19
  2009 Julia Sikorska SP 2 Brenna 10,4
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 10,86
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 11,94
  2010 Lena Fizia SP Strumień 10,56
  2010 Julia Greń SP 2 Brenna 10,98
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 11,44
  2010 Paulina Ziętek SP 2 Brenna 12,94
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 9,88
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 10,08
  2011 Zofia Fyrla SP Strumień 10,58
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 10,59
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 10,71
  2011 Daria Janik SP Strumień 10,71
  2011 Iga Fizia SP Strumień 10,75
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 10,78
  2011 Maja Małysz SP 1 Brenna 10,78
  2011 Amelia Sojka SP Strumień 10,92
  2012 Kamila Gogółka SP 1 Ustroń 11,07
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 11,26
  2011 Wiktoria Nowicka SP 1 Brenna 11,35
  2013 Oliwia Dybczyńska SP Górki Wielkie 11,53
  2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 11,62
  2011 Agnieszka Dorda SP 2 Brenna 11,69
  2011 Zuzanna Greń SP 2 Brenna 12,16
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 12,31
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 12,59
  2011 Kalina Mendrek SP Strumień 12,62
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 13,16
  2013 Joanna Dorda SP 1 Brenna 18,11
300 m M 2010 Filip Ślęzak ZSP Pogórze 54,26
  2010 Kamil Donocik SP 1 Brenna 54,58
  2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 55,28
  2010 Gabriel Moskała SP 1 Brenna 57,81
  2010 Mateusz Hanzel ZSP Pogórze 64,99
  2010 Franciszek Rajwa ZSP Pogórze 67,11
  2011 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 58,35
300 m K 2009 Amelia Macieiczek ZSP Pogórze 50,24
  2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 52,19
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 54,07
  2009 Julia Ćwiękała ZSP Pogórze 55,76
  2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 57,91
  2009 Natalia Pietrzak ZSP Pogórze 59,1
  2010 Amelia Dybczyńska SP Górki Wielkie 53,45
  2010 Milena Bogacz SP Dębowiec 55,74
  2010 Eliza Sztwiertnia SP 2 Brenna 58,58
  2010 Julia Szewczyk ZSP Pogórze 62,75
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 65,23
  2011 Aleksandra Wojtyła ZSP Pogórze 56,36
  2011 Kalina Gielata SP 8 Skoczów 61,43
  2011 Dorota Waszut SP 8 Skoczów 68,5
600 m K 2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 2,1211
  2009 Weronika Pawlak SP 1 Brenna 2,1628
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 2,1963
  2010 Julia Jaworska SP 1 Brenna 2,0163
  2010 Klaudia Jaworska SP 1 Brenna 2,0324
  2010 Martyna Golba SP 2 Brenna 2,2327
  2010 Nikola Cieślak SP 2 Brenna 2,3837
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 2,3914
1000 m M 2009 Piotr Matuszny SP 1 Pawłowice 3,2076
  2009 Brunon Jasiulek SP Dębowiec 3,2599
skok w dal K 2009 Amelia Macieiczek ZSP Pogórze 4,19
  2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 3,77
  2009 Julia Ćwiękała ZSP Pogórze 3,66
  2009 Agata Janik SP Strumień 3,58
  2009 Estera Żwak SP Dębowiec 3,49
  2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 3,37
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 3,36
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 3,28
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 3,26
  2009 Natalia Pietrzak ZSP Pogórze 3,11
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 3,09
  2009 Weronika Pawlak SP 1 Brenna 2,98
  2009 Weronika Obracaj ZSP Pogórze 2,97
  2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 2,97
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 2,91
  2009 Julia Sikorska SP 2 Brenna 2,79
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 2,28
  2010 Amelia Dybczyńska SP Górki Wielkie 3,66
  2010 Klaudia Jaworska SP 1 Brenna 3,53
  2010 Lena Fizia SP Strumień 3,38
  2010 Milena Bogacz SP Dębowiec 3,33
  2010 Julia Jaworska SP 1 Brenna 3,23
  2010 Vanessa Heller SP 1 Brenna 3,08
  2010 Nikola Cieslak SP 2 Brenna 3,04
  2010 Martyna Golba SP 2 Brenna 2,91
  2010 Julia Szewczyk ZSP Pogórze 2,74
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 2,74
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 2,62
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 2,55
  2010 Julia Greń SP 2 Brenna 2,52
  2010 Paulina Ziętek SP 2 Brenna 2,22
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 3,43
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 3,37
  2011 Daria Janik SP Strumień 3,36
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 3,33
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 3,23
  2011 Aleksandra Wojtyła ZSP Pogórze 3,17
  2011 Amelia Sojka SP Strumień 3,11
  2011 Zofia Fyrla SP Strumień 3,11
  2011 Iga Fizia SP Strumień 3,09
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 2,91
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 2,84
  2011 Wiktoria Nowicka SP 1 Brenna 2,81
  2011 Maja Małysz SP 1 Brenna 2,65
  2011 Zuzanna Greń SP 2 Brenna 2,61
  2011 Kalina Gielata SP 8 Skoczów 2,61
  2011 Kalina Mendrek SP Strumień 2,55
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 2,54
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 2,51
  2011 Agnieszka Dorda SP 1 Brenna 2,25
  2011 Dorota Waszut SP 8 Skoczów 2,19
  2013 Joanna Dorda SP 1 Brenna 1,74
skok w dal M 2009 Brunon Jasiulek SP Dębowiec 4
  2009 Konrad Piętka SP Strumień 3,96
  2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 3,96
  2009 Filip Łukowski SP Strumień 3,78
  2010 Filip Ślęzak ZSP Pogórze 3,68
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 3,46
  2010 Mateusz Hanzel ZSP Pogórze 3,26
  2010 Franciszek Rajwa ZSP Pogórze 2,95
  2011 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 3,62
  2011 Sebastian Chrapek SP 2 Brenna 3,45
  2011 Maciej Czaja SP Strumień 3,34
  2011 Kamil Czopek SP 2 Brenna 3,26
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 3,19
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 3,1
  2014 Szymon Jasiulek SP Dębowiec 2,83
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 2,48
rzut p. pal. K 2010 Eliza Sztwiertnia SP 2 Brenna 24
  2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 17,5
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 14,5
  2012 Kamila Gogółka SP 1 Brenna 12
rzut p. pal. M 2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 29,5
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 25,5
  2010 Jakub Ogórek SP 1 Skoczów 21
  2011 Paweł Nowak SP 2 Brenna 27,5
  2014 Szymon Jasiulek SP Dębowiec 10,5
Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1