X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 2

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

29 września po raz drugi spotkali się najmłodsi adepci lekkiej atletyki aby na obiektach przy SP Ochaby rywalizować w X Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Wyniki:

 

konkurencja rocznik imię nazwisko szkoła wynik
60 m M 2009 Filip Łukowski SP Strumień 8,74
  2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 9,25 - PK
  2009 Jakub Indyk SP Strumień 9,62
  2009 Wojciech Krzempek SP Strumień 10,1
  2009 Kamil Miziarz SP Strumień 10,94
  2010 Filip Ślęzak ZSP Pogórze 9,66
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 9,94
  2010 Mateusz Hanzel ZSP Pogórze 10,37
  2010 Nikodem Duda SP Strumień 11
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 12,41
  2011 Marek Lichna SP Strumień 9,09
  2011 Adam Kuś SP Strumień 9,56
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 9,85
  2011 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 10,08
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 11,24
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 11,78
  2014 Szymon Jasiulek SP Dębowiec 12,14
60 m K 2009 Julia Ćwiękała ZSP Pogórze 9,11
  2009 Agata Janik SP Strumień 9,12
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 9,14
  2009 Estera Żwak SP Dębowiec 9,34
  2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 9,41
  2009 Weronika Obracaj ZSP Pogórze 9,49
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 9,66
  2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 9,69
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 9,72
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 9,86
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 9,98
  2009 Weronika Pawlak SP 1 Brenna 10,01
  2009 Kinga Nowok SP Strumień 10,09
  2009 Natalia Pietrzak ZSP Pogórze 10,6
  2009 Julia Sikorska SP 2 Brenna 10,76
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 10,78
  2010 Julia Jaworska SP 1 Brenna 10,2
  2010 Julia Szewczyk ZSP Pogórze 10,21
  2010 Julia Greń SP 2 Brenna 10,28
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 10,78
  2010 Klaudia jaworska  SP 1 Brenna 11,01
  2010 Zuzanna macura SP 1 Brenna 11,09
  2010 Karolina Gawlas SP 1 Brenna 11,09
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 11,38
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 11,43
  2010 Amelia Herzyk SP 1 Brenna 12,34
  2010 Paulina Ziętek SP 2 Brenna 12,68
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 9,31
  2011 Aleksandra Wojtyła ZSP Pogórze 9,81
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 9,84
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 10,15
  2011 Iga Fizia SP Strumień 10,34
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 10,43
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 10,5
  2011 Maja Małysz SP 1 Brenna 10,56
  2011 Zofia Fyrla SP Strumień 10,88
  2011 Amelia Sojka SP Strumień 10,92
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 10,94
  2012 Kamila Gogółka SP 1 Ustroń 10,95
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 11,03
  2013 Oliwia Dybczyńska SP Górki Wielkie 11,2
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 11,48
  2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 11,77
  2011 Wiktoria Nowicka SP 1 Brenna 11,93
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 12,54
  2011 Kalina Mendrok SP Strumień 13,37
300 m M 2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 49,66
  2009 Brunon Jasiulek SP Dębowiec 50,33
  2009 Piotr Gruszczyk SP Strumień 62,46
  2010 Kamil Donocik SP 1 Brenna 56,74
  2010 Jakub Ogórek SP 1 Skoczów 57,18
  2010 Gabriel Moskała SP 1 Brenna 58,94
  2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 60,94
  2010 Franciszek Rajwa ZSP Pogórze 62,43
  2012 Jakub Sztwiertnia SP 2 Brenna 61,37
300 m K 2009 Amelia Macieiczek ZSP Pogórze 48,07
  2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 51,08
  2009 Zofia Czaja SP Strumień 59,94
  2010 Amelia Dybczyńska SP Górki Wielkie 54,54
  2010 Milena Bogacz SP Dębowiec 55,21
  2010 Eliza Sztwiertnia SP 2 Brenna 56,36
  2010 Lena Fizia SP Strumień 58,78
  2010 Lena Krzempek SP 2 Brenna 61,74
  2010 Natalia Hydzik SP Dębowiec 79,2
600 m K 2010 Martyna Golba SP 2 Brenna 2,2511
  2010 Nicole Cieślak SP 2 Brenna 2,3411
skok w dal K 2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 4,01
  2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 3,83
  2009 Estera Żwak SP Dębowiec 3,78
  2009 Zofia Czaja SP Strumień 3,72
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 3,71
  2009 Agata Janik SP Strumień 3,68
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 3,57
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 3,48
  2009 Kinga Nowak SP Strumień 3,47
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 3,43
  2009 Julia Ćwiękała ZSP Pogórze 3,42
  2009 Weronika Pawlak SP 1 Brenna 3,15
  2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 3,09
  2009 Natalia Pietrzak ZSP Pogórze 3,09
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 3,08
  2009 Julia Sikorska SP 2 Brenna 3,05
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 2,68
  2009 Weronika Obracaj ZSP Pogórze 2,61
  2010 Amelia Dybczyńska SP Górki Wielkie 3,92
  2010 Klaudia Jaworska SP 1 Brenna 3,57
  2010 Julia Jaworska SP 1 Brenna 3,55
  2010 Lena Fizia SP Strumień 3,43
  2010 Nicole Cieślak SP 2 Brenna 3,39
  2010 Milena Bogacz SP Dębowiec 3,26
  2010 Lena Krzempek SP 2 Brenna 3,21
  2010 Julita Szewczyk ZSP Pogórze 3,17
  2010 Julia Greń SP 2 Brenna 3,13
  2010 Martyna Golba SP 2 Brenna 2,97
  2010 Zuzanna Macura SP 1 Brenna 2,81
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 2,81
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 2,77
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 2,72
  2010 Paulina Ziętek SP 2 Brenna 2,69
  2010 Karolina Gawlas SP 1 Brenna 2,67
  2010 Amelia Herzyk SP 1 Brenna 2,08
  2010 Natalia Hydzik SP Dębowiec 1,98
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 3,61
  2011 Aleksandra Wojtyła ZSP Pogórze 3,41
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 3,41
  2011 Amelia Sojka SP Strumień 3,38
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 3,29
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 3,28
  2011 Iga Fizia SP Strumień 3,21
  2012 Kamia Gogółka SP 1 Ustroń 3,12
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 3,11
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 3,06
  2011 Zofia Fyrla SP Strumień 2,97
  2011 Maja Małysz SP 1 Brenna 2,82
  2011 Wiktoria Nowicka SP 1 Brenna 2,76
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 2,68
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 2,64
  2011 Kalina Mendrok SP Strumień 2,42
skok w dal M 2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 4,1
  2009 Brunon Jasiulek SP Dębowiec 3,98
  2009 Filip Łukowski SP Strumień 3,97
  2009 Wojciech Krzempek SP Strumień 3,57
  2009 Jakub Indyk SP Strumień 3,48
  2009 Kamil Maziarz SP Strumień 3,33
  2009 Piotr Gruszczyk SP Strumień 3,01
  2010 Filip Ślęzak ZSP Pogórze 3,93
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 3,52
  2010 Nikodem Duda SP Strumień 3,37
  2010 Mateusz Hanzel ZSP Pogórze 3,18
  2010 Kamil Donocik SP 1 Brenna 3,11
  2010 Gabriel Moskała SP 1 Brenna 3,06
  2010 Filip Rajwa ZSP Pogórze 2,91
  2011 Marek Lichna SP Strumień 3,81
  2011 Adam Kuś SP Strumień 3,68
  2011 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 3,49
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 3,38
  2012 Hubert Sztwiertnia SP 2 Brenna 2,95
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 2,62
rzut p. pal. K 2010 Eliza Sztwiertnia SP 2 Brenna 23
  2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 18
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 15
rzut p. pal. M 2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 26,5
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 22,5
  2010 Jakub Ogórek SP 1 Skoczów 21
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 19
  2014 Szymon Jasiulek SP Dębowiec 13,5
Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 2